Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
jacek472
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 06 kwie 2011, 10:01

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: jacek472 »

Ok spróbuje w tym tygodniu podpiąć się pod twoje konto, ale musze jeszcze założyć konto w jakimś banku bo w tych wszystkich płatnościach nie ma możliwości płacenia zwykłym przelewem a ja mam konto w banku spółdzielczym i ich wewnętrzny system płatności internetowych. Może polecisz jakiś bank?

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5085
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

jacek472 pisze:Ok spróbuje w tym tygodniu podpiąć się pod twoje konto, ale musze jeszcze założyć konto w jakimś banku bo w tych wszystkich płatnościach nie ma możliwości płacenia zwykłym przelewem a ja mam konto w banku spółdzielczym i ich wewnętrzny system płatności internetowych. Może polecisz jakiś bank?
osobiście korzystam z Aliora, bez opłat za prowadzenie, prowizji za przelewy i ze wszystkich bankomatów :wink:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5085
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

ostatni trejd dzisiaj +3,8 :wink:
spokojniej w pracy, więc więcej czasu na klikanie :p
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5085
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

trochę dzisiaj namieszałem, bo mnie oszukali mocno na kablu, ale się nie dałem i +20,2 pipsa dopisane :d :p

jak było źle to grałem hedgem, bo starałem się trzymać w ryzach DD i suma sumarum ogólny wynik mnie cieszy, ale... :wink:

nie wytrzymałem z ostatnią zamkniętą L(najwyższą), żeby do końca było po mojemu, bo właśnie na kablu wyszli górą z konsoli i teraz byłoby grubo do przodu na rachunku :D

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Nieśmiertelny Trader

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Hej, co Ty właśnie zrobiłeś? :) To tak totalnie bez SL? Szkoda, cały zysk na krawędzi.

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: brg »

Śledzę Twoją grę na sygnałach MQL i gorąco kibicowałem, teraz jednak nieciekawie to wygląda. Zastanów się, czy nie lepiej zamknąć bo jen w ostatnich dniach mocno się osłabia.

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5085
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

Nieśmiertelny Trader pisze:Hej, co Ty właśnie zrobiłeś? :) To tak totalnie bez SL? Szkoda, cały zysk na krawędzi.
nawet nie pytaj, bo taki błąd jak dziś to się mało komu zdarza, ale jak widać mi się zdarzyło :( :roll:

jutro wrzucę screena, dlaczego tam był oczek na S :wink:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: brg »

Nie ma tradera który ma 100% dobrych wejść. Każdy prędzej czy później zaliczy wejście w plecy, sztuką jest odpowiednio wcześnie zamknąć. Tutaj tego niestety brakło, widzę też, że zamiast po prostu wziąć to na klatę to dostawiłeś hedge, co spowoduje tylko odwleczenie straty w czasie + powiększenie przez swap. Przykro to mówić, ale tak najprawdopodobniej się stanie.

Mam nadzieję, że pójdziesz po rozum do głowy i nie zostawisz pozycji na pastwę losu przez weekend :) Masz dobry system, ale jak każdy inny - nie jest on nieomylny, stratę też czasem trzeba zrealizować. Trzymaj się, zrób reset przez weekend i dużo sił w nowym tygodniu, odkujesz się wtedy!

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

W nocy z poniedziałku na wtorek jest posiedzenie BOJ, ustalanie stóp i polityki pieniężnej razem z konferencją Kurody.
Czy dołoży do pieca, czy rozczaruje inwestorów i jak zareaguje rynek to pytania, na które nie znam odpowiedzi, ale miej to na uwadze Niemiaszek.
The only way is up

FxTag
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 496
Rejestracja: 09 gru 2012, 16:42

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: FxTag »

Witam. Patrząc na wynik Niemiaszka to jest całkiem niezły. Kilkanaście procent na plus po niecałych dwóch miesiącach. Każdy ma jakiś swój system. Ważne byleby zarabiał, a takie wpadki są normą na fx. Jeden gra z sl-em drugi hedgem. Kiedyś hedge i skalp był zabroniony, co mogło sugerować skuteczność tej strategii. Myślę, że dla ludzi, którzy mają sporo czasu i niewielkie pieniądze do stracenia, to nadal jest jedna z najlepszych metod. No i jeszcze przejrzystość. Podpięcie rachunku do podglądu. Każdy może popatrzeć za free jak to robią inni. Pozdrawiam Autora dziennika :)

ODPOWIEDZ