SocialTrader - po polsku społecznik ; )

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Mpapiez

Re: SocialTrader - po polsku społecznik ; )

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Gajowy pisze:
Odbudowuje straty z poprzedniego tygodnia - potrwa to z 2 tygodnie ; ( o ile nie wyłapie jakiegoś fajnego całego dnia.
Ja yebie. Zero pokory.
A co powiesz na możliwość że powiększysz tą stratę 2-krotnie ? Bierzesz to w ogóle pod uwagę ?

Awatar użytkownika
Gajowy
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 25 lut 2007, 19:40

Re: SocialTrader - po polsku społecznik ; )

Nieprzeczytany post autor: Gajowy »

Mpapiez pisze:
Ja yebie. Zero pokory.
A co powiesz na możliwość że powiększysz tą stratę 2-krotnie ? Bierzesz to w ogóle pod uwagę ?
Pokora jest nie ma co yebać. Nie powiększę tej straty. Zresztą jakbym tak myślał to bym się tutaj nie znalazł. Straty zakładam, że będą ale olej jest w głowie i dostosowuje pozycję do zmieniającej się sytuacji.

Co do 8% i tych 250 followersów to tu masz Mpapiez rację. Będzie to trudne z takimi możliwymi wahaniami - może powinien ten dziennik nazwać Experymentalne Money Management nie byłoby tyle przy tym kontrowersji?

Ważniejszy jest cel na koniec roku niż te 250 followersów z tego powodu zastanawiam się nad przeniesieniem depozytu do normalnego brokera - dzisiaj była taka sytuacja na EUR/JPY:

Obrazek
http://images68.fotosik.pl/546/7bef7dc73f05ab8e.png

i z IOS na web trader etoro nie dało rady otworzyć pozycji. Nie wiem czy to aplikacja dała ciała czy net ale zaliczam to do wtopy przez aplikację. Szkoda easy +16 pipsów z rana.

Boli też wielkość spreadów na etoro - w końcu muszą się mieć z czego dzielić ;). Zostanę do końca stycznia i zmienię na coś z MT4 - skakanie na smartfonie pomiędzy wykresami z MT4 a aplikacją do zleceń najlepszym rozwiązaniem nie jest.

W ciągu reszty dzisiejszego dnia już nie handlowałem.
The key to living is giving.

Awatar użytkownika
Gajowy
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 25 lut 2007, 19:40

Re: SocialTrader - po polsku społecznik ; )

Nieprzeczytany post autor: Gajowy »

Ciekawe ; )

Wchodzi człowiek na platformę etoro i widzi trejd na +116 pipsów - zadowolony ale nie szczęśliwy bo co gdyby to zlecenie o którym pisałem wczoraj co nie weszło i nie było widoczne, tzn uważałem, że nie weszło było na minus.

Podsumowując: głupi ma szczęście ; )
The key to living is giving.

Awatar użytkownika
Gajowy
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 25 lut 2007, 19:40

Re: SocialTrader - po polsku społecznik ; )

Nieprzeczytany post autor: Gajowy »

Mpapiez pisze: Ja yebie. Zero pokory.
Mpapiez jeszcze raz dzięki za dobre słowo :) SL testuję obecnie na poziomie ok 4% rachunku. Taka mała zmiana na jakiś czas aby faktycznie mieć większe poczucie bezpieczeństwa.
The key to living is giving.

Mpapiez

Re: SocialTrader - po polsku społecznik ; )

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Gajowy pisze:
Mpapiez pisze: Ja yebie. Zero pokory.
Mpapiez jeszcze raz dzięki za dobre słowo :) SL testuję obecnie na poziomie ok 4% rachunku. Taka mała zmiana na jakiś czas aby faktycznie mieć większe poczucie bezpieczeństwa.
Spoko nie ma za co. 4% już o niebo lepiej wygląda. Żeby była jasność, ja nie miałem na myśli że 8% jest bardzo złe (bo może jakimś cudem będziesz zarabiał), ale zbyt gwałtowne obsuwy kapitału wystraszą ci followers'ów.

Jak się domyślam, tam od zarobku followersów masz jakąs prowizję racja ? Ile tego jest z 10% ?

Awatar użytkownika
Gajowy
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 25 lut 2007, 19:40

Re: SocialTrader - po polsku społecznik ; )

Nieprzeczytany post autor: Gajowy »

Dawno nic nie pisałem na forum ; (
Trochę się u mnie zadziało ostatnio - bardzo dobry marzec po zimnej wodzie na głowę w styczniu i lutym. Mpapiez jest nawet i mniej niż 4 % : )

Gdybym ktoś był zainteresowany to zapraszam na swojego bloga z wpisem o wyzwaniu jakie sobie stworzyłem i powolutku będę realizował.

https://socialtraderblog.wordpress.com/ ... -on-etoro/
The key to living is giving.

ODPOWIEDZ