SL3TP10

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
sl3tp10
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 18 lis 2011, 14:07

Nieprzeczytany post autor: sl3tp10 »

Witam znów po długiej przerwie.
W związku z ciągłymi pytaniami o możliwość konsultacji chciałbym poinformować, że na chwilę obecną moja działalność w tej materii została zawieszona. Wyniki działania obecnej wersji automatycznego systemu pozwoliły mi rozpocząć pracę nad powołaniem spółki z firmą, która jest zainteresowana dofinansowaniem projektu dopracowania i testów tego systemu oraz wykorzystaniem go w modelu biznesowym. Obecna wersja systemu znacznie ewoluowała od czasu pierwszych jego założeń.
W związku z tym nie mógłbym w konsultacjach ujawniać najnowszych informacji na temat tego systemu gdyż są one przedmiotem negocjacji w sprawie ww. współpracy. Byłbym nie w porządku w stosunku do szkolonych osób bo wiedziałbym, że nie mówię im wszystkiego. Nie zamierzam więc prowadzić konsultacji z taką świadomością.

Mam nadzieje, że osoby, które skorzystały z moich konsultacji będą w stanie wykorzystać tę wiedzę w wartościowy sposób. Dziękuję wszystkim, którzy zainteresowali się moim tematem i szkoleniami.

Jeżeli w przyszłości podejmę znów działalność szkoleniową (być może już w sposób komercyjny) poinformuję o tym na forum.

Pozdrawiam
Treści publikowane przeze mnie nie stanowią "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

ODPOWIEDZ