Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
jackub

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: jackub »

"kreski do bani" - ale poszła S rano na AUD/USD i dała zarobić ...
kilkanaście "dupogodzin" zaliczono w weeknd i wymyśliłem, że sam będę wszystkie :!: :!: :!: kreski rysował..
fajniejszy do tego będzie actionforex, to że daje wyliczenia pięciocyfrowe to pryszcz ale dla każdej pary mam wszystko w jednej tabelce.. dla mnie będzie tak wygodniej
nie mniej jednak nie będe kusił losu dzisiaj więcej ...

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

taki sam układ był na EURJPY(zrealizowany) a na GBPJPY jeszcze walczą na dociągnięcie do MA200 z H1 :idea:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

jackub

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Jak mówiłem, nie brałem drugiego tradu bo poniedziałek, ale gapilem się nań od momentu potencjalnego wejścia aż do zamknięcia i drugi trade na AUD/USD sie udał .... cena doszla już do MS_1

jackub

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: jackub »

niemiaszek pisze:kreski do bani, ale poszła L na USDJPY na test MA200 z H1(zagranie pod prąd) :!:
no i cena kissnęła 200MA na H1

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

jackub pisze:
niemiaszek pisze:kreski do bani, ale poszła L na USDJPY na test MA200 z H1(zagranie pod prąd) :!:
no i cena kissnęła 200MA na H1
taki był plan i to się wydarzyło :wink:
teraz zerknij jeszcze raz na H1 i to co widzisz, czyli test z nadbiciem MA200, więc obecnie będzie powrót ceny do MA21 i tak aż do zmiany układu na L :idea:

gdyby podeszli do W_R1 120.12 to można kliknąć S jeżeli wcześniej nie zaliczą MA21, bo napewno wyrobią ten zasięg(MA200 do MA21) :idea:

naprawdę jest trochę możliwości klikania, ale jak dobrze pójdzie to dopiero w kwietniu poklikamy coś na "dokładkę" do sysa :wink:

tabelka myfxbook nie daje mi spokoju, bo ujek byłby już wyrobiony, ale nie dam rady wszystkiego ogarnąć :(
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

jackub

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: jackub »

SLOW DOWN, BUDDY, please ..... :lol:
Całe życie cierpie na nie trzymanie się zasad, jak np. stosowanie w jednym systemie róznych typów wejść....
Jestem stary ale mam czas wreszcie robic coś porządnie..... żadnych CT tradów, żadnych touchów, teraz tu i teraz tylko bede grał zgodnośc sentymentów M5 i H1 o czym mają świadczyć układy MA's i BO poziomów dziennych i NIC więcej -- (TYLKO JA OCZYWIŚCIE)...
Te dupogodziny (swoją drogą najlepsze kiedykolwiek słyszane określenie męczenia wykresów) weekendowe pokazały mi że ten prosty system posiada duży potencjał i jest bezpieczny, jeśłi tylko przestrzegasz w/w zgodność.... bez sensu w mojej sytuacji jest ryzykowanie innych wejśc tak długo az nie nabiore wprawy i rutyny... ja nie musze robić codziennie tradów ani nie muszę robić ich kilka, kilkanaście... spokojnie (z tego już wyrosłem jakiś czas temu), to były naprawdę dobrze zainwestowane dupogodziny ( :d ) ..... jak to mówił jeden z forum, świeczka po świeczce, świeczka po świeczce...
Najważniejsze dla mnie , w najbliższym okresie będzie zrobienie powiedzmy 50 tradów (bez narzucania czasokresu), 50 tradów, które będą zawarte zgodnie z podstawową metodologią ksiązkowe).... każdy trade zajęty niezgodnie z przyjętym systemem, zeruje licznik..... :568:
No i jeszcze ciągle nie rozwiązane pivoty z dziennymi jakoś się uporalem, ale teraz weekly mi się nie zgadzają...
Zobaczymy we wtorek, będę porównywał kilka żródeł, muszę dojść do jakiegoś clue sam...
Póki co serdecznie Panu dziękuję za dotychczasową pomoc ... naprawdę jest mi bardzo miło :564:

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

jackub

ok, postaram się zwracać uwagę żeby klikać tylko na bazie sysa, więc poniedziałki odpadają bo nie mam czasu na rysowanie kresek z tabelki :(

jeżeli coś zobaczę to kliknę po swojemu, na "czuja", oczywiście napiszę co jest grane i dlaczego :idea:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

jackub

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Niemiaszku,
prosze nie sugeruj moimi marudzeniami, ja po prostu mowie co ja bede robił i jak widze swoją droge... inni którzy tu zaglądają moga chcieć widzieć inne aspekty... i nie odbierajmy im tej szansy jaką jest ten wątek... :idea:
Swoją drogą ciekawy jestem czy dam radę za pierwszym razem zrobić 50 tradów zgodnie z sysem... :p
Dzisiaj jest poniedziałek to ten ozi trade się nie liczy...
Kurcze , ale będzie fajnie...
cztery pary-AU,EU,GU,UJ
jeden trad na raz
wtorek-piątek
podstawowe wejście ....

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

co do pivotów W i M to może wrzuć sobie indyk PivotPointMultitimeframe na wykres, a z D będziesz nanosił ręcznie, gdzyż jest opcja w indyku, żeby wyświetlał tylko te kreski które chcesz :idea:
zawsze to trochę mniej roboty :wink:

a to żeby troszkę rozruszać ten smętny poniedziałek :D :zzz:
https://www.youtube.com/watch?v=-pZTl9h ... jC9JaIirNw
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

jackub

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Tak, robiłem do tej pory...
problem jest tej natury, że i indyk multitimeframe i DayliFX i Action forex podają rózne wartości weekly pivota....np na Ujocie omawianym
action forex - WR_1- 119.71
daily fx - WR_1 120.03
multiframe pivots WR_120.075
Jutro popatrze trochę dokładniej i dokonam różych porównan zanim cos zdecyduję.... zobaczę jakie muszą wystąpić różnice w data feedzie aby wynikały takie różnice, mieliśmy zmiane czasu, może coś się pokręciło... na spokojnie to załatwie

ODPOWIEDZ