Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 23 kwie 2017, 07:21     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Marcifx

Gaduła

Gaduła

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post03 sty 2017, 18:48

Źle się wyraziłem. Chodziło mi o to ze granie z SL i zabezpieczenie kapitału jest najważniejsze. Czasem się zdarzy ze TP przejdzie kolo nosa ale przecież jutro też jest dzien.
W żadnym razie nie miałem na myśli ze grasz przypadkowo, wiesz co robisz i to widać. :564:
Awatar użytkownika

niemiaszek

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum

Nieprzeczytany post03 sty 2017, 19:00

Marcifx pisze:Źle się wyraziłem. Chodziło mi o to ze granie z SL i zabezpieczenie kapitału jest najważniejsze. Czasem się zdarzy ze TP przejdzie kolo nosa ale przecież jutro też jest dzien.
W żadnym razie nie miałem na myśli ze grasz przypadkowo, wiesz co robisz i to widać. :564:

spoczko, ja się nie obrażam, ale po dzisiejszej akcji mam jeszcze większą motywację w klikaniu, bo kubeł zimnej wody każdemu jest czasem potrzebny, wręcz wskazany :D :564:

jedyne wytłumaczenie zaliczenia SL, to co dzisiaj stało się, to o czym pisałem już kilka razy, że fajnie by było, żeby chociaż wpadło za każdym razem BE+
w przypadku ujka pozycja powinna być zabezpieczona po 5 pipsach na BE+4

pewność kierunku mnie dzisiaj zgubiła i stanowczo za duży SL do tego depo i pozycji jaką klikam, po prostu poziom SL totalnie z dupy... :evil:
nic więcej mi nie świta, może pomroczność jasna, a może jakiś inny czort... :d :p
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Marcifx

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post03 sty 2017, 19:06

SL mógłby być powiększony do poziomu 118.65 o którym wspominałem wcześniej ale z drugiej strony granie takim szerokim SL przy dużej pozycji na małym TF nie ma kompletnie sensu.
Awatar użytkownika

juszjuszmilion

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post03 sty 2017, 23:19

z tego co widzę, to jakbyś wytrzymał jeszcze 15 pipsów to kurs już poleciał w dół. Taki lekki ból. Ale równie dobrze kurs poleciałby jeszcze w górę i większa dupa. Mimo wszystko dobra decyzja o wyjściu, pal licho z tą mega skutecznością, liczy się profit.
Jednak fajnie byłoby twardo trzymać SL na tych 10-20 pipsach max, choć przy takich targetach to i tak duży SL.
Tylko pytanie, czy przy tym systemie mniejszy SL będzie wchodził często i czy ta skuteczność nie wynika też z przetrzymywaniu pozycji będących na minusie w nadziei, że kurs zawróci? Jeśli nie to twardy SL !
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika

DavidFx

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 00:13

Niemiaszek nazwa journala ujawnia twoje podswiadome przekonanie ktore jest negatywne zrob cos z tym dla swojego dobra i ludzkosci
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Patryś

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 09:34

Ty miałeś zrobić coś dla dobra ludzkości i zniknąć na stałe z tego forum, niestety dość szybko przywiało cię z powrotem :|

Może tak chociaż zainwestowałbyś w jakiś krótki kurs interpunkcji, żeby uczynić ten swój bełkot mniej irytującym?
Awatar użytkownika

niemiaszek

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 10:41

miały być screeny, więc muszą być nadal i nie tylko z transakcji na + :wink:
nie chowam głowy w piasek, bo coś nie wyszło :p

Obrazek

duży format
https://www.mql5.com/en/charts/6359528/ ... uk-limited

czy ma ktoś jakiś pomysł na "wyczyszczenie" MT4, coś jak sprzątanie w przeglądarce :?: :idea:

wczoraj podczas publikacji danych z US o 16:00 miałem totalną zwiechę MT4, nic kompletnie nie mogłem zrobić na wykresie, świeczki stały w miejscu a cena się zmieniała :roll: :evil:
zamuliło kompa na maxa :(
na początku tak miałem w HFT kilka razy, ale po jakimś czasie się samo naprawiło
obecnie w MT4 z HFT pozmieniałem parametry i wpisałem dane TICMILL, aby nie instalować wszystkiego od nowa
na kompie mam odpalone non stop 4 x MT4(różne rachunki), 2 na podglądzie a dwa leżą na pasku i chodzą przez kopiarkę
na chromie 6-8 zakładek i explorer 2-3 zakładki na kolejnym monitorku

czyżby komp nie dawał rady :?:
liczę na podpowiedź i dobrą radę co należy zrobić :wink:
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Patryś

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 10:58

To i tak podziwiam że Ci cokolwiek chodzi ;) Meta Trader zjada mnóstwo pamięci.
Dla przykładu ja na moim lapku mam 8GB RAM i odpalony Skype oraz Meta Trader z jednym EA od Admiral Markets spowalniają go tak, że się czasem przykro robi.
Awatar użytkownika

niemiaszek

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 11:04

Patryś pisze:To i tak podziwiam że Ci cokolwiek chodzi ;) Meta Trader zjada mnóstwo pamięci.
Dla przykładu ja na moim lapku mam 8GB RAM i odpalony Skype oraz Meta Trader z jednym EA od Admiral Markets spowalniają go tak, że się czasem przykro robi.

tak to u mnie wygląda
Obrazek

zrobiłem pełny scan kompa przez NOD9 i CClener :idea:
zobaczymy czy sytuacja się powtórzy przy publikacji danych i sporym ruchu ceny :wink:
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

meylo

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 1

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 13:01

Niemiaszek, spróbuj tak : Widok-Rynek-Ukryj wszystko. Wtedy pobiera tylko dane instrumentów, których okna masz otwarte :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.
PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex Journal