Skosowali 2th miejsce w Armadzie CUP

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
silvarus
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 12 paź 2012, 06:55

Skosowali 2th miejsce w Armadzie CUP

Nieprzeczytany post autor: silvarus »

Witam
Jestem wściekły na Armadę, ale może od początku. Jakieś 2 tygodnie temu wziąłem udział w konkursie Armady, całkiem nieźle mi szło, w dniu wczorajszym jako nieliczny z polaków niestety ;( zająłem 2 miejsce ok 219 000 EUR i mało tego, bo miałem otwarte trzy duże pozycje co na chwile obecną dały by mi dodatkowo z jakieś 60 000 . Ale nie, bo dostałem maila od armady że moje konto zostało zablokowane bo z mojego IP korzystają inne konta!!! Problem z tym że ja korzystam z Aero2 a z tego co mi wiadomo to nie ma u nich stałego IP. Co mam z tym fantem zrobić ???? Czy już w żadnym konkursie nie można brać udziału? Pisałem do Armady ale po polsku bo nie umiem po ang, ale nie wiem czy odpiszą.

Więc chyba nie pozostaje nic innego jak przestrzec tych co biorą udział w konkursach na zmiennym IP, że nie warto sobie robić nadziei bo i tak z ogry są skazani na przegraną. Smutne zwłaszcza że niewielu widziałem polaków na liście konkursowej.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Skosowali 2th miejsce w Armadzie CUP

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Pisz do polskiego supportu, który jest bardzo sprawny. Powinni coś z tym zrobić.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

silvarus
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 12 paź 2012, 06:55

Re: Skosowali 2th miejsce w Armadzie CUP

Nieprzeczytany post autor: silvarus »

wchodzę na polską stronę Armady, w zakładce wsparcie klienta - to o to chodzi? Czy jeszcze gdzieś indziej ?

Awatar użytkownika
KMichal
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 23 mar 2013, 18:06

Re: Skosowali 2th miejsce w Armadzie CUP

Nieprzeczytany post autor: KMichal »

silvarus pisze:wchodzę na polską stronę Armady, w zakładce wsparcie klienta - to o to chodzi? Czy jeszcze gdzieś indziej ?
Tak, o to chodzi 8)
Zapraszam na mój FX BLOG- LINK W PROFILU

Awatar użytkownika
ArmadaMarkets
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 sie 2012, 22:26

Re: Skosowali 2th miejsce w Armadzie CUP

Nieprzeczytany post autor: ArmadaMarkets »

Witam

Pani/Pana konto zostało zdyskwalifikowane ze względu na złamanie punktów 31.3 i 31.4 regulaminu konkursu. Szczegółowe informacje - logi transakcji, logowań i inne zostały przesłane na maila.
nasz profil na Facebooku - ArmadaMarketsPL - zapraszamy!

Awatar użytkownika
Fobos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 26 mar 2013, 10:56

Re: Skosowali 2th miejsce w Armadzie CUP

Nieprzeczytany post autor: Fobos »

Możesz się też zastanowić nad faktem iż Armada Markets prawdopodobnie nie ma zezwolenia na prowadzenie działalności maklerskiej. Złożono w jej sprawie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 178 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi. Lista znajduje się na stronie komisji nadzoru finansowego. Więc potencjalnie każdy przegrał kto założył u nich konto. Jesteś graczem z Polski i napisałeś na tym forum co oni zrobili myślę że inni zwycięscy z innych państw też nie otrzymali nagród a konkurs tylko ma wabić. pozdrawiam

kiker
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 03 lip 2008, 08:13

Re: Skosowali 2th miejsce w Armadzie CUP

Nieprzeczytany post autor: kiker »

Ja za 10 miejsce dostalem 100$ na skrill bo nie mam konta.A Ty bajek nie pisz jak nie wiesz co i jak.

silvarus
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 12 paź 2012, 06:55

Re: Skosowali 2th miejsce w Armadzie CUP

Nieprzeczytany post autor: silvarus »

Szkoda gadać, zrazili mnie do siebie i tyle w temacie

nsjanusz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2013, 12:44

Re: Skosowali 2th miejsce w Armadzie CUP

Nieprzeczytany post autor: nsjanusz »

dziwne maja zasady np trader miesiąca na real koncie nagroda właściwie uznaniowa jest bez sensu regulamin wystarczyło by napisac damy komu nam sie spodoba

ODPOWIEDZ