Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: brg »

jacek472 pisze: Niesmacznie, ale to nie niemiaszka decyzja o kopiowaniu tylko moja, a ze swoją mądrością jeszcze pogłębiłem strate i co teraz? nie mam pojęcia :cry: Na swoich decyzjach byle jak ale uciułałem z marnych 100zł 2250zł 2 mc, a z chęci spokojnego zarobku z pierwszego dnia wpłaciłem 1000zł potem dopłaciłem 1500zł i w ciągu 2 dni mam -1190zł, więc tak mi troche nie zbytnio do smiania :mrgreen: Ale na razie przeciwstawiłem pozycje i będe myślał co dalej, ale może niemiaszek coś dopomoże :564:
Doskonale Cie rozumiem. Sam korzystam z sygnałow MQL4 i czasem jak dostawca wtapia albo łapie większe DD, to pretensje mam do siebie, że go wybrałem :). Kiedyś też próbowałem samemu poprawiać, ale tylko to sprawę pogarszało, teraz jedynie obserwuje licząc na kunszt grającego.

Tymczasem odpaliłem wykresy i widzę, że sytuacja po nocy niestety się nie polepsza :(

Edit:

Niemiaszek, weź pod uwagę, że dziś o 10:30 dane w UK o produkcji przemysłowej. Funt zazwyczaj dynamicznie na nie reaguje. Żeby nie było jeszcze gorszej niespodzianki...

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Nawet jeśli na danych funt się umocni to z czasem coś tam wróci. Ale może okazać się, że na dłużej zostanie na tym poziomie. W związku z tym trzeba grać. Żeby z czasem odzyskać taką zakiszoną pozycję.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

ale postów natrzaskaliście... super :roll: :D

swoją głupotą potrafię dać temat do dyskusji... dzisiaj mam więcej czasu i jakieś kliknięcia były, więc staram się ratować po trochu ten bałagan, ale jeszcze długa droga do wyjścia na prostą :(
wyrzuciłem OCT z okeinka, a i tak zamyka mi pozycje po 2 pipsach, chyba MT4 bierze pod uwagę ustawienia z szablonu do klikaniaEA, ale to mam na innym okienku, więc nie powinno się tak dziać...
czasami nie mogę zmienić TF z M5 na H1, zero reakcji MT4, co to może być?

tak jak pisałem wcześniej, że jest to ostatni bałagan i jak uda mi się go w miarę ogarnąć, to wszystkie pozycje klikane z szablonu będą miały sztywny SL :!:
za stary już jestem, żeby się wdawać w takie awantury, ale mam ciągły dylemat, że muszę wybierać co ważniejsze praca lub klikanie i naprawdę nie da się tego poukładać :p

kluczowe miejsce 140,50-70 i podejmę decyzję co dalej, ale najpierw niech tam dolecą, bo nadal jestem mocno w na minusie :idea:
chyba, że przelecą jak w przepaść...
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Jen zaczyna się umacniać, także myślę że w przyszłym tygodniu powinno być dobrze Niemiaszek.
Jak jeszcze pójdzie korekta na rynkach to może być jeszcze z tego niezły zysk.
The only way is up

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: freakout »

niemiaszek pisze: czasami nie mogę zmienić TF z M5 na H1, zero reakcji MT4, co to może być?
bug po ostatniej aktualizacji MT4 - też tak mam ;)

Nieśmiertelny Trader

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

freakout pisze:
niemiaszek pisze: czasami nie mogę zmienić TF z M5 na H1, zero reakcji MT4, co to może być?
bug po ostatniej aktualizacji MT4 - też tak mam ;)

Zastanawiam się na cholerę te ciągłe aktualizacje. Przecież mt4 jest stary jak świat więc co tam zmieniać? :)

No chyba że dodanie jakiegoś produktu przez brokera?

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Nieśmiertelny Trader pisze:
freakout pisze:
niemiaszek pisze: czasami nie mogę zmienić TF z M5 na H1, zero reakcji MT4, co to może być?
bug po ostatniej aktualizacji MT4 - też tak mam ;)

Zastanawiam się na cholerę te ciągłe aktualizacje. Przecież mt4 jest stary jak świat więc co tam zmieniać? :)

No chyba że dodanie jakiegoś produktu przez brokera?
były jakieś problemy z logowaniem pod Win10, wypuścili łatkę i przy okazji jak zwykle coś spierniczyli ;) całe MetaQuotes :)

Awatar użytkownika
Darro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 11 lut 2017, 07:54

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: Darro »

Tak..zmiana w niektórych oknach na inny TF nie działa- jeśli w tym oknie jest jakas strategia podłączona ( np myfxbook ,czy coś innego) Jeśli wyłączy sie przycisk AutoTrading to mozna wtedy zmienic TF

Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 689
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

Darro pisze:Tak..zmiana w niektórych oknach na inny TF nie działa- jeśli w tym oknie jest jakas strategia podłączona
Na stałe nie da się tego zmienić/przywrócić?, wymieniłem myszkę, bo myślałem że coś nie halo...
Dziękuję i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: highend »

GBPJPY wygląda znowu spadkowo... a tymczasem Niemiaszek założył hedge na buy? :(
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

ODPOWIEDZ