Prezentacja BlackHorse Forex

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
akra51
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 04 gru 2007, 13:36

Nieprzeczytany post autor: akra51 »

ciekawie i na plus

silent

Nieprzeczytany post autor: silent »

najpierw odpalcie platformę real bo na 1 kliencie to u każdego brokera będzie dobrze wchodzić.... Tak się składa ,ze bylem u was nie raz i co bylem to ,,odpalaliście" real od poniedziałku ;) ... dużo tych poniedziałków minęło hehe

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

MaRCHeW pisze:Currenex i Integral. W tym kierunku powinien rozwijać się retail FX
Tak Karol ,o to mi cały czas chodzi aby powstały w Polsce z dwa ośrodki ECN np. Pro Trader w okół Alior banku i currenex np. w okół BZ WBK oraz Kovisa .
Jest to jedyna gwarancja że będzie w Polsce wreszcie normalnie...,że wreszcie będziemy mieć normalne usługi bankowe....,normalną bankowość..
Trzeba pamiętać że Currenex istnieje już kilkanaście lat więc ma naturalną przewagę...
Nie mam wątpliwości że teraz już inwestorzy będą mieć z górki..chociaż wymaga to jeszcze czasu...
Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

BartGDA
Gaduła
Gaduła
Posty: 92
Rejestracja: 21 maja 2011, 12:40

Nieprzeczytany post autor: BartGDA »

Widzę że ze w waszej strony zniknął termin prezentacji w Katowicach. Czy to znaczy że zrezygnowaliście z tego terminu czy z prezentacji ?? Nie ukrywam że chciałem się wybrać do Katowic bo aktualnie mam tam najbliżej.

Awatar użytkownika
Kovis
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 15 maja 2006, 19:46

Nieprzeczytany post autor: Kovis »

Zmiana sali w GDAŃSKU :

02.12.2011 Gdańsk Oddział Szkoły Bankowej (sala 306 na 3 piętrze budynku UNIMOR, ul. Żabi Kruk 12).

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ