Scalping by Philson Investments

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Co w ofercie podmiotu, którego jeszcze nie ma:

- Fundusz 1M z miesięczną wypłatą odsetek Inwestycja oparta na rynku instrumentów pochodnych z gwarantowana stałą stopą zwrotu 12% w skali roku

- Fundusz 2K z kwartalną wypłatą odsetek Inwestycja oparta na rynku instrumentów pochodnych z gwarantowana stałą stopą zwrotu 13% w skali roku

- Fundusz 3P z półroczną wypłatą odsetek Inwestycja oparta na rynku instrumentów pochodnych z gwarantowana stałą stopą zwrotu 15% w skali roku

- Fundusz 4R z roczną wypłatą odsetek Inwestycja oparta na rynku instrumentów pochodnych z gwarantowana stałą stopą zwrotu 16% w skali roku


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

FxTag
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 496
Rejestracja: 09 gru 2012, 16:42

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: FxTag »

Philson_Investments pisze:
FxTag pisze:Co jest ważniejsze od warunków, które proponujesz na swojej stronie? Myślisz, że ktoś wpłaci uciułane pieniądze ot tak. ?
Jest kolego kontakt, osoby zainteresowany dzwonią, dopytują, ja pracuje nad finalna umową z radcami; Ponadto nikt nie wpłaca bo firma jest w fazie "zawiązania" zbieramy potencjalnych inwestorów. Jak wszystko będzie prawnie uregulowane to są kolejne czynności do zrobienia. Mogę przyznać, że gwarancja była faktycznie słowna i zostanie wymazana ze strony; polegałem na swoich umiejętnościach; słowo to jednak jest niewłaściwie użyte i interpretowana jak gwarancja bankowa.
Swoja droga nawet i SKOKI maja gwarancję bankową dla klientów do pewnego poziomu inwestycji; potem klient ma "echo". nie wspomnę właśnie o inwestycjach długoterminowych ubezpieczycieli...mógłbym wymienić jeszcze różne instrumenty. Większość z nich jest zbudowana by nie klient zyskiwał a bank; czy to lokaty, które potem są pożyczane, czy "super" fundusze, których beznadziejna zarządzanie a koszty zarządzania dodatkowo rujnuje portfel inwestora. Dlatego naszym celem jest zbudować coś realnego, ponadprzeciętnego, czy w tej czy innej formie. Nie ma znaczenia. Dlaczego nie idziemy pracować do funduszy...prosta jest odpowiedz, lepiej pracować dla siebie niż dla innych. Cele są etapowe.
Wiesz nie jestem twoim kolegą. I zapewne nie będę. piszesz o zyskach, nie wspominasz jak masz zami9ar je osiągać. Robisz dziennik scalping. Nie pokazujesz wyników i ichnie pokażesz

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

tekst adriana ze powinni skontaktowac sie z "prawnikiem" bije wszystko nawet te oferte inwestycyjna ;))

Misiacyk
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:01

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Misiacyk »

W sumie to nie wiem po co to napiszę ale ...

Pracuję jako menedżer inwestycyjny wystawiający zgodnie z prawem pisemne rekomendacje inwestycyjne, w jednym z polskich banków, klientom bankowości prywatnej (portfele 2mln plus). Piszę to tylko po to, aby potwierdzić fakt tego, że wiem o czym mówię.

Forma prawna tego co próbujecie zrobić jest co najwyżej próbą chwilowego wykorzystania pewnych luk ustawowych. Jednak w mojej opinii wraz z rosnącymi aktywami(lub rozgłosem) kwestią czasu jest zainteresowanie się Państwa firmą przez KNF.

Ogromnym problemem w tym przypadku jest ryzyko z jakim wiąże się powierzenie Wam środków. Fundusze inwestycyjne działające zgodnie z prawem mają depozytariuszy *banki), którzy czuwają nad realizacją postanowień statutowych dotyczących polityki inwestycyjnej czy też maksymalnego ryzyka. Nie dopuszczą oni do wypłaty środków na cel inny niż tam zdefiniowany. W tym przypadku "klient" wpłaca środki na wskazany przez Was rachunek w jednym z banków i dalej nie ma żadnej pewności co się z tymi środkami dzieje - w jaki sposób, za pośrednictwem jakich platform i z jakim ryzykiem są inwestowane (lub nie inwestowane). Kwestia konstrukcji ewentualnych umów to osobna sprawa...

Nie wiem jaka jest Państwa docelowa grupa klientów, ale proszę mi uwierzyć - obecnie będzie niewiele osób, które zdecydują się powierzyć środki firmie o tak mętnej formie prawnej oraz tak zdefiniowanych parametrach oczekiwanej stopy zwrotu. Porównanie do Amber Gold nie jest przypadkowe - ponieważ tak będzie traktowani przez klientów. Nie bez przyczyny w Polsce doradztwo inwestycyjne jest licencjonowane, a w tym przypadku nawet nie kryją się Państwo, że to robią. Więc albo posiadacie stosowne uprawnienia, albo w końcu będziecie musieli je posiadać.

W mojej ocenie, nawet kilka lat bardzo dobrze udokumentowanych wyników potwierdzających możliwość spełnienia założeń państwa "funduszy" (nawet w ten sposób nazywając inwestycję łamiecie prawo) nie skłoniłoby mnie do ulokowania choćby kilku tysięcy za Waszym pośrednictwem.

Proszę nie traktować tego wpisu jako atak, ale dość realną oraz subiektywną ocenę sytuacji osoby "z branży".

Pozdrawiam
Bartek

Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

Adrianoforex pisze:Pytanie jaki odsetek z tych wejść na waszą stronę to odwiedziny KNF, prokurtury, ABW i Policji
P.I. i jak kontaktował się ktoś z wyżej wymienionych?

Pozdrawiam,
Leo
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

wojtek1976.
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 17 gru 2014, 12:23

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: wojtek1976. »

Tak sprawdziłem i zawiadomiłem KNF, nie posiadają zezwolenia.

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

Leonardo pisze:
Adrianoforex pisze:Pytanie jaki odsetek z tych wejść na waszą stronę to odwiedziny KNF, prokurtury, ABW i Policji
P.I. i jak kontaktował się ktoś z wyżej wymienionych?

Pozdrawiam,
Leo
Mimo naszej chęci i woli rozmowy to niestety nikt nie dzwonił...

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Misiacyk pisze:W sumie to nie wiem po co to napiszę ale ...

Pracuję jako menedżer inwestycyjny wystawiający zgodnie z prawem pisemne rekomendacje inwestycyjne, w jednym z polskich banków, klientom bankowości prywatnej (portfele 2mln plus). Piszę to tylko po to, aby potwierdzić fakt tego, że wiem o czym mówię.

Forma prawna tego co próbujecie zrobić jest co najwyżej próbą chwilowego wykorzystania pewnych luk ustawowych. Jednak w mojej opinii wraz z rosnącymi aktywami(lub rozgłosem) kwestią czasu jest zainteresowanie się Państwa firmą przez KNF.

Ogromnym problemem w tym przypadku jest ryzyko z jakim wiąże się powierzenie Wam środków. Fundusze inwestycyjne działające zgodnie z prawem mają depozytariuszy *banki), którzy czuwają nad realizacją postanowień statutowych dotyczących polityki inwestycyjnej czy też maksymalnego ryzyka. Nie dopuszczą oni do wypłaty środków na cel inny niż tam zdefiniowany. W tym przypadku "klient" wpłaca środki na wskazany przez Was rachunek w jednym z banków i dalej nie ma żadnej pewności co się z tymi środkami dzieje - w jaki sposób, za pośrednictwem jakich platform i z jakim ryzykiem są inwestowane (lub nie inwestowane). Kwestia konstrukcji ewentualnych umów to osobna sprawa...

Nie wiem jaka jest Państwa docelowa grupa klientów, ale proszę mi uwierzyć - obecnie będzie niewiele osób, które zdecydują się powierzyć środki firmie o tak mętnej formie prawnej oraz tak zdefiniowanych parametrach oczekiwanej stopy zwrotu. Porównanie do Amber Gold nie jest przypadkowe - ponieważ tak będzie traktowani przez klientów. Nie bez przyczyny w Polsce doradztwo inwestycyjne jest licencjonowane, a w tym przypadku nawet nie kryją się Państwo, że to robią. Więc albo posiadacie stosowne uprawnienia, albo w końcu będziecie musieli je posiadać.

W mojej ocenie, nawet kilka lat bardzo dobrze udokumentowanych wyników potwierdzających możliwość spełnienia założeń państwa "funduszy" (nawet w ten sposób nazywając inwestycję łamiecie prawo) nie skłoniłoby mnie do ulokowania choćby kilku tysięcy za Waszym pośrednictwem.

Proszę nie traktować tego wpisu jako atak, ale dość realną oraz subiektywną ocenę sytuacji osoby "z branży".

Pozdrawiam
Bartek
Dlatego w pełni świadom w swoim poście zacytowałem część z ich oferty. Oferty nazywanej "funduszami". Więc nawet jakby wykasowali lub zmienili swoje posty teksty zostaną. Forma spółdzielni fundusze. Hi hi hi. Goście na prawdę mają kiepskich prawników. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale i dotychczasowy sposób "trejdowania" ich głównego gracza pozostawia wiele do myślenia. Raz ma czas, raz nie ma. To się nazywa stabilne zarządzanie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pytane skąd ich zna Niemiaszek, że tak broni.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Misiacyk
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:01

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Misiacyk »

Ja trochę obronię autora dziennika bo widzę, że sprawa niepotrzebnie się zaostrza.

Ja nie kwestionuję dobrych chęci zarządzającego, który bardzo możliwe ma odpowiednie umiejętności do generowania tych stóp zwrotu które zostały określone na stronie. Może to być osoba lub grupa osób, która ma kompetencje ale staje przed trudnym zadaniem skomercjalizowania swoich umiejętności w warunkach polskiego prawa - co jest bardzo trudne. Polskie ustawodawstwo bardzo mocno uregulowuje aspekty doradztwa inwestycyjnego i zarządzania aktywami praktycznie uniemożliwiając wykonywanie go poza TFI lub bankiem.

Ja nie torpeduję pomysłu tylko sugeruję powrót "do deski kreślarskiej", wzięcie dobrej kancelarii prawnej (za którą trzeba konkretnie zapłacić) i przemyślenie sprawy, żeby nie wpaść finalnie w kłopoty. Tu nie ma drogi na skróty - jeżeli by była to podobne firmy rosłyby jak grzyby po deszczu.

Pozdrawiam
bartek

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

To ja dorzucę ku pokrzepieniu serc - screen. Temat ciągle się rozwija ale będzie ok, w ten czy inny sposób.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ