Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
t.krolikowski
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2010, 18:38

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: t.krolikowski »

A jakie były zasady?? ;> Muszę przeczytać 180 stron postów, czy podacie na tacy? ;>
Albo zrób spis treści, jak tu:
http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=14630
A jak uwaliłeś konto to: wstań, polej, popraw, traduj dalej od poniedziałku ;>

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: highend »

Niemiaszku czy Ty nadal masz ten kantor?
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

highend pisze:Niemiaszku czy Ty nadal masz ten kantor?
tak, non stop, od rana do wieczora :D
jak coś to pisz na skype lub PW :wink:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
marcinmijagi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 790
Rejestracja: 23 sty 2012, 13:26

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: marcinmijagi »

Szacunek dla autora tego dziennika. Powodzenia!
Cytaty, pipsów nie dają.

silverarrow
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 18 lip 2013, 11:11

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: silverarrow »

Brawo niemiaszek widzę że powróciłeś z nowym kontem i znów skubiesz, ładnie Ci idzie, gratulacje
Niech nie umrze bohater zamieszkujący nasze dusze, niech nie zniszczy go wieczna wspinaczka na nieosiągalne szczyty.


Graj to co widzisz nie to czego oczekujesz

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

silverarrow pisze:Brawo niemiaszek widzę że powróciłeś z nowym kontem i znów skubiesz, ładnie Ci idzie, gratulacje
dzięki za dobre słowo :564:

rachunek u nowego broka, bo HFT się zwinął z biznesem, a dopiero teraz, bo czekałem na ofertę TICMILL(dawna Armada Markets) dla PL, więc jak tylko dali to jestem u nich :wink:
jeszcze dużo mi zostało do wyprostowania minusa z tamtego konta, a jak wiadomo to kasa w kieszeni musi się zgadzać :d
mam sporo klikania do wyrównania i tylko, żeby czas pozwolił to na spokojnie się wyrobi :d

jak widać skuteczność jest bardzo ok, ale palec elektryczny i wszycho zamykane dużo za szybko... :(
jakby się udało przynajmniej TP+11 lub nawet stałe +5 pipsów z kliknięcia :idea: to efekty by były masakrycznie pozytywne, a tak bardzo małą łyżeczką, ale najważniejsze, że przodu :D
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

silverarrow
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 18 lip 2013, 11:11

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: silverarrow »

A że tak zapytam zmieniałeś coś w systemie, czy dalej średnie i kreski?
Niech nie umrze bohater zamieszkujący nasze dusze, niech nie zniszczy go wieczna wspinaczka na nieosiągalne szczyty.


Graj to co widzisz nie to czego oczekujesz

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

niemiaszek pisze: jak widać skuteczność jest bardzo ok, ale palec elektryczny i wszycho zamykane dużo za szybko... :(
jakby się udało przynajmniej TP+11 lub nawet stałe +5 pipsów z kliknięcia :idea: to efekty by były masakrycznie pozytywne, a tak bardzo małą łyżeczką, ale najważniejsze, że przodu :D
przy tej skuteczności to wg mnie pal licho, że nie wychodzisz z pozycji przy TP 11 pipsach, ważniejsze, żeby SL trzymał twardo, lub jeśli grasz bez SL to założenie, że przy 4 pipsach straty wychodzisz i nie ma zmiłuj.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

silverarrow pisze:A że tak zapytam zmieniałeś coś w systemie, czy dalej średnie i kreski?
średnie i kreski/poziomy są nadal, ale służą tylko do podglądu co się dzieje w ujęciu H1 i M5
mój sys wymaga poświęcenia dużo czasu, żeby klikać w ciągu dnia, a u mnie z czasem ciągle lipa, pomimo tego, że mam ludzi do pomocy w kantorze :wink:

przesiadłem się na RB(range bary) i korzystam z szablonu/automatu do zawierania pozycji (TP, SL, BE+) od Dadasa, gdyż na szybkie strzały się najlepiej sprawdza, bo wszystkie pozycje otwierane są z oczeków a nie z palca

czasami zdarza mi się coś kliknąć z palca przez OCT, ale to sporadycznie i wtedy widać w historii, że są to pozycje bez SL z TP 45 :(
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: freakout »

niemiaszek pisze:
silverarrow pisze:A że tak zapytam zmieniałeś coś w systemie, czy dalej średnie i kreski?
średnie i kreski/poziomy są nadal, ale służą tylko do podglądu co się dzieje w ujęciu H1 i M5
mój sys wymaga poświęcenia dużo czasu, żeby klikać w ciągu dnia, a u mnie z czasem ciągle lipa, pomimo tego, że mam ludzi do pomocy w kantorze :wink:

przesiadłem się na RB(range bary) i korzystam z szablonu/automatu do zawierania pozycji (TP, SL, BE+) od Dadasa, gdyż na szybkie strzały się najlepiej sprawdza, bo wszystkie pozycje otwierane są z oczeków a nie z palca

czasami zdarza mi się coś kliknąć z palca przez OCT, ale to sporadycznie i wtedy widać w historii, że są to pozycje bez SL z TP 45 :(
wyłącz OCT i po problemie ;) powodzenia :)

ODPOWIEDZ