SmartAssTrade_update2

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
RyszKo
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 31 sie 2013, 20:55

SmartAssTrade_update2

Nieprzeczytany post autor: RyszKo »

Zainteresowałem się strategią SmartAssTrade_update2 dostępną w bazie kodów MQL. Na poziomie testera wszystko przebiegało normalnie. Sprawdziłem jak zachowuje się strategia w różnych przedziałach czasowych i jaki wpływ na ostateczny wynik mają poszczególne parametry. To co uzyskałem jest widoczne w raporcie z testera z załączniku.
Niespodzianka spotkała mnie po dołączeniu strategii do wykresu EURUSD 30 m na realnym rachunku. Strategia nie otwierała żadnych pozycji ale w logach zapisywała informacje o otwieraniu pozycji. Widocznie zapis jest realizowany w momencie wysyłania zlecenia do brokera bez sprawdzenie odpowiedzi serwera. Moje ograniczone możliwości analizowania kodu nie pozwoliły mi na znalezienie przyczyn takiego zachowania się strategii. Wyniki z testowania wskazują, że strategia może okazać się interesująca więc chyba warto sprawdzić dlaczego zachowuje się tak dziwnie. Sprawdziłem też strategię na różnych rachunkach gdzie mam konta realne i wszędzie zachowała się identycznie. Mam więc pewność, że przyczyna jest w kodzie. Proszę o pomoc w znalezieniu rozwiązania.
RyszKo
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ