Poszukuję brokera 5-10 lotów

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Poszukuję brokera 5-10 lotów

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Chyba tylko na tym forum uzyskam satysfakcjonującą odpowiedź. Poszukuję sprawdzonego brokera, który pozwoli otworzyć do 10 pozycji najmniejsza 1 lot największa 10 lotów. Niestety odpadają brokerzy ECN z uwagi na poślizgi. System jest szybkim skalperem. Próbowałem juz kilku polskich ale niestety, gdy orientowali się, że skalpuję to zaczęły sie rekwoty.


Z góry dziękuję za odpowiedź.

-- Dodano: 15 cze 2013, 14:07 --

Chodzi mi o wasze opinie wynikające z praktyki. Już miałem sposobność przekonać się, że pomimo zapisów w ofercie, że w jednej transakcji 10 lotów nie będzie problemem okazało sie, że problem jest.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Poszukuję brokera 5-10 lotów

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

Adrianoforex pisze: Chodzi mi o wasze opinie wynikające z praktyki. Już miałem sposobność przekonać się, że pomimo zapisów w ofercie, że w jednej transakcji 10 lotów nie będzie problemem okazało sie, że problem jest.
nie napisałeś czy platforma ma/musi być mt4 czy coś innego :?: , czy tylko forex :?: , czy indeksy i CFD :?:
przy takich pozycjach(10 lotek i większych) bez najmniejszego problemu z egzekucją zleceń na dłuższą metę (a nie w ramach promocji :shock: sprawdzenia przez broka) z własnego doświadczenia mogę śmiało polecić:

www.saxomt4.com - oficjalny wątek na nawi jest w trakcie tworzenia (po szczegóły zapraszam na PW)

lub

ArmadaMarkets.pl
http://forex-nawigator.biz/forum/armada ... 21364.html
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Poszukuję brokera 5-10 lotów

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Dzięki wielkie za pomoc. Chodzi mi jedynie o trzy pary walutowe eud/usd, aud/usd i eur/jpy. MT 4. Dzięki za pomoc.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

forexprofit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 30 sty 2012, 15:48

Re: Poszukuję brokera 5-10 lotów

Nieprzeczytany post autor: forexprofit »

Dlaczego ECN odpada? Poślizgi zdarzają się wszędzie,a na pewno częściej u MM.

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: Poszukuję brokera 5-10 lotów

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

forexprofit pisze:Dlaczego ECN odpada? Poślizgi zdarzają się wszędzie,a na pewno częściej u MM.
Broker MM jest stroną transakcji i bierze zlecenia na siebie. Jeśli nie kombinuje to zlecenia powinny wchodzić szybciej niż u ECN.
ECN teoretycznie wysyła na rynek a to może potrwać dłużej niż u MM (który nie kombinuje). Chciałbym tylko znać takiego MM, który nie będzie uprzykrzał się grającemu na dużych lotach :)

dan
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 17 cze 2013, 12:36

Re: Poszukuję brokera 5-10 lotów

Nieprzeczytany post autor: dan »

Nie ma problemu z duzymi kwotami i szybkośćią zleceń u XEMarkets
http://clicks.pipaff...type=1&ctgid=16
Otwierając konto rzeczywiste dostajesz 5$ cash back za każdy 1 lot

ale ,ale to broker MM wysoki spreed ,u ECN masz niższe koszty ,a chcesz skalpować w Alior treader nie miałem problemu ze skalpem ,ale nie ma tam MT4 ,ECN BRE ma MT4 ,nizkie koszty rejstrując konto przez forex club ,co do skalpingu to tutaj nie wiem

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Poszukuję brokera 5-10 lotów

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Adrianoforex pisze:Chyba tylko na tym forum uzyskam satysfakcjonującą odpowiedź. Poszukuję sprawdzonego brokera, który pozwoli otworzyć do 10 pozycji najmniejsza 1 lot największa 10 lotów. Niestety odpadają brokerzy ECN z uwagi na poślizgi. System jest szybkim skalperem. Próbowałem juz kilku polskich ale niestety, gdy orientowali się, że skalpuję to zaczęły sie rekwoty.
Niestety muszę Cię zasmucić. Jestem przekonany, że u KAŻDEGO brokera MM przy systemie skalpującym, a już szczególnie skalpującym dużym wolumenem, prędzej czy później napotkasz na trudności z rekwotowaniami, poślizgami, opóźnieniem w realizacji zleceń i innymi nieprzyjemnościami, na których ostatecznie możesz stracić dużo więcej niż na poślizgach u ECNa.
I mówię to z praktycznego, a nie teoretycznego doświadczenia. Dawno temu, jak jeszcze nie było epoki ECN i wśród MM była zażarta walka o klienta, mogłoby to jeszcze przejść. Teraz dobrzy MM przekształcili się w ECNy więc nawet nie traciłbym czasu na kolejne kosztowne testy MM'ów...

Przy takiej ilości transakcji i wolumenie możesz uzyskać bardzo niską prowizję, gdzie łącznymi kosztami możesz zjechać nawet poniżej 0.8 pipsa na EUR/USD. Nawet jeśli doliczysz sobie do tego średni poślizg rzędu 1 pipsa do KAŻDEJ transakcji (a nie jest nawet powiedziane, że zawsze poślizg wystąpi) to wyjdą Ci koszty podobne do tych, które miałbyś u Market Makera. A tu przynajmniej śpisz spokojnie i nie obawiasz się o konflikt interesów, kiedy to nagle broker zacznie Cię kantować na pozycji z 10 lotami i stracisz dużo więcej... Przemyśl to.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Poszukuję brokera 5-10 lotów

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

raposo pisze:
Adrianoforex pisze:Chyba tylko na tym forum uzyskam satysfakcjonującą odpowiedź. Poszukuję sprawdzonego brokera, który pozwoli otworzyć do 10 pozycji najmniejsza 1 lot największa 10 lotów. Niestety odpadają brokerzy ECN z uwagi na poślizgi. System jest szybkim skalperem. Próbowałem juz kilku polskich ale niestety, gdy orientowali się, że skalpuję to zaczęły sie rekwoty.
Niestety muszę Cię zasmucić. Jestem przekonany, że u KAŻDEGO brokera MM przy systemie skalpującym, a już szczególnie skalpującym dużym wolumenem, prędzej czy później napotkasz na trudności z rekwotowaniami, poślizgami, opóźnieniem w realizacji zleceń i innymi nieprzyjemnościami, na których ostatecznie możesz stracić dużo więcej niż na poślizgach u ECNa.
I mówię to z praktycznego, a nie teoretycznego doświadczenia. Dawno temu, jak jeszcze nie było epoki ECN i wśród MM była zażarta walka o klienta, mogłoby to jeszcze przejść. Teraz dobrzy MM przekształcili się w ECNy więc nawet nie traciłbym czasu na kolejne kosztowne testy MM'ów...

Przy takiej ilości transakcji i wolumenie możesz uzyskać bardzo niską prowizję, gdzie łącznymi kosztami możesz zjechać nawet poniżej 0.8 pipsa na EUR/USD. Nawet jeśli doliczysz sobie do tego średni poślizg rzędu 1 pipsa do KAŻDEJ transakcji (a nie jest nawet powiedziane, że zawsze poślizg wystąpi) to wyjdą Ci koszty podobne do tych, które miałbyś u Market Makera. A tu przynajmniej śpisz spokojnie i nie obawiasz się o konflikt interesów, kiedy to nagle broker zacznie Cię kantować na pozycji z 10 lotami i stracisz dużo więcej... Przemyśl to.
Dokładnie tak jest. Nie warto ryzykować u brokerów MM - lepiej iść do jednego z wielu teraz STP/ECN i spokojnie grać swoje. Poślizgi będą, ale grając w godzinach największej płynności można złapać nawet nie poniżej 0,8, ale poniżej 0,4 pipsa całkowity koszt na EUR/USD. A poślizgi zwykle nawet przy zleceniach oczekujących są minimalne, ale licząc bezpiecznie ten 1pips rzeczywiście wyjdzie i tak korzystniej.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 185
Rejestracja: 11 sty 2012, 09:03

Re: Poszukuję brokera 5-10 lotów

Nieprzeczytany post autor: trader »

Proponuję przerzucić się na kontrakty futures dostępne na giełdach amerykańskich - rynek scentralizowany z widocznym wolumenem i ilością otwartych zleceń :) bez problemu odpowiednik 5, 10 czy 50lotów nie zmieni ceny ;)
poza tym niskie spready, duży lewar do daytradingu...
Just do it !

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Poszukuję brokera 5-10 lotów

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

raposo pisze:
Adrianoforex pisze:Chyba tylko na tym forum uzyskam satysfakcjonującą odpowiedź. Poszukuję sprawdzonego brokera, który pozwoli otworzyć do 10 pozycji najmniejsza 1 lot największa 10 lotów. Niestety odpadają brokerzy ECN z uwagi na poślizgi. System jest szybkim skalperem. Próbowałem juz kilku polskich ale niestety, gdy orientowali się, że skalpuję to zaczęły sie rekwoty.
Niestety muszę Cię zasmucić. Jestem przekonany, że u KAŻDEGO brokera MM przy systemie skalpującym, a już szczególnie skalpującym dużym wolumenem, prędzej czy później napotkasz na trudności z rekwotowaniami, poślizgami, opóźnieniem w realizacji zleceń i innymi nieprzyjemnościami, na których ostatecznie możesz stracić dużo więcej niż na poślizgach u ECNa.
I mówię to z praktycznego, a nie teoretycznego doświadczenia. Dawno temu, jak jeszcze nie było epoki ECN i wśród MM była zażarta walka o klienta, mogłoby to jeszcze przejść. Teraz dobrzy MM przekształcili się w ECNy więc nawet nie traciłbym czasu na kolejne kosztowne testy MM'ów...

Przy takiej ilości transakcji i wolumenie możesz uzyskać bardzo niską prowizję, gdzie łącznymi kosztami możesz zjechać nawet poniżej 0.8 pipsa na EUR/USD. Nawet jeśli doliczysz sobie do tego średni poślizg rzędu 1 pipsa do KAŻDEJ transakcji (a nie jest nawet powiedziane, że zawsze poślizg wystąpi) to wyjdą Ci koszty podobne do tych, które miałbyś u Market Makera. A tu przynajmniej śpisz spokojnie i nie obawiasz się o konflikt interesów, kiedy to nagle broker zacznie Cię kantować na pozycji z 10 lotami i stracisz dużo więcej... Przemyśl to.

Kilkakrotnie już tego doświadczyłem. Testuje teraz za waszą radą BRE ECN i jak na razie ładnie idzie. Taniej mi wyjdzie średnio o 1 pips na transakcji niz u MM. Potestuję i si e odezwę.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

ODPOWIEDZ