Skalp oscylatorem na m5

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
sandez
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 13 gru 2007, 19:15

Do osób używających Stocha na M5

Nieprzeczytany post autor: sandez »

Do osób używających Stocha na M5 - jakim dodatkowym wskaznikiem się jeszcze sugerujecie?

z góry dziekuje za odpowiedz

Awatar użytkownika
Boby_Fischer
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 25 paź 2008, 13:21

Nieprzeczytany post autor: Boby_Fischer »

proponuje się zainteresować strzałem stochastycznym - co sądzicie o tej strategii? Jakie najlepsze ustawienia stocha proponujecie ?
Boby Fischer is great!

Shadi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1414
Rejestracja: 01 lut 2009, 20:34

Re: Do osób używających Stocha na M5

Nieprzeczytany post autor: Shadi »

sandez pisze:Do osób używających Stocha na M5 - jakim dodatkowym wskaznikiem się jeszcze sugerujecie?

z góry dziekuje za odpowiedz
jeżeli już to żadnym - staszek jest ostatnim potwierdzeniem :)

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Boby_Fischer pisze:proponuje się zainteresować strzałem stochastycznym - co sądzicie o tej strategii? Jakie najlepsze ustawienia stocha proponujecie ?
Ja nie jestem zwolennikiem używania stałych poziomów we wskaźnikach. Ale ja jestem nikim a Jake Bernstein jest mistrzem w swojej dziedzinie także na Twoim miejscu bym wypróbował. Po za tym był kiedyś (dawno) wątek poświęcony strzałowi stochastycznemu, użyj wyszukiwarki.

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

No i jak działa ta strategia czy nie ;-)

Mareczek555
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 06 mar 2008, 11:43

Nieprzeczytany post autor: Mareczek555 »

Działa tylko trzeba spełnić kilka dodatkowych warunków...

Po pierwsze primo Najprostrze ale.. nie każdy o tym pamięta - TREND - niby brzmi głupio ale... jezeli gramy zgodnie z nim to już jakieś 75% sukcesu??

Osylatory -stochy inne zabawki - dobre i przydatne o ile trzymamy sie zasady powyżej.. i na tym polega cała zabawa ..

Granie oscylatorem zgodnie z trendem - brzmi tak prosto?? dziala?? zobacz na wykres znajdziesz odpowiedz.. po co wyważać otwarte dzwi?

Skoro będziemy wchodzić w obszary wykupienia w trendzie spadkowym i wyprzedania w rosnącym?? Logika w tym jest nie da sie ukryć...

Może gral to nie jest ale...

PS. Może jest na forum programista który spróbowałby napisać prostego robota opartego na powyższych warunkach to zobaczymy czy działa zawsze czy tylko czasami :D

ROBERTPOL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 09 kwie 2008, 03:17

Nieprzeczytany post autor: ROBERTPOL »

Witam

Może Ktoś wie może Ktoś widział lub ma?
Poszukuje wskaźnika który po przecięciu lini w stochastic, wyrzuca na głównym wykresie sygnał w jakieś nie określonej postaci. I jak będzie jeszcze w wersie MTF to istna bajeczka....

agusin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 20 lut 2010, 15:51

Nieprzeczytany post autor: agusin »

gra tylko na stocha a to ciekawe ???

zmienianie jego parametrow na 30,15,15 po co ...?????
po za tym jak okreslice dlugosc wyprzedazy na poziomach 80 , 20 i dlaczego wlasnie te poziomy ???? sprobojcie stocha 14,3,3 i lvl 75 i 25 po za tym stoch laguje i nigdy nie przedstawia w realu prawdziwej wrtosci bo ona zmienia sie rownolegle ze zmiana ceny. a co w przypadku katow i ostrosci spadku lub wzbicia czy ktos moze mi powiedziec wplywaja czy nie ????

korekty i trendy boczne jak je stach odbiera i rysuje.


gram na stoch juz pare lat cenie go bo jest wazny ale to tylko filter

kto mi powie z was stachowiczow jakie opory na jakich poziomach ma stachu i co to oznacza.

Dodano po 2 minutach:

po za tym moi drodzy strzal stochastyczny moze nastapic w kazdej chwili nawet ponad lvl 20 i 80

Awatar użytkownika
Blueregard
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 24 maja 2010, 09:40

Nieprzeczytany post autor: Blueregard »

cisne na stochu od dawna ale fakt faktem 3ba umiec odsiewac sygnaly i znac naturne wskaznika.

Przede wszystkim trend i wykres zeby sobie nie grac frywolnie przeciw trendowi, natomiast grajac na sygnaly przecinajace sie na odpowiednich poziomach oraz z trendem mozna zlapac duzo pipsow.

Dodatkowo uzywam RSI i MACD( potwierdzajace wczesniejszy ruch) oraz MA 200 MA5 i MA20.

Plus ostatnio wzgobacony o wskaznik harmonic :) wyniki oscyluja w granicach 75% - 80% skutecznosci bo pozostaje czynnik ludzki i chec bycia przed wskaznikiem skoro juz musi spasc :)

incubus7
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 sty 2009, 13:42

Re: Skalp oscylatorem na m5

Nieprzeczytany post autor: incubus7 »

Wcale nie trzeba skalpować, z dużą kaską można sobie fajnie pośmigać nawet na H4

pozdrawiam

ODPOWIEDZ