Polski Regulowany broker z 1:10

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
alkon
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 09 lip 2015, 18:47

Polski Regulowany broker z 1:10

Nieprzeczytany post autor: alkon »

Witam, chciałbym założyć konto na forex, z dzwignią 1:10 lub nawet mniejszą. Broker musi myć z Polski.
Moje drugie pytanie, ponieważ chciałbym wejść z kwotą 150 000 zł. Czy lepsze od tego kasyna będą kontrakty terminowy na waluty?

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Polski Regulowany broker z 1:10

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Żaden polski DM nie zaproponuje Ci tak niskiej dźwigni na CFD, ale jeśli umiesz się powstrzymać przed otwarciem zbyt dużych pozycji to nie powinno Ci to robić kłopotu bo nominalnie to przecież sam ustalasz lewar decydując się na konkretną wielkość transakcji. Zważywszy to, że zamierzasz otwierać relatywnie małe (jak na FX) transakcje większość kapitału będzie leżeć sobie niewykorzystana jako free margin. Z tego powodu zainteresowałbym się ofertą tych brokerów, którzy oferują oprocentowanie free marginu. Z polskich domów maklerskich wiem, że taką opcję proponują dwa dm. Jeden z nich uzależnia wysokość oprocentowania od ilości dokonywanych transakcji, drugi daje stały % w skali roku bez względu na obrót.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Polski Regulowany broker z 1:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dokładnie, lewar można ograniczyć sobie samodzielnie wolumenem i to najlepsze rozwiązanie. Też nie znam żadnego polskiego brokera, który by coś takiego oferował. W przypadku zagranicznych kilku by się znalazło.

Oczywiście, możesz iść na rynek regulowany i grać kontraktami tylko gdzie? Na GPW? Nie wiem jaka jest tam płynność ale nie muszę nawet sprawdzać żeby wiedzieć, że będzie to wyglądać marnie...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ