[gra na danych] Secret News Weapon

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.

Kosiarz raportów za $250 miesięcznie

Jestem zainteresowany! Dawaj fryku!
122
59%
Wypchaj się fryku to nie możliwe!
84
41%
 
Liczba głosów: 206

BUF
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2007, 01:24

Nieprzeczytany post autor: BUF »

Ping powinien byc jak najmniejszy. Uzależniony jest od odległości pomiędzy serwerami. - też jestem ciekaw czy ktoś gra tym sposobem. Obecnie wiele osób gra EA ustawiające 2 przeciwstawne oczekujące. W zależności od kierunku skoku... odpala się odpowiednia oczekująca. To tak w skrócie.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

BUF pisze:Obecnie wiele osób gra EA ustawiające 2 przeciwstawne oczekujące.
Skąd wiesz, że wiele osób ? :) Ten sposób bywa szybko ucinany przez broków - zlecenia realizowane są po cenie niekorzystnej (po luce), podnoszony jest też stoplevel. Choć zapewne są brokerzy gdzie działa to ok...Osobiście porzuciłem tą metodę z rok temu .....
Co do secretnewsweapon: jeśli mają dobre datafeedy od "dużych" typu bloomberg, reuters to zapewne ma to szanse powodzenia.
Green
Obrazek
Obrazek

peterhere
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 13 maja 2009, 15:22

Nieprzeczytany post autor: peterhere »

BUF pisze:Ping powinien byc jak najmniejszy
Ja mam średnio około 62 ms... nie wiem czy to dużo czy mało...


BUF pisze:Obecnie wiele osób gra EA ustawiające 2 przeciwstawne oczekujące. W zależności od kierunku skoku... odpala się odpowiednia oczekująca.

Też tak próbowałem ale niestety niemal zawsze zlecenie od razu zamykało ze SL, mimo ruchu w dobrą stronę, lub z poślizgiem otwierało, tak że przestawało to mieć sens... cóż... może to była wina internetu, miałem 1 mb... teraz od kwietnia będę miał 6 mb, liczę że się poprawi...


green7 pisze:Co do secretnewsweapon: jeśli mają dobre datafeedy od "dużych" typu bloomberg, reuters to zapewne ma to szanse powodzenia.
Dla mnie wygląda obiecująco, ale chciałbym pogadać z kimś kto w praktyce tego używa, i nie ma interesu żeby mnie naganiać na kupno :D
"ale jesli nie masz dużego kapitalu to nie zarobisz milionów :) " mówi moja kobieta.

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

peterhere pisze:Też tak próbowałem ale niestety niemal zawsze zlecenie od razu zamykało ze SL, mimo ruchu w dobrą stronę, lub z poślizgiem otwierało, tak że przestawało to mieć sens... cóż... może to była wina internetu, miałem 1 mb... teraz od kwietnia będę miał 6 mb, liczę że się poprawi...
Ping nie jest zależny od max prędkości łącza, tylko od dystansu między tobą a serwer;em, routingiem, oraz przedewszystkim od obiążenia, zapchania sieci.

Do poprawnego działania MT wystarczy nawet zwykły modem telefoniczny.

peterhere
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 13 maja 2009, 15:22

Nieprzeczytany post autor: peterhere »

pawelklos pisze:Ping nie jest zależny od max prędkości łącza, tylko od dystansu między tobą a serwer;em, routingiem, oraz przedewszystkim od obiążenia, zapchania sieci.

Do poprawnego działania MT wystarczy nawet zwykły modem telefoniczny.

no cóż... w takim razie muszę znaleźć miejsce gdzie jest fizycznie serwer i się przeprowadzić na ulice obok :D
"ale jesli nie masz dużego kapitalu to nie zarobisz milionów :) " mówi moja kobieta.

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

peterhere pisze:
pawelklos pisze:Ping nie jest zależny od max prędkości łącza, tylko od dystansu między tobą a serwer;em, routingiem, oraz przedewszystkim od obiążenia, zapchania sieci.

Do poprawnego działania MT wystarczy nawet zwykły modem telefoniczny.

no cóż... w takim razie muszę znaleźć miejsce gdzie jest fizycznie serwer i się przeprowadzić na ulice obok :D
To też nie gwarantuje sukcesu :) Możesz być ulicę obok a i tak będziesz mieć ping 10-20 :)

Jeżeli to jest dla Ciebie takie ważne to musisz podpiąć się pod serwer bezpośrednio lanem, ping powinien wynosić max 1 ;)

Awatar użytkownika
MarioBros
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2014, 21:21

Re: [gra na danych] Secret News Weapon

Nieprzeczytany post autor: MarioBros »

Czy ktoś jeszcze używa Secret News Weapon? Jak teraz się sprawuje?
Pamiętaj, EA nigdy nie zasypia!

Straciłeś cenne dane? Spokojnie, odzyskasz je przy pomocy DMDE.

najwiekszagwiazda
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2015, 16:48

Re: [gra na danych] Secret News Weapon

Nieprzeczytany post autor: najwiekszagwiazda »

Ja się tym bawię od paru miesięcy, raz w górę raz w dół ale ogólnie jestem na plusie

ODPOWIEDZ