social trading

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: social trading

Nieprzeczytany post autor: green7 »

STUDENT pisze:HALLOOOOO MR GREEN7 MOGE PROSIC O OCENE :569: PLS
Słyszę słyszę :)
Ale do tego komputera mi potrzeba na tablecie ciężko.

Kwestię swapu kolega już wytłumaczył, to normalne. Strategia właściwie polega jak widać tylko na kupowaniu, sp500 a że ostatnio on zapierniczał do góry to sprawdzać się mogło. Coś podobnego kiedyś działało mi na WIGu20, zakładałem, że będzie rósł więc kupowałem w dołkach dokupując gdy poszło wyżej.
Problem w tym, że gość tu trzyma dopóki nie zarobi, co wcześniej czy później może skończyć się źle. Choć może ma jakiś plan awaryjny ale jeszcze nie było konieczności zastosować.
Widać na wykresie, że DD bywa spore prawie 35% max - choć nie jestem pewien jak mql5 pokazuje to DD ... Ale skoro on zamyka wsio na plus to wychodziłoby, że DD musi uwzględniać to co się dzieje na otwartych pozycjach.
Że jest ryzyko widać też po wpłatach: gość zaczął ze 100 EUR, zaraz potem dopłacił do 1000. I mając ten tysiąc grał po 0.05 lota. Potem dopłacił i mając 4 tys. nadal otwiera po 0.03 max do 0.10 więc niewiele więcej mimo sporo większego kapitału. Szkoda że nie ma wykresu ile ma lotów zaangażowane w danym momencie. Ogólnie przyjrzeć się warto.
Green
Obrazek
Obrazek

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: social trading

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

OOO DZIEKI WIELKIE MR GREEN7 :)

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: social trading

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Sredni lewar w marcu i kwietniu to dwadziescia kilka a max. 33 czyli jakies 2-3 loty srednio.

ODPOWIEDZ