Scalping by Philson Investments

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
FxTag
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 496
Rejestracja: 09 gru 2012, 16:42

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: FxTag »

Mżonki. Bez urazy,

Matrix
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 11 lis 2009, 21:33

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Matrix »

Przestańcie obrażać jak ktoś bedzie chciał to skorzysta a jak nie to NIE. Rozmawiałem z tym Panem telefonicznie w Luźnej rozmowie i jestem mile zaskoczony. Ma koleś jakiś pomysł na ten rynek to zaraz go trzeba błotem objechać .
NAJLEPSZĄ BRONIĄ PRZECIWKO WROGOWI JEST INNY WRÓG

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

hhhllllh pisze:Dobra to moje pytanie mozecie pokazac historie zlecen z dnia dzisiejszego wraz z tym co pokazujecie. Interesuja mni te setki sl ktore lapiecie pozycje zyskowne przeniesc na wykres kazdy mug potrafi. Fajnie jak byscie jeszcze alt n dali bym zobaczyl zlotego chlopka ze to rl numery loty itd cenzurujcie. Po prostu taka sciema to 10 lat temu by sie slizgla dzisiaj no coz jak to mowia swoj swego znajdzie. Pozdro f600
Jak wiecie jak nie ma suwaka na historii (nie pokazuje się w ogóle to znaczy ze wszystkie pozycje są pokazane); niestety wynik jest pewnie co dla niektórych słaby ale obiecuje znaczną poprawę.
FxTag pisze:Mżonki. Bez urazy,
tak uważasz???
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Matrix
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 11 lis 2009, 21:33

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Matrix »

Philson_Investments Gratulacje i pozdrawiam
NAJLEPSZĄ BRONIĄ PRZECIWKO WROGOWI JEST INNY WRÓG

hhhllllh
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 06 cze 2013, 12:28

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: hhhllllh »

Szacun na priv odpisalem za nim tu wszedlem. Poklony uklony tylko tego shift nie widze. Fajnie ze w paincie obliczone juz co i jak pelen profesjonalizm... zawodowiec ?

FxTag
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 496
Rejestracja: 09 gru 2012, 16:42

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: FxTag »

Philson_Investments pisze:
hhhllllh pisze:Dobra to moje pytanie mozecie pokazac historie zlecen z dnia dzisiejszego wraz z tym co pokazujecie. Interesuja mni te setki sl ktore lapiecie pozycje zyskowne przeniesc na wykres kazdy mug potrafi. Fajnie jak byscie jeszcze alt n dali bym zobaczyl zlotego chlopka ze to rl numery loty itd cenzurujcie. Po prostu taka sciema to 10 lat temu by sie slizgla dzisiaj no coz jak to mowia swoj swego znajdzie. Pozdro f600
Jak wiecie jak nie ma suwaka na historii (nie pokazuje się w ogóle to znaczy ze wszystkie pozycje są pokazane); niestety wynik jest pewnie co dla niektórych słaby ale obiecuje znaczną poprawę.
FxTag pisze:Mżonki. Bez urazy,
tak uważasz???
Może coś na žywo

Mpapiez

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

No jest dość ciekawie nie powiem i o dziwo dało się w jakiś sposób uwiarygodnić wejścia.
No nic, popatrzymy dalej :)...

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Philson, nie wiem czemu się tak poddenerwowałeś tymi pytaniami. Również pierwsze co pomyślałem o tym co piszesz:
"Jak komuś zależy by uzyskać 100% w krótkim okresie to może nas wynająć na taka prace jednak ryzyko utraty kapitału jest ogromne:)"

a wcześniej:
"w stosunku do portfela w czasie sesji europejskiej i US to dosyć spore obciążenie 4 pipsy dają średnio 1% depozytu".
Czyli 20-30% dziennie to norma, ale 100 % w krótkim okresie to jazda bez trzymanki? Oczywiście łatwo możesz to wytłumaczyć, jednak 100% tygodniowo, to chyba zdecydowanie krótki czas?

Kiedyś nie rozumiałem dlaczego niektórzy, tak atakują osoby chcące pobierać opłaty za sygnały/szkolić. Jedni pewnie z frustracji, a inni po prostu widząc ile jest oszustów, i w jak banalny sposób naciągają ludzi, starają się temu zapobiec.

Myślę, że każdy kto zaczyna zabawę w MT4, wie ile takie strzałki naniesione na wykres Nam mówią - nic.
Zamiast się bawić w polemikę, lepiej od razu pokazać przykładową historię. Chyba, że zależy Wam na szumie wokół Was - wtedy rozumiem.

Co do wyniku, wygląda bardzo przyjemnie. Jeszcze nim pokazałeś historię, zastanawiałem się jak długo pozycja jest przetrzymywana, bo na większym tf ciężko to ocenić w którym dokładnie miejscu pozycja została zajęta i zdjęta.
Poniżej zaznaczyłem 2 pozycje, które przykuły moją uwagę. Jedna z nich była blisko -40 pips, po czym na samym dołku dołożyłeś kolejnego longa. Gdzie byłby SL dla tych pozycji?

Jeżeli 1% to 4 pipsy, a SL z automatu nie ustawiasz to w jaki sposób się zabezpieczasz, przed nagłym ruchem na 50 pips?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

wykupuje subskrybencie na talkingforex i wiem czy coś się dzieje i z jakiego powodu online. tamta pozycja jeszcze była trochę broniona; zasadnicza uważam ze będzie się rozwijał trend na UP jeszcze wiec pozycje na longach nie są zagrożeniem; a bronie się stopami jak jest płynność na rynku; SL jak nie ma. czekałem na swój niezawodny sygnał na zmianę trendu w czasie sesji:)

tie1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 14 paź 2014, 15:14

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: tie1 »

Philson_Investments pisze:a bronie się stopami jak jest płynność na rynku; SL jak nie ma.
Jak to robisz, że działają Ci stopy przy braku płynności?

ODPOWIEDZ