Scalping by Philson Investments

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

Z powodu wyjazdu do aktywnego klikania wrócę dopiero od poniedziałku; Dziś jeszcze przed rozpoczęciem dnia udało się na coś załapać i zamknąć na śniadaniu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

Dla chętnych polecam podglądanie propozycji kierunku https://www.tradingview.com/u/Philson-I ... hed-charts - oczywiście inne ważne wskaźniki są usunięte:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2015, 09:18 przez Philson_Investments, łącznie zmieniany 1 raz.

Mpapiez

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Widzę że firma już stoi.
Ja dobrze zauważyłem że firma jest zarejestrowana w domu prywatnym ? (google maps)

I kolejne pytanie, pisałeś coś o tym, że jesteście "grupą inwestorów".
Z twoich postów wynika że jednak tylko ty publikujesz wejścia z rynku, zgadza się ?

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

Mpapiez pisze:Widzę że firma już stoi.
Ja dobrze zauważyłem że firma jest zarejestrowana w domu prywatnym ? (google maps)

I kolejne pytanie, pisałeś coś o tym, że jesteście "grupą inwestorów".
Z twoich postów wynika że jednak tylko ty publikujesz wejścia z rynku, zgadza się ?
Wynajęliśmy z radca prawnym cała nieruchomość; i tak, tylko ja pokazuje wejścia, zadania są ścisłe podzielone i inni mają swoją działkę do zrobienia ponad klikanie - jednak czy to się tyczy jurnala:)? Pozdrawiam.

Mpapiez

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Philson_Investments pisze:
Wynajęliśmy z radca prawnym cała nieruchomość; i tak, tylko ja pokazuje wejścia, zadania są ścisłe podzielone i inni mają swoją działkę do zrobienia ponad klikanie - jednak czy to się tyczy jurnala:)? Pozdrawiam.
Siedziba to tylko jako ciekawostka, w sumie mnie to nie dziwi, bo w takim budynku łatwiej o spokój.
To nie ma nic wspólnego z journalem, natomiast czy klika jedna osoba czy więcej już tak.

Teraz mam pewność, że wejścia są prezentowane przez jednego trader'a :wink: .

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Bardzo interesujący journal. :mrgreen: Lubię tu zaglądać. Ale najbardziej interesuje mnie zakończenie lub moment, w którym się dowiemy o co chodzi. Pytanie co się urodzi.


Szczególnie co mi się "podoba" w waszej ofercie to sformułowanie "gwarantowana stała stopa zwrotu z inwestycji w instrumenty pochodne". Jestem ciekaw kiedy KNF się wami zainteresuje. :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

Adrianoforex pisze:Bardzo interesujący journal. :mrgreen: Lubię tu zaglądać. Ale najbardziej interesuje mnie zakończenie lub moment, w którym się dowiemy o co chodzi. Pytanie co się urodzi.


Szczególnie co mi się "podoba" w waszej ofercie to sformułowanie "gwarantowana stała stopa zwrotu z inwestycji w instrumenty pochodne". Jestem ciekaw kiedy KNF się wami zainteresuje. :mrgreen:
Myślę, że nie szybciej niż skończysz trollować na forum. Jak nie ma się umiejętności to co można "gwarantować"? trolujący wpis na forum? podstawy prawa też obce to co zostaje? Dobrze, że na internet starcza środków, można się dowartościować anonimowo . Gratulujemy!

P.S. Zaglądnąłem to Twojego jurnala, tam jest chyba dosyć miejsca by się wypowiadać a nic specjalnego nie pokazałeś. Lekko Cie pozamiatali nawet bym powiedział...wiec zrób coś a nie "jęcz" u innych.

ku8ek
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 28 kwie 2011, 11:48

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: ku8ek »

:569: piramida jak się patrzy...

wojtek1976.
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 17 gru 2014, 12:23

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: wojtek1976. »

http://philson-investments.com/inwestycje.html Brak NIP REGON na stronie.
Wysłałem zapytanie do KNF o pozwolenie na działalność.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Scalping by PhilsoJeszcze nic nie n Investments

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Jeszcze nic nie pokazał a już na swojej stronie reklamuje fundusze inwestycyjne, które mają gwarantowaną stopę zwrotu, a oparte są na inwestycjach w instrumenty pochodne. Do tego super duża przejrzystość, czyli brak dostępu do osób zarządzających firmą, funduszami. Oczywiście brak podglądu do rachunku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Śmierdzi na odległość. Na wszelki wypadek porobiłem wszelkie możliwe screeny z ich "ofertą". jestem tylko ciekaw czy czytali o reklamowaniu stałej stopy zwrotu. Zakładam, że nie, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

ODPOWIEDZ