Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 26 cze 2017, 00:29     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

przebicie poziomu

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
  • Autor
  • Wiadomość

MŁA

Bywalec

Bywalec

przebicie poziomu

Nieprzeczytany post15 cze 2017, 13:07

Witam,
mój problem wydaje się być prosty związku z tym przewertowałem forum z programowania i nie znalazłem na mój problem odpowiedzi a mianowicie jak skonstruować komendę aby robot otwierał pozycji short(long w sumie też ale nad High[1]) tuz pod Low[1] czy nawet na wysokości Low[1] to nie ma znaczenia, stosowałem kilka metod
res=WHCOrderSend(Symbol(),OP_SELL,LotsOptimized(),Low[1]-Point,3,SL,TP,"MACD",MAGICMA,0,SellColor);
if-a też nie dał rady
If(Bid<Low[1])
{
res=WHCOrderSend(Symbol(),OP_SELL,LotsOptimized(),Bid,3,SL,TP,"MACD",MAGICMA,0,SellColor);
}
i jeszcze kilka kombinacji i jak stosowałem odniesienie się do Low[1] nie działało, tak to komenda śmiga i jestem w kropce i nie wiem jak to obejść

JAREK67

Maniak

Maniak

Re: przebicie poziomu

Awatar użytkownika

HunterPL

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 1

Nieprzeczytany post17 cze 2017, 10:26

printuj wszystko na około aż ogarniesz co robisz źle... debuger też może być przydatny
Pieniądze są krwią tego świata...

TesterForex

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post19 cze 2017, 10:29

Dokładnie, w tym przypadku printuj sobie Bid i Low[1], to zobaczysz czy ten if rzeczywiście nie działa.
Współautor interaktywnego kursu MQL4 dla serwisu fxwatch

Wróć do Programowanie