Rachunek real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
szybki_lopez_13
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2011, 19:16

Re: Rachunek real

Nieprzeczytany post autor: szybki_lopez_13 »

dla mnie żenada ja pitole...szkoda nawet pisać od razu na początku trzeba zamieścić info - śmieci do odsiewu w 3 miesiące - a mi się chce śmiać i to mocno:)

4expage
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: 11 lip 2012, 09:12

Re: Rachunek real

Nieprzeczytany post autor: 4expage »

Żenada? Jak długo grasz szybki...? Od tego czasu ile % pomnożyłeś kapitał? Kupiłeś sobie coś z gry na foreksie?

szybki_lopez_13
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2011, 19:16

Re: Rachunek real

Nieprzeczytany post autor: szybki_lopez_13 »

4expage pisze:Żenada? Jak długo grasz szybki...? Od tego czasu ile % pomnożyłeś kapitał? Kupiłeś sobie coś z gry na foreksie?
no średnio daję radę wyrobić 10% dziennie ale nie skacze z 50% na 1% dziennie i ileś tam miesięcznie tylko jest spoko jak jest 5-15% dziennie. ponadto jestem weryfikowany przez ludzi codziennie podłączonych ze mną na skypia gdzie mówimy co gramy od 3 lat. Bynajmniej dziennik to nie swobodne przemyślenia że zarobiłem 10987654321234567890% tylko pokazanie gdzie są wejścia jak nie poziomy to czasowo kiedy wchodzę i dla czego, jakiś wykres, pokazać rąbka swojej strategii, techniki intuicji popartej doświadczeniem, można to robić dla uznania a chyba ludzie bardziej dla dla tego by się trzymać określonego kierunku i wymuszało to większą dyscyplinę grania. A Ty prezentujesz tu dno w mułem, poczytaj jakieś uczęszczane jurnale to może się lekko ogarniesz a idziesz na profesora po podstawówce. Powodzenia.

4expage
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: 11 lip 2012, 09:12

Re: Rachunek real

Nieprzeczytany post autor: 4expage »

5% -15% dziennie ? Takie farmazony to możesz dzieciom w żłobku opowiadać...
Jeśli mi pokażesz wyciągi z ostatniego pół roku to rozważe powierzyć Tobie część oszczedności na 70% miesiecznie w kwocie na początek kilkanaście tysięcy złotych.

szybki_lopez_13
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2011, 19:16

Re: Rachunek real

Nieprzeczytany post autor: szybki_lopez_13 »

4expage pisze:5% -15% dziennie ? Takie farmazony to możesz dzieciom w żłobku opowiadać...
Jeśli mi pokażesz wyciągi z ostatniego pół roku to rozważe powierzyć Tobie część oszczedności na 70% miesiecznie w kwocie na początek kilkanaście tysięcy złotych.
Ty prostaku nie wiesz ze PL jest to karalne??? brak mi słów a te kilkanaście tysi to siebie możesz powierzyć babci w warzywniaku schowa do skarpety i będziesz miał więcej niż z grania tu. Roger out.

4expage
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: 11 lip 2012, 09:12

Re: Rachunek real

Nieprzeczytany post autor: 4expage »

w PL jest karane przyjmowanie nie dawanie

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Rachunek real

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Szybki lopez chyba ciut cię poniosło nie sądzisz? Może wklej link do myfxbook wtedy wszyscy zobaczymy co potrafisz i czy to o czym tutaj wspominasz jest realnym wydarzeniem a nie wytworem twojej wyobraźni. Samo gadanie nie wiele daje. Autorytetu w ten sposób również się n ie zbuduje. Ale może i nie o to ci chodzi.

Każde regularne i stabilne zyski na rachunku real (nie demo) to jakby nie było sukces. Im wyższe te zyski tym lepiej. Ale najważniejszym elementem całej tej układanki jest stabilność zysków. Zycie to nie jest żaden konkurs, gdzie w 4 tygodnie musisz się sprężyć na jak największej dźwigni praktycznie bez rozsądnego MM. Odłóż sobie co miesiąc z zysków kwotę 1000 zł wzwyż i będzie OK.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

szybki_lopez_13
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2011, 19:16

Re: Rachunek real

Nieprzeczytany post autor: szybki_lopez_13 »

Adrianoforex pisze:Szybki lopez chyba ciut cię poniosło nie sądzisz? Może wklej link do myfxbook wtedy wszyscy zobaczymy co potrafisz i czy to o czym tutaj wspominasz jest realnym wydarzeniem a nie wytworem twojej wyobraźni. Samo gadanie nie wiele daje. Autorytetu w ten sposób również się n ie zbuduje. Ale może i nie o to ci chodzi.

Każde regularne i stabilne zyski na rachunku real (nie demo) to jakby nie było sukces. Im wyższe te zyski tym lepiej. Ale najważniejszym elementem całej tej układanki jest stabilność zysków. Zycie to nie jest żaden konkurs, gdzie w 4 tygodnie musisz się sprężyć na jak największej dźwigni praktycznie bez rozsądnego MM. Odłóż sobie co miesiąc z zysków kwotę 1000 zł wzwyż i będzie OK.
Znajdź mi kogoś kto jest na forum dłużej niż rok i pokazał swoja historię:) pokazywałem jak byłem mały, teraz już nie muszę a tyle mogę sobie odłożyć codziennie. kończę to pustosłowie, liczy się system na którym mogę na 5,5 pipsa wchodzić za całe depo ludku i mieć na tym 20%, nie robię tak bo już za duże ryzyko dla mnie dlatego gram mniejszymi ale więcej pozycji jednak mam spiętych 10 platform wiec robię wszytko razy tyle, przelicz sobie ile to jest grając 30-70 pipsów dziennie nawet 0,1. szkoda tu się rozpisywać. przecież to nie mój dziennik. Pozdro.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Rachunek real

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

szybki_lopez_13 pisze:jednak mam spiętych 10 platform
Jaki ma sens spinanie ze sobą 10 platform ?

Buho
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 19 maja 2011, 21:37

Re: Rachunek real

Nieprzeczytany post autor: Buho »

Myślę, że spięcie kilku platform jest przydatne, do uzyskania wysokiego lewarowania dla sporego depozytu :)

ODPOWIEDZ