Podmioty oferujące 15% miesiecznie od włożonego kapitału

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
NiceFox
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 452
Rejestracja: 05 lis 2009, 13:22

Nieprzeczytany post autor: NiceFox »

Goldman Sachs dobrze zarabia dla swoich klientów, ale nie 15% / miesięcznie
Pieniądze rosną na drzewie cierpliwości.

Awatar użytkownika
K.Czereśniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 08:42

Nieprzeczytany post autor: K.Czereśniak »

Z mojej strony dodam tyle, że próbowałem uzyskać informacje na jakiej podstawie prawnej są pobierane pieniądze na jego prywatne konto i dlaczego nimi gra na giełdzie.
Nie uzyskałem żadnej odpowiedni, dlatego w poniedziałek zainteresuję tą sprawą KNF oraz Urząd Skarbowy (niech się wytłumaczy dlaczego na jego konto spływa gotówka).
Będę Was na bieżąco informował o postępach w sprawie.

wojtek_ea
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 04 sie 2010, 22:17

Nieprzeczytany post autor: wojtek_ea »

K.Czereśniak pisze:Z mojej strony dodam tyle, że próbowałem uzyskać informacje na jakiej podstawie prawnej są pobierane pieniądze na jego prywatne konto i dlaczego nimi gra na giełdzie.
Nie uzyskałem żadnej odpowiedni, dlatego w poniedziałek zainteresuję tą sprawą KNF oraz Urząd Skarbowy (niech się wytłumaczy dlaczego na jego konto spływa gotówka).
Będę Was na bieżąco informował o postępach w sprawie.
Skąd wiesz , że to jego prywatne konto - może konto jest tej spółki z Cypru i tak samo konto w AM ? - a może on nie jest właścicielem tej spółki, tylko pracuje tam jako Dyrektor, a spółka jest własnością jakiejś innej spółki na przykład z Belize której właścicielem jest FPP z kraju gdzie kiedyś było sporo komarów ?

Awatar użytkownika
K.Czereśniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 08:42

Nieprzeczytany post autor: K.Czereśniak »

Skad wiem? NIE WIEM. Dlatego az korci mnie by to sprawdzic. 8)

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Myślę ,że koleś ma konto firmowe ,nie ryzykowałby na koncie prywatnym.A jako firma może dużo.I co najlepsze ciężko mu będzie coś udowodnić /sprawdzić.

ODPOWIEDZ