Reload by thefear

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

Dzisiaj zarobionych pipsów 0. Zawsze to lepsze niż eSLe. Edek mnie denerwuje. Raz w góre, raz w dół, niech się zdecyduje, ale podejrzewam że w czwartek poznamy jego prawdziwe oblicze. Może jeszcze coś jutro uda się uskrobać. Do jutra.
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

Witam. Dzisiaj udało się uskrobać tylko 38 pipsów. Teraz otworzyłbym Skę bo doszliśmy do bardzo mocnego poziomu, ale sobie odpuszcze. Zracji jutrzejszych stóp procentowych pewnie będziemy konsolidować pod oporem..
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

Zagrałem longa z rana. Miałem odpuścić ale coś mi mówi że będzie ruch górę. Na dane zamykam lub jeśli będzie spory zysk to na BE0.

Long 1.4290
SL 30
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

Zamknąłem na -8p. Myślałem że wystrzelą w góre a tu tylko taki podskok do góry.. Trza chyba zacząć szukać S-ek na dłużej :P

EDIT

Ska
1.4266
SL 30

Chyba za wcześnie -30p.
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

Kolejna S-ka

Cena: 1.4294
SL 30
TP mam nadzieje że daleko
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

Podsumowanie pierwszego tygodnia. Powiem szczerze że jestem troche rozczarowany :wall:

Liczba transakcji: 12
Zyskownych: 1
BE0: 5
Stratnych: 5
Skuteczność (bez be0): 16,6 %

Stan Pipsów: -91
Pipsy/transakcje -7,6 p.
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

Awatar użytkownika
TeXs
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 886
Rejestracja: 09 maja 2007, 13:57

Nieprzeczytany post autor: TeXs »

Czołem,

tak sobie przeglądam Twoje ostatnie wejscia :)
napisz dlaczego S w czwartek na edku (ten powyższy scr) to dość ciekawe miejsce i fajnie by było poznać Twój punkt widzenia.

Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

TeXs pisze:Czołem,

tak sobie przeglądam Twoje ostatnie wejscia :)
napisz dlaczego S w czwartek na edku (ten powyższy scr) to dość ciekawe miejsce i fajnie by było poznać Twój punkt widzenia.
Czołem :D

Wejście w czwartek było spowodowane sytuacją techniczną jak i troche fundamentalną. Już tłumacze :)

Chodziło głównie o stopy procentowe. Dzień wcześniej uderzyliśmy w bardzo mocny poziom 1.4350 po czym zaczynaliśmy spadać.. Przed stopami procentowymi miałem otwartą L-kę bo wydawało mi się że podniesienie stóp jak i odpowiedni komentarz pozwolą na złamanie tak mocnego poziomu jak 1.4350. Niestety po ogłoszeniu zamiast rosnąć zaczeliśmy spadać i to mnie zmyliło.. Szukałem S-ki a to był dobry poziom (m.in. 61.8 fibo tej szamotaniny)

A to co miało się wydarzyć w czwartek po ogłoszeniu stóp, wydarzyło się z czwartku na piątek czyli atak na opory i silne L.. Tak to mniej więcej widziałem.
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

ODPOWIEDZ