Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 20 kwie 2019, 16:15    

Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość

cromwell78

Stały bywalec

Stały bywalec

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post21 mar 2019, 12:39

sardo nunspa pisze:Mam takie hobby, kopiuje systemy różnych ludzi i gram tak jak oni, żeby się poczuć tak jak oni. Jeżeli to nie tajemnica, wrzuć wykres z wejściami i krótki opis. Chce se zagrać Rafałem Zaorskim.

Nie mam systemu.. bo co to takiego system . bym sobie algorytm napisał jakby cos takiego istnialo
Kazda sytuacaj jest inna .. uzywam glowy i analizuje najwieksze prawdo danego scenariusza w oparciu o swoje doswiadczenie i czytanie miedzy wierszami wiadomosc

sardo nunspa pisze:Mam coś bo wiem że jest fanem AT: idealne wejście na potrójne ukośne dno, które jak dotąd ma 100% skuteczności :p . Wszystkim pokazuję moje wtopy, tu na forum. Pokaż na TJS, że AT nie działa, obśmiej mnie, tylko tak żebym się też zaśmiał.

Wyzwanie ATciarzom rzucilem mozemy bic sie na rekordy z celem charytatywnym :) ale wiadomo nie podjęli.
AT nie działą to moje osobiste poglądy.. wynikaja z tego ze wiem ze rynek to gra konkurencyjna :) i nie chodzi w niej o AT
a to ze sobie ludzie robia ze mnie guru ich problem ...
Niech znajda kogos innego .. rzucilem wyzwanie wielu i jakos nikly odzew wiekszosc spekuluje na mikro lotach albo
jest mocna w netcie :) a cienias w swiecie
Awatar użytkownika

T-REX

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 2

Nieprzeczytany post21 mar 2019, 18:08

ZR właśnie o to mi chodzi, pan wszystkowiedzący napisał coś o perfekcyjnym wejściu zgodnie z AT, wszedł pod prąd i zaryzykował jakieś 8/1, był już w trejdzie, cena jeszcze przebiła 4 wsparcia zanim zrobiła ten "perfekcyjny układ ze 100% skuteczności" rozumiem @sardo nunspa, że to ukryty sarkazm którego nie łapię, bo IMHO tak właśnie wygląda "100% Danbo style". Na tym polega AT? Jeśli to prawda, jeśli masz rację, to całą resztę tego forum można spokojnie skasować - bo mówi o czymś zupełnie przeciwnym.
Nie chce się kłócić co działa albo nie, ale facet co w czyimś dzienniku nazywa jego właściciela zerem, a sam stosuje taką "perfekcyjną" technikę i MM jest dla mnie zwykłym clownem.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję
Awatar użytkownika

LeviJamochlon

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post22 mar 2019, 17:17

sardo nunspa pisze:Jesteś zerem.
"...na razie patrzę, na razie swój nóż ostrzę"
(czy go nostrze, czy nim robić zdołam?- to inna sprawa)
Dziennik ma w tytule "próby trejdowania". Wiem że jestem kiepskim trejderem(...)
Dobrze kumam o co chodzi, że się tak zapieniłeś. Kiedyś sporo czasu spędzałem w pubach, typowa sytuacja. Wchodzi do baru gość i sobie śmieszkuje, a to przecież poważne miejsce jest, im mniej gości tym bardziej poważne. Więc wkrótce dźwiga się jakiś twarzowiec od stolika i wyjaśnia mu reguły lokalu.
...i ja to rozumiem...
dlatego grzecznie podziękowałem, ale pozwolisz że będę tu swój kozik podostrzał, nim ruszę na grzybobranie. :D
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika

sardo nunspa

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post22 mar 2019, 21:17

Jeszcze raz wszystkich przepraszam za swoje chamskie zachowanie :oops: , jeżeli chcecie zgłoszę się do admina po ostrzeżenie.

cromwell78 pisze:Wyzwanie ATciarzom rzucilem mozemy bic sie na rekordy z celem charytatywnym :) ale wiadomo nie podjęli.
AT nie działą to moje osobiste poglądy.. wynikaja z tego ze wiem ze rynek to gra konkurencyjna :) i nie chodzi w niej o AT
a to ze sobie ludzie robia ze mnie guru ich problem ...
Niech znajda kogos innego .. rzucilem wyzwanie wielu i jakos nikly odzew wiekszosc spekuluje na mikro lotach albo
jest mocna w netcie :) a cienias w swiecie

Otwarłem konto z mt5 podepnę. 1k start, 1M koniec. Ugram, dowiem się o darmowej wyżerce na TJS i jestem. Jak nie ugram, nie czuję się godny.

T-REX pisze:ZR właśnie o to mi chodzi, pan wszystkowiedzący napisał coś o perfekcyjnym wejściu zgodnie z AT, wszedł pod prąd i zaryzykował jakieś 8/1, był już w trejdzie, cena jeszcze przebiła 4 wsparcia zanim zrobiła ten "perfekcyjny układ ze 100% skuteczności" rozumiem @sardo nunspa, że to ukryty sarkazm którego nie łapię, bo IMHO tak właśnie wygląda "100% Danbo style". Na tym polega AT? Jeśli to prawda, jeśli masz rację, to całą resztę tego forum można spokojnie skasować - bo mówi o czymś zupełnie przeciwnym.
Nie chce się kłócić co działa albo nie, ale facet co w czyimś dzienniku nazywa jego właściciela zerem, a sam stosuje taką "perfekcyjną" technikę i MM jest dla mnie zwykłym clownem.

Z tą kostka Rafała jest trochę prawdy - formacje zmiany i kontynuacji mają tak akurat około 6 wersji. I tu jest ta najgorsza - 12 minut -64 pipsy. Normalnie leciały by hedge, ale mam w bazie 7 takich, ta jest 8 i pierwsza na którą wlazłem. Wszystkie 7 wróciło tego samego dnia i dało jeszcze niezła kasę. No to może i ta wróci i wróciła, ale na zyski nie czekam biorę 2 pisy i spadam. Danbo wchodzi na ciężkim lewarze, ale jedno muszę przyznać: jest największym fajterem na nawigatorze.

LeviJamochlon Forex :564:
Z pustego, to nawet samolot nie naleje - pijok za sklepem do innych pijoków
Jedyne co można dobrze zrobić w stresie, to obesrać sobie kalesony - ja sam
Awatar użytkownika

LeviJamochlon

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post25 mar 2019, 12:51

W byłym tygodniu dwa dni trejdingowe, bez wejść. Urlop to taki dziwny czas, że człowiek ma mniej wolnego czasu niż zakładał, że będzie miał (dużo mniej).
Pomysł na analizę wejść:
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

FreeWay

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post27 mar 2019, 16:16

"Otwarłem konto z mt5 podepnę. 1k start, 1M koniec. Ugram, dowiem się o darmowej wyżerce na TJS i jestem. Jak nie ugram, nie czuję się godny."

Z chęcią zobaczę jak raz za razem wychodzisz z tych hedge na + ,Co do TJS to odnoszę takie wrażenie że większość przesiaduje tam sama nie wiedząc po co, chyba czekając tylko by "z małpować "jakieś zagranie Rafała.
Poprzednia

Wróć do Forex Journal