Range Bars Tech

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Dtrad5558
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 25 lip 2015, 14:21

Re: Range Bars Tech

Nieprzeczytany post autor: Dtrad5558 »

Ja korzystałem ze szkolenia Range Bars i obecnie stosuję system oparty na RB . Dtrad5558 myfxbook

rorej
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2016, 16:51

Re: Range Bars Tech

Nieprzeczytany post autor: rorej »

Ogromne podziękowania za tę strategię ! Gram nią nie tylko na EURUSD, ale również na GBPUSD, GBPJPY, AUDCAD i innych. Najlepiej sprawdza się na dowolnym instrumencie trendowym, a w moim przypadku najlepsze efekty osiągam przy wielkości bara równej 5% dziennego ATR(14)

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Range Bars Tech

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

rorej pisze: Najlepiej sprawdza się na dowolnym instrumencie trendowym, a w moim przypadku najlepsze efekty osiągam przy wielkości bara równej 5% dziennego ATR(14)
Jak wszystkie strategie oparte o trend. I odwrotnie, strategie gridujące są najlepsze dla instrumentów konsolidujących się. Proste prawda?
Teraz bogaty będzie ten, co rozkmini czy następnego dnia/tygodnia/miesiąca będzie trend albo konsolidacja.

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: Range Bars Tech

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

Wykres RB ma przewagę nad wykresem świecowym. To stała wartość świec. Idealny do skalpowania. Nadaje się do wszystkich strategii które są omawiane na stronie nawigatora jak i forexfactory. Jedynym minusem to brak czasu, ale czy czas jest taki istotny na wykresie.

ODPOWIEDZ