Scalping by Philson Investments

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
trendme
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 05 kwie 2015, 22:52

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: trendme »

Pozycja Wpłaty: 0,00 ? Rachunek demo?
Obrazek

Mpapiez

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

trendme pisze:Pozycja Wpłaty: 0,00 ? Rachunek demo?
Niekoniecznie. Wystarczy że zostanie wybrany odpowiedni okres na MT4.
Z resztą, widzę że się zaczyna niezły grill :) co raz więcej mało wygodnych pytań.

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

tie1 pisze:
Philson_Investments pisze:a bronie się stopami jak jest płynność na rynku; SL jak nie ma.
Jak to robisz, że działają Ci stopy przy braku płynności?
To ja się zapytam jakiego brokera Pan ma ze nie działają?
O "braku płynności" mam na myśli okresy wieczorne, okres wyczekiwania na ważne dane, sesja azjatycka.
Jeśli naczytał Pan się artykułów sponsorowanych o braku płynności na rynku w czasie decyzji SNB to odpowiem ze u mojego brokera stopy tez działały i to nie z kosmicznym poślizgiem, kwotowania były ciągle. Zawsze można zwalić na dostarczyciela płynności i zaksięgować stratę u klienta na koncie a u siebie dopisać ją. Rzecz gustu czy chce się walczyć tylko z rynkiem czy równie z brokerem.
Reasumując, ja nic nie robię odpowiada za to broker.

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

trendme pisze:Pozycja Wpłaty: 0,00 ? Rachunek demo?
nie rozumiem pytania Szanownego forumowicza? Na demo to nie grałem juz chyba ze 4 lata.

AAA już teraz rozumiem zasadność pytania:) nooo muszę pogratulować obu forumowiczom.
Mpapiez pisze:
trendme pisze:Pozycja Wpłaty: 0,00 ? Rachunek demo?
Niekoniecznie. Wystarczy że zostanie wybrany odpowiedni okres na MT4.
Z resztą, widzę że się zaczyna niezły grill :) co raz więcej mało wygodnych pytań.
Wiec wyjaśnię choć nie jest to wątek edukacyjny a choć do człowieka z 7 postami nie mam pretensji i z chęcią odpowiem to już Pan Mpapiez sie nie popisał, i dziwie się e nie korzystał ze swojej bogatej wiedzy i nie odpowiedział koledze a snuje jakieś domysły na temat trudnych pytań.

Jak widać na screenie na lewym górnym rogu gdzie zamazany jest numer platformy jest napis "live" oznaczający konto rzeczywiste. W dniu wczorajszym ani nie zasilałem ani nie wypłacałem środków z rachunku stąd na historii z dnia wczorajszego widnieją wartości zero; Jednak by zajmować pozycje muszę mieć jakieś środki na rachunku:).
Wiec nie wiem Panie papiez czy te pytania są niewygodne... Jako "maniak" forum powinien Pan takie rzeczy wiedzieć od dawna. No ale świat tak jest skonstruowany ze zawsze mona się zdziwić.

blist
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 17 sty 2008, 12:12

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: blist »

Co za problem masz, aby podpiąć powyższe fxsukcesy pod fxbooka i pokazać wszystkim, że masz racje. Chcesz robić interesy to graj w otwarte karty.

Mpapiez

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Ja tylko od siebie dodam, co już sobie z PI na prive wyjaśniliśmy.
W moim poście wyżej (co pewnie każdy zauważył) wyraźnie napisałem że to wcale nie musi być konto demo, bo 0 ilość wpłat i wypłat zależy tylko od okresu w historii.


Martwi mnie co innego, że dziś żadnych wejść PI nie wrzuciło :)...

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

17.04.2015 Mało gry w związku z wyjazdami, spotkaniami i projektami; jak wspominałem ciągle long na EU w grze. Nawet kiedyś wysyłałem screeny forumowiczom dlaczego nastąpiła zmiana trendu i mojego nastawienia z zaznaczonymi TP1 i 2 właśnie pierwsze weszło.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

Mało czasu na grę- trzeba tez być czasami towarzyskim by nie zgnuśnieć przy monitorze - ale jedną elką sobie to wynagrodziłem. Od poniedziałku będę siedział więcej choć nawet z założenia tyle mi zupełnie wystarczy, nie jestem na wyścigach.
Po konsultacjach i luźnych dywagacjach koleżeńskich wpadł mi do głowy pomysł na poniedziałkowy dzień.
Będę siedział na Skypie - philson_investments, może są osoby, które chciałyby o coś spytać dotyczących ich systemów gry, spojrzenia na grę, może jakieś inne pytania; ja ze swojej strony pomogę na ile posiadam wiedzy i zaproponuje czy iść tą droga, czy te może w jakimś innym kierunku się rozwijać; Z góry informuje, ze nie udzielę żadnych informacji o naszym systemie:) to naturalne. Moze nieśmiało zasugeruje co będzie grane w poniedziałkowy dzień. Wszystko bez zobowiązań i za free w ramach koleżeńskiej życzliwości. Dostępny będę najpóźniej od 10.00
Proszę przedtem o kontakt mailowy - philson.investments@gmailcom - z zainteresowaniem bym się nie stresował niepotrzebnie i podać imię i nick ze skypa:) - jeśli oczywiście będą chętni.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

20.04. mamy zmianę kierunku na wyższym TF wiec czas więcej grać esek, choć może to być również płaska konsolidacja. Zobaczymy co czas pokaże.
Jutro spróbuje trochę innego systemy jeśli rynek pozwoli i chciałbym zbudować jakąś piramidę na mniejszych pozycjach, zobaczymy czy się uda.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

21.04.2015r. komentarz w załączniku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ