Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
jackub

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: jackub »

highend pisze::) się rozumie, małe kroczki, ale pewne...

a mała prośba - czy mógłby ktoś wrzucić ponownie wskaźnik do pivotów, ale taki poprawiony żeby te linie wyświetlał bardziej dyskretnie, a nie takie grube bohomazy? bo nie wiem który ściągnąć - tyle tego :)
thx :D :)
To chyba te .....

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: highend »

thx:)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
koalafx
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 02 lut 2014, 12:14

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: koalafx »

Niemiaszku napisz prosze czy ukrywajac SL fizyczny, dalej SL u Ciebie wynosi 30 pips ?
Odkad nie ma SL to pieknie sie zarabia :-) Jednak broker STP a takie jaja sie dzialy jak byl SL widoczny.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: highend »

o co chodzi z tym EURUSD ? :shock:
czemu otworzyłeś 3 minuty po FOMC ? bo leciało UP? nie widzę zgodności z sysem - ma być czekanie na zamknięcie świecy H1 ponad pivotem....
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

koalafx pisze:Niemiaszku napisz prosze czy ukrywajac SL fizyczny, dalej SL u Ciebie wynosi 30 pips ?
Odkad nie ma SL to pieknie sie zarabia :-) Jednak broker STP a takie jaja sie dzialy jak byl SL widoczny.

czekam na odpowiedź i reakcję broka, bo sie szopki dzieją z MT4 u mnie... zobaczymy czy dadzą radę i jak szybko, bo jeszcze takich szopek z MT4 to nigdy nie miałem i kompletnie nie wiem co o tym myśleć :!: :shock:

jeden z przykładów z dzisiaj: odpalone 3 MT4 na kompie, jedna działa bez problem, delikatnie tylko czasami zamula, na dwóch brak połączenia, nie działa pasek narzędzi a cena i wykresy chodzą :?: :?: :?:

narazie to szlak mnie trafia, ale cierpliwie czekam, bo rozwiązanie tego problemu potwierdzi z czym mam do czynienia...
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

highend pisze:o co chodzi z tym EURUSD ? :shock:
czemu otworzyłeś 3 minuty po FOMC ? bo leciało UP? nie widzę zgodności z sysem - ma być czekanie na zamknięcie świecy H1 ponad pivotem....
nie o to kompletnie chodzi, czy zgodne z sysem czy nie :!:

pozycja wisi przynajmniej do jutra, maile ze screenami poszły, więc czekam na odpowiedź i reakcję broka :idea:

czas pokaże, albo zysk albo w pysk... i zmiana :wink:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: highend »

rozumiem, że nie zadziałał SL? bardziej pytałem o motywy otwarcia edka na longa zaraz po fomc....
no bo rozumiem, że problemy z MT4 i brokiem, ale pozycję chyba Ty otworzyłeś?
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

highend pisze:rozumiem, że nie zadziałał SL? bardziej pytałem o motywy otwarcia edka na longa zaraz po fomc....
no bo rozumiem, że problemy z MT4 i brokiem, ale pozycję chyba Ty otworzyłeś?
jak najbardziej ja kliknąłem BUY(po mojemu powinien być up do 1.1150/70), ale pozycja wskoczyła po kilku chwilach/minutach, bo tak naprawdę to platforma nie działała, brak połączenia, więc jakie było moje zdziwienie, że jednak zadziałała i mam otwartą pozycję :(
na jednej platformie nie ma pozycji w terminalu, a na drugiej jest i wszystko się działo w tym samym czasie :shock: :!:
klikam przez OCT, więc jeżeli platforma nie działa, to nic nie powinno się wydarzyć, a restart kilkukrotny platformy, kompa i brak możliwości połączenia z serwerem broka, to wtedy nic nie działa: SL, TP ani TS :!:

pozycja otwarta, a zero reakcji i obrony, bo niby jak :?:
tym bardziej element zaskoczenia, zrobił wiecej szkód, bo nawet gdy cena idzie w przeciwną stronę niż otwarta pozycja to można, powinno się reagować... no chyba, że nic nie można, ale to czeka na wyjaśnienie, więc zobaczymy :idea:

jeżeli jest tylko jedno wytłumaczenie, że błąd techniczny/sprzętu jest po mojej stronie i da się to racjonalnie wytłumaczyć to nie ma problemu, przyjmuję stratę na klatę, ale takich cyrków jak dzisiaj to nigdy nie widzałem, a mam do czynienia z MT4 już kilka lat :roll:

jeżeli obrócą H1, to bedę obracał pozycję i grał z trendem jaki będę widział, nawet gdybym miał klikać z tel do czasu rozwiązania problemu z platformami na kompie :roll:
przy obecnym układzie na H1 to idziemy do MA21, a później się zobaczy :idea: :wink:

kasa nie ważna, ale zasady działania, współpracy, podejście do problemu ważniejsze od pieniędzy :wink:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

MarcinPOL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2015, 22:30

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: MarcinPOL »

Na smartphonie przez platformę mobilną można potwierdzać co jest na rachunku.
Same VPSy mogą czasem wykrzaczyć. Ja z HFT nie mam takich problemów typu pozycja otwarta a jej nie widać, ale mam platformę na własnym kompie i mobilną na smartphone. Kiedyś jednak u innego brokera zdarzały się cyrki na mt4.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: highend »

spróbuj postawić na nowo windowsa i MT4 i... nie wrzucaj tego OCT - klikaj bez OCT i zobacz czy jest OK.

Mi osobiście temat nie podpasował. OCT kupiłem i wywaliłem kasę w błoto gdyż straaaaasznie zamula mi na nim MT4.

Mam teraz inne OCT - ze wskaźnikiem DSWS od Dadasa. Od razu ustawia SL i TP i jest płynne, choć nie ma żadnych zaawansowanych opcji typu trailowanie itd.... trzeba ręcznie przesuwać SL i prowadzić....
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

ODPOWIEDZ