Propozycja współpracy twórczej

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
iluke
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2017, 11:56

Propozycja współpracy twórczej

Nieprzeczytany post autor: iluke »

Witaj,

jeśli jesteś biegły w Forex, Twoja strategia przynosi regularne zyski, rozumiesz Prawo Przyciągania lub słyszałeś o Hunie to chętnie Cię poznam w celu wymiany doświadczeń która zaowocuje stworzeniem aplikacji lub pluginu do gotowej platformy. Rozwiązanie ma ułatwiać podejmowanie decyzji, poprawne rozpoznawanie sygnałów, rozbudowę platformy itp... można zarabiać na tym samemu lub też stworzyć komercyjny produkt. 
Mam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych, programowaniu oraz prowadzeniu firmy IT. Z Forex dopiero się zapoznaje a najlepiej przez praktykę w ramach dziedziny w której jestem biegły.

Wiem, że istnieją gotowe rozwiązania na rynku ale też wiem, że własne pomysły często potrafią być dużo wydajniejsze choćby dlatego, że najlepiej wiemy jak z nich korzystać. Ponadto o ile większa satysfakcja gdy możemy stworzyć coś wspólnie co działa i daje profity niż korzystać z cudzej czarnej skrzynki.

Moim celem jest maksymalizacja zysków przy minimalnym czasie spędzanym przy komputerze. Intuicji człowieka się nie zastąpi ale całą resztę można przerzucić na maszynę.

Ponadto interesuje mnie skuteczność rozwiązania a nie jego złożoność.

pozdrawiam Cię serdecznie,
Łukasz

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Propozycja współpracy twórczej

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Do czego jest potrzebny komuś o kim piszesz ktoś taki jak Ty. Mam wrażenie, że takich jak Ty jest całkiem sporo a tych, których potrzebujesz znacznie mniej.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Propozycja współpracy twórczej

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

Dokładnie ;)
Nikt kto posiada zarabiający system nie będzie go chciał sprzedawać... :)

jackub

Re: Propozycja współpracy twórczej

Nieprzeczytany post autor: jackub »

NowySwiat pisze:Dokładnie ;)
Nikt kto posiada zarabiający system nie będzie go chciał sprzedawać... :)
Twierdzenia w stylu "nikt", "nigdy" czy "zawsze" ... są zawsze błędne :wink:
Określenie "zarabiający" zawsze odnosi się do przeszłości .... i osoby używającej
Najlepszy nawet system związany jest z ponoszeniem jakiegoś ryzyka, sprzedaż systemu ryzyka nie generuje... ma to swoje wielkie plusy .... tak wielkie że mamy spory przemysł produkujący systemy tradingowe... :lol:

ODPOWIEDZ