Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 22 sie 2017, 05:27     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Praca

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
  • Autor
  • Wiadomość

TomekRomek

Uczestnik

Uczestnik

Praca

Nieprzeczytany post07 sie 2017, 17:57

Witam jestem Tomek
Chciałbym zaznaczyć iż ową sprawę traktuje poważnie i mam nadzieję że portal ten prowadzi taka samą polityke i postara się w jak najlepszy sposób pomoc.
Zaczynając od początku oceniając mój 30 letni bagaż oświadczeń mogę powiedzieć tylko tyle marzenia są do spełnienia tylko w dzisiajszych czasach nie wystarczy już tylko ciężka i systematyczna praca. przez ten czas pracowałem niekiedy w naprawdę ciężkich zawodach w poszukiwaniu tej najlepszej dzięki której zapewnił bym sobie przyszlosc w sposób dla mnie najkorzystniejszy. Dodam również fakt taki iż od kilku lat przebywam za granica. tutaj nabrałem ównie ważnego bagażu doświadczeń co rodzimym kraju. Podsumowując doszłem do wniosku jak pisząc wyżej często zaangażiowanie samo nie wystarxza i tu kluczem do sukcesu są inwestycje w tzw. szarej strefie polegającej na ''załatwieniu'' na start gotówki. Pracując bardzo szybko udawało mi się zdobywać informacje na temat firmy w której pracowałem i nie spotkałem żadnejmającej czyste konto. Firmy te dziś już niekiedy potężne korporacje rowadza działalności do dzisiaj i cechuje je zmotywowana praca, legalne działanie i nie poszlakaowana opinia, a szara strefa ?? zazwyczaj to jednorazowe środki nie zawsze bardzo duże kwoty wystarczające a pokrycie początkowych kosztów utrzymania działalności oraz nauke przez najlepszych specjalistów z dziedziny handlu. Wiadomo nie każdy nadaje się na tak zwanego milionera, wygrywają silniejsi . myslac nietuzinkowo jak również podejmujących ryzykowne częstko niemożliwe dla sukcesu firmy zadania. takich osób nie jest dużo ... dodać jeszcze tych dzięki których start maja zapewniony przez swoich bogatych rodziców to wydaje mi się że jest to liczba mniejsza na pewno od gotówki jaka można zarobić.
W tym momencie ażwyczaj pękaja marzenia dla tych uczciwych i rzetelnych pracownikach którzy z realnym pomysłem nie są w stanie pozyskać kasy na start jak i nie moge sobie pozwolić na szukanie ich gdyż zazwyczaj nie posiadaja środów na życie. Inna grupe nie milionerów tworzą ludzie bez perspektyw, ludzie nie mądrzy ale to odrębny temat i nic znacząceco w życiu nie osiągają.
Opisany przez ze mnie temat schciałem opisać słowami jakimi ja to wszystko postzregam i dojściem do wniosków na podstawie swoich przygóg. Mam 33 lata, pracjac przez ten czas i patrząc ile firm odwiedziłem dużo osoób stwierdziło by to to za malo... nie czas. To pytanie kiedy?? jak będę dziadkiem ?? Uważam tą pore na najlepszą gdyż pozwoilło by mi to na to bym mogł cieszyć się z życia i brać to co inni maja od zawsze.
wiadomo każdy w samo ocenie starał by się wyciągnąć asa z rękawa często nie dokonca grając fair .Rówmnież i ja postrzegam swoja historie troche inna jaka inni o mnie widzą, otóż jeśli majac 33 lata zmieniałem tylko kilka razy prace przy a przerwy miedzy nimi były bardzo krótkie do tego dołożyć info że w wszystkich przypadchach kontrakt stały otrzymywałem średnkio po okresie przejściowym bądź po pierwszym ymczasowym kontrakcie pokazuje iż jestem człowiekiem któremu można się lepiej przyjrzeć by podjąć współprace.\
Który pracodawca stara się trzymać pracownika tyle lat na lepszych warunkach(praca za granicą- statystycznie trudniej o oferte pracy stałej) niż koledzy co pracują dużo dużo dłużej no nie oszukujmy się na pewno nie słabego, nieroba Zazwyczaj są to osoby znacząca wnosząca wkład w rozwój i działalność swojej firmy jak i takie które wnoszą w pule dochodów kwoty dzięki którym życie prezesa staje się dopiero teraz życiem prezesa.
Tak właśnie ja siebie widzę.
Pytacie: skoro taki dobtry z Ciebie fachowiec dzie Twoje banktnowy które były by wprost proporcjonalnie do kwalifikacji??
Odpowiadam: czasmi już tak jest, wynagrodzenie czesto nie jest jakie byśmy chcieli a cechą szefa jest skąpstwo, mamy pracowag długo , ciężko i za najniższe krajowe a nie roporcjonalnie to wykonanych zadań. Średnio moja wypłata sięga rzedu 3 ooo zl , przy czym kwota ta w danym miescie nie była tą najniższa i na życie starcza. A gdzie ten jacht na stare lata i pasja którymi zarażałeś innych??
brak funduszu równa się często niczemu pozostają szachy w miejskim parku i śmierć w samotności. Nie wiadomo jakim był bym VanDame i co robił to nie jestem w stanie odłożyć odpowiedniej ilości pieniędzy na "póżniej. Nie mogę czekać w nieskończoność, chciałbym już mieć rodzine , kochającą żonę z dwójkę dzieci, maże o stabilizacji życiowej i nie martwienie się o jutro tylko łapać życie mieć coś z niego dzieląc to z najbliższymi a nie skończyć jako order pickrer pracując po 12 h na linii produkcyjnej .
Pewnego dnia spotkałem znajomego spieszył się ale powiedział żeby sprawdził sobie pojęcia handel, rynek Trading bo on w tym siedzi, praca w domu i że znając mój potencjał i zaangażowanie szybko się zaaklimatyzuje i zarabiał może nie miliony ale spokojnie tyle by podnieść swój standard życiowy do takiego levelu dzie moję marzenia o łodzi staną się realne.Zobaczymy mówię. tyle co przeczytałem w reklamach podczas szukania o co chodzi z tym tradingiem i zacząłem gre.
Zero doświadczenia, zero jakiejkolwiek startegii jakk równiej mnóstwo nowych terminów zacząłem gre. i nic .minimalny depozyt 250 euro dający realne szanse na wygrywanie. Pięknie mówię przy moich środkcha wolnych rzędy może max 20 euro i tak daje mi dlugi okres ale nie zapominajmy że jak to w życiu zebara kwota posłuży na cos innego i tak w kółko.
Znalazlem depozyt 10 euro który również nie gwarantuje mi że się utrzymam i wliczając w to co wiem szybko pożegnam się w grą i realmymi marzeniami.
Odpalam program, raz dwa depozyt i mam 10 euro na gre i szukam ... czego ?? sam nie wiem jak wystartować i udało się :) przy okazji zarobiłem 0,40 euro .. kiedy jak co śmieje się :) po kilku następnych stratach ucząc się na swoich błędach i informacjach jakie posiadam w głowie program stał się bardziej przejrzysty i zacząłem zarabiać ale generalnie straciłem wszystko prawdopodobnie zbyt mała wiedza, wnioskuje że coś naduśiłem bądź zrobiłem nie tak jak trzeba . I dupa. Bogatszy w więdzę z 10 zrobiłem 22 je straciłem. nie mam pieniędzy i na tym koniec.
obecnie jestem po może 5 depozytach po 10 euro , wiedza i praktyka tylko odkryta przez siebie zero lektur artykołów i przyznam się szczerze że każdy depozyt grałem dłużej niż poprzedni wygrywając coraz większe kwoty kwoty na moim koncie ale zawsze coś zrobię, wcisnę i gameover :) odkryłem też ranking traderów i zobaczyłem ze z każdym depozytem kończyłem w granicach 100 pozycji nie wiem na ile miejsc.
Wciągnęło mnie to ale potrzeba mi wkładu większego niż 10 euro. Czy istnieją jakieś firmy które pomogą takiemu jak mi ??
chodzi mi o jakiś jeden dobry kurs dobre szolenie i wystartuje już z konkretnym kapitałem dzieki któremu osiągnę sukces , i bede zabarbiał kasę dla partnera firmowego i siebie zyjąc spokojnie sobie a łodzi i sterując z lapka moją kasą.

czy znacie takie firmy ?? jakieś strony?? dodam że holandia jest teraz moim mieszkaniem może tu coś jest ?? nie wiem jak to znaleźć ale licze na was bo świat jest duży i myśle że się uda.
Moje dokonania mogą dla was nic nie mówić, jak również mogę się nie utrzymać ale warto próbować, chcieć tego zakladajac do tego pełne zaangażowanie sądzę mam szanse i warto w siebie wierzyć

Wróć do Admin i Moderatorzy