Social Trader

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
NewbieToPro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2015, 16:51

Re: Social Trader

Nieprzeczytany post autor: NewbieToPro »

Podsumowanie 41 tygodnia + 340 pipsów

Z początkiem nowego miesiąca dodałem nowego dostawcę, jest nim Frokoler https://pl.zulutrade.com/trader/275800 , moją uwagę przykuł dzięki stronie http://www.forexsocialtraders.com/ testowałem go na demo, przyniósł zyski, więc w tym miesiącu dodałem go do real. Na chwilę obecną nie żałuję, miał bardzo dobry pierwszy tydzień w moim portfelu.

Obrazek


Tydzień na plus, i to fajny plus

Obrazek
w41.jpg
Oby takich więcej
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

NewbieToPro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2015, 16:51

Re: Social Trader

Nieprzeczytany post autor: NewbieToPro »

Podsumowanie tygodnia 42 plus 116 pipsów

Dosyć intensywny tydzień, 26 transakcji. Każdego dnia coś się działo, czasem lepiej czasem gorzej, ale ogólnie tydzień na plus więc jest ok.

Obrazek
w42.jpg
Nowy dostawca sprawdza się bardzo dobrze

Obrazek


Nawet mocno ograniczony ProfitCV przyniósł zysk w tym tygodniu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Social Trader

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

czesc, ja dalej prowadze konto demo na autotrade myfxbook, dopiero po 4 miesiacach udalo sie znalezc takich dostawcow, ktorzy nie zaliczaja znaczacych zjazdow kapitalu. wklejam wykres zysku dla wszystkich dostawcow, jacy u mnie na demo dzialali. trzech albo czterech wylecialo mimo, ze na poczatku zapowiadali sie bardzo dobrze. od miesiaca jest 3 nowych, tylko jeden jest od samego poczatku.
Selection_011.png
Mozesz mi przypomniec jak to u Ciebie technicznie jest rozwiazane? Rozumiem, ze masz konto real w zulutrade. Jako brokera masz AAAFx czy cos innego? Musisz miec wtedy wlaczona platforme od brokera czy transakcje sa "wykonywane" poza Twoja platforma i wystarczy ich monitorowanie na zulutrade.com?
Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

jackub

Re: Social Trader

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Zulu trade jest wspaniały, mnie durnemu leszczowi pozwolił zrozumieć, już po kilku miesiącach, że jak sie sam nie nauczę grać to nic z marzeń o tradingu nie będzie.....

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Social Trader

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Jackub, odczytuje gleboko ukryty sarkazm...
Mam podobne odczucia, gdyby to wszystko bylo takie proste to wszyscy mielibysmy po astonie martinie albo przynajmniej M5 w garazu. A tak to jest robota jak kazda inna.
Z takimi serwisami jak zulutrade, autotrade jedno wiem, ze z pewnoscia zarabiaja brokerzy na prowizjach i dodatkach w spreadzie - ot kolejny biznes, gdzie zysk jest maly ale pewny i przewidywalny a ryzyko zepchniete na naiwniakow.
Pzdr.

jackub

Re: Social Trader

Nieprzeczytany post autor: jackub »

irmentruda pisze:Jackub, odczytuje gleboko ukryty sarkazm...
Mam podobne odczucia, gdyby to wszystko bylo takie proste to wszyscy mielibysmy po astonie martinie albo przynajmniej M5 w garazu. A tak to jest robota jak kazda inna.
Z takimi serwisami jak zulutrade, autotrade jedno wiem, ze z pewnoscia zarabiaja brokerzy na prowizjach i dodatkach w spreadzie - ot kolejny biznes, gdzie zysk jest maly ale pewny i przewidywalny a ryzyko zepchniete na naiwniakow.
Pzdr.
hej irmentruda, tak żeczywiście było w tym nieco sarkazmu i to nawet nie głęboko, ale to sa naprawdę moje, najmojejsze własne przezycia i konluzje..

NewbieToPro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2015, 16:51

Re: Social Trader

Nieprzeczytany post autor: NewbieToPro »

irmentruda pisze:
Mozesz mi przypomniec jak to u Ciebie technicznie jest rozwiazane? Rozumiem, ze masz konto real w zulutrade. Jako brokera masz AAAFx czy cos innego? Musisz miec wtedy wlaczona platforme od brokera czy transakcje sa "wykonywane" poza Twoja platforma i wystarczy ich monitorowanie na zulutrade.com?
Pozdrawiam.

tak mam konto w aaafx, nie nie musze mieć uruchomionego. A jeżeli o dostawców chodzi, jak trafisz na dobrego będą zyski, jak trafisz źle będą straty.

P.S odpowiem dokładniej jak wrócę z pracy. Chwilowo brak czasu :)

NewbieToPro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2015, 16:51

Re: Social Trader

Nieprzeczytany post autor: NewbieToPro »

Więc tak:
Nie trzeba posiadać żadnego programu uruchomionego, wystarczy wejść na stronę zulutrade i się zalogować aby sprawdzić czy jakieś transakcje zostały wykonane.
Zulu interesuję się od około dwóch lat, w tym roku rozpocząłem testy na realnych pieniądzach. Niestety nie jest tak łatwo że wystarczy podpiąć pierwszego w rankingu dostawce i już mamy zysk. Wielu dostawców którzy odnoszą sukcesy i naśladuje ich wielu użytkowników, nagle zmienia swoją strategię i wszystko traci.
Ale nie oznacza to że na zulu niemożliwe jest zarabianie. Jest nawet fajna rubryka w rankingu, która pokazuje ile realnej gotówki zarobili naśladowcy korzystający z usług tego dostawcy.

NewbieToPro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2015, 16:51

Re: Social Trader

Nieprzeczytany post autor: NewbieToPro »

Podsumowanie 43 tygodnia + 389pipsy

Wywaliłem dostawcę ProfitCV, przynosił mi jedynie straty. W dzień później zobaczyłem że spadł poza ranking zulutrade i niemożna go już i tak naśladować.
Myślę nad ponownym dodaniem Profixa, ostatnio całkiem dobrze sobie radzi.
Moje wykresy na ten tydzień:

Obrazek
w43.jpg
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

NewbieToPro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2015, 16:51

Re: Social Trader

Nieprzeczytany post autor: NewbieToPro »

mniej niż zerooOOOoooo part 2

Podsumowanie listopada + 1047 pipsów

Od założenia konta na zulu wpłaciłem łącznie 600 funtów. Po paru miesiącach otrzymałem bonus w wysokości 20 funtów.

Teraz po 9miesiącach gry i osiągnięciu 1862 pipsów zysku, moje konto pokazuje że jestem na minusie, i aktualnie posiadam 599 funtów na grę.
Jak widać koszty takie jak spread i opłata za naśladowanie potrafią nieźle obniżyć nasze zyski.

wykres w listopadzie wygląda bardzo ładnie
Obrazek
listopad.jpg
AgoraFX dał mi 562 pipsy (29,90 funta)
Frokoler 571 na plusie (31,19 funta)
ProfitCV przyniósł stratę 86pipsów (-7,14 funta)
sam nie grałem nic
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ