Poszukuje brokera podobnego do Plus500

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
trotylus
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2017, 08:09

Poszukuje brokera podobnego do Plus500

Nieprzeczytany post autor: trotylus »

Witam tak jak w temacie poszukuje brokera podobnego do 500, kiedys na nim grałem nigdy problemu nie miałem .
Bd handlować tylko miedz /oil/wti. Koszt budżetu jakieś 100-200 zł (tak tak wiem sa to małe pieniądze ale to jest dla mnie rozrywka :)). Moje "aukcje" bd trwaly od kliku min do kilku godzin.

Dziekuje za pomoc :).

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Poszukuje brokera podobnego do Plus500

Nieprzeczytany post autor: raposo »

"Aukcje"... :D

No cóż, przy takim depozycie na wspomnianych instrumentach ciężko będzie znaleźć podobnego brokera. Sprawdź CMC Markets na koncie demo.
https://forexclub.pl/cmc-markets/

Mają masę instrumentów i bardzo niski wolumen minimalny ale nie wiem jak sytuacja wygląda dla wspomnianych instrumentów.

Na pewno będą mniejsze prowizje niż w Plus500.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

trotylus
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2017, 08:09

Re: Poszukuje brokera podobnego do Plus500

Nieprzeczytany post autor: trotylus »

czy w tym cmc musze płącic za coś tzn jakies prowadzenie konta ? badz utrzymywanie go gdy jestem nieaktywny ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Poszukuje brokera podobnego do Plus500

Nieprzeczytany post autor: raposo »

trotylus pisze:czy w tym cmc musze płącic za coś tzn jakies prowadzenie konta ? badz utrzymywanie go gdy jestem nieaktywny ?
Nie. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest bezpłatne, niezależnie od aktywności lub jej braku - większość brokerów FX prowadzi taką politykę (ale nie wszyscy). Nie ma też min. wpłaty.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Piotr_P
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 02 lis 2008, 19:38

Re: Poszukuje brokera podobnego do Plus500

Nieprzeczytany post autor: Piotr_P »

Czesc, do handlu na WTI OIL z małym kapitałem polecam brokera Swissquote, na jego platformie Advanced Trader mozesz handlowac już od 1 baryłki, przy S-kach masz dodatkowo dodatni swap.
https://en.swissquote.com/fx/products/c ... ransaction

Instrument OIlUSD to syntetyczny benchmark, wiec nie ma rolowania.

Awatar użytkownika
TomeK_Fx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 22 sie 2013, 10:49

Re: Poszukuje brokera podobnego do Plus500

Nieprzeczytany post autor: TomeK_Fx »

raposo pisze:
trotylus pisze:czy w tym cmc musze płącic za coś tzn jakies prowadzenie konta ? badz utrzymywanie go gdy jestem nieaktywny ?
Nie. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest bezpłatne, niezależnie od aktywności lub jej braku - większość brokerów FX prowadzi taką politykę (ale nie wszyscy). Nie ma też min. wpłaty.
W CMC opłata za brak aktywności wynosi 60 zł ale pobierają ją dopiero po 2 latach.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Poszukuje brokera podobnego do Plus500

Nieprzeczytany post autor: raposo »

TomeK_Fx pisze:
raposo pisze:
trotylus pisze:czy w tym cmc musze płącic za coś tzn jakies prowadzenie konta ? badz utrzymywanie go gdy jestem nieaktywny ?
Nie. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest bezpłatne, niezależnie od aktywności lub jej braku - większość brokerów FX prowadzi taką politykę (ale nie wszyscy). Nie ma też min. wpłaty.
W CMC opłata za brak aktywności wynosi 60 zł ale pobierają ją dopiero po 2 latach.
Faktycznie, masz rację - dopiero po 24 miesiącach jest taka opłata. Samo prowadzenie rachunku jest darmowe - rozdzielili to na dwie osobne pozycje i przegapiłem. Przepraszam za błąd :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ