Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
silverarrow
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 18 lip 2013, 11:11

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: silverarrow »

Niemiaszku mógłbyś powiedzieć na podstawie czego wchodziłeś w te ostatnie pozycje na GBPAUD, bo tam nie ma zgodności układów średnich, chyba że coś przegapiłem?
Niech nie umrze bohater zamieszkujący nasze dusze, niech nie zniszczy go wieczna wspinaczka na nieosiągalne szczyty.


Graj to co widzisz nie to czego oczekujesz

Online
Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

silverarrow pisze:Niemiaszku mógłbyś powiedzieć na podstawie czego wchodziłeś w te ostatnie pozycje na GBPAUD, bo tam nie ma zgodności układów średnich, chyba że coś przegapiłem?
w ubiegłym tygodniu, tego dnia co klikałem to z kresek powyżej DR3 ale pod WR3, nawet oczek który wisiał był dokładnie na WR3, ale nie dolecieli, a dzisiaj byli bardzo blisko i zabrakło 6 pipsów :(

po takiej reakcji na okolice WR3 z tamego tygodnia odbili się, bo ich mocno poparzyło, więc dzisiaj głębsza korekta od szczytu należała się jak psu buda :D

układ na H1 jest nadal na up, ale wejście dziasiaj było z układu z M5 i zamknięcie H1 poniżej DP, więc już poszło z górki, a celem zejścia ceny był WP i tam miałem TP :idea:
tydzień się dopiero zaczął, a mocno bronią WP, więc jeżeli nie mają siły zejść niżej to następny cel dla ceny tp WR1, ale patrząc na H1 to najpierw zrobią MA200 i z odbicia pójdą up do WR1(pewny nie jestem, ale tak mi się wydaje) bo patrząc na M to nawet 2.1560/2.1630 jest do zrobienia :!:

jestem na wakacjach(nad wodą +39 było) do końca tygodnia, ale rano jak to zobaczyłem to aż żal było tego nie kliknąć, więc poszła S :p
oczywiście dałem ciała, bo nie zostawiłem tej S do TP, które idealnie wyznaczyłem, bo jak już wspomniałem to poziom WP :!:

było parę tematów do kliknięcia, ale odpoczywam pełną gębą, więc tylko rano coś popatrzę i później looozik :wink: :d :564:

muszę w końcu wydać na przyjemności tą wypłatę z rachunku, bo się jeszcze zmarnuje :roll:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
lukpiasek
Maniak
Maniak
Posty: 2267
Rejestracja: 26 sty 2012, 13:55

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: lukpiasek »

Udanego odpoczynku Niemiaszku :) twój żurnal jest świetną inspiracją - tak trzymaj :564: :564: :564: :D
Nigdy nie kłóć się z idiotami bo najpierw spróbują cie sprowadzić do swojego poziomu a później spróbują pokonać doświadczeniem ;)

Online
Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

lukpiasek pisze:Udanego odpoczynku Niemiaszku :) twój żurnal jest świetną inspiracją - tak trzymaj :564: :564: :564: :D
dziękuję :wink: :564:


wracając do GBPAUD, to stało się tak jak pisałem , czyli zejście do MA200 z H1 dalej jazda z mocnym up :wink: :idea:

trochę przestrzelili o 100 pipsów tą MA200 z H1, ale układ średnich nie kłamie i tylko L powinno być dobierane na kreskach z D :idea:

pzdr all... dzisiaj +41, ale jutro ma być ekstremum z temperaturą w tym tygodniu :d :p
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: highend »

Masz klimę? ;)
GBP AUD leci na owe 2.17
tak mam wymierzone.
Co nie zmienia faktu, ze moze jeszcze pomieszac.....
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Online
Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

highend pisze:Masz klimę? .
w samochodzie, w domu czy na wczasach :?: :roll:

klima to norma obecnie, więc żaden esktras czy rarytas w obecnych czasach :d :p

jestem w Hajduszoboszlo na Węgrzech , mam stałą miejscówkę od kilku lat i każdemu polecam zamiast wczasów nad polskim morzem :(

tym bardziej że z pogodą trafiłem na tropiki , więc lepiej być nie może :D

niby późna pora, a u mnie teraz +35, więc drinki wchodzą na maxa... jest klimat jest zabawa, a ekg nie ucieknie, bo reset każdemu się należy, a ostatnia pozycja na GBPPLN na 10 sekund to błąd w sztuce na kacu, bo alkohol dłużej trzyma w takim upale :d :564:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Online
Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

highend pisze: GBP AUD leci na owe 2.17
tak mam wymierzone.
Co nie zmienia faktu, ze moze jeszcze pomieszac.....
o poziomach pisałem i tam będę szorcił, a do końca miesiąca powinno im się udać dolecieć do MA200 z M :idea:
a jak nie w lipcu to w następnym miesiącu , ja mam czas i mi się nie spieszy, a ponoć cierpliwość jest cnotą , więc spokojnie jak na wojnie :d :564:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: highend »

o klime to w domu mi chodzilo ;) nie kazdy ma.

co do gbpaud... a czemu np nie pojedziesz longiem?
z 2.11 do 2.17 jednym lotem to hoho by było...

Masz piękne wejścia.... nic tylko trzymać pozycje (wiem, że to ciężko bo chyba każdy ma z tym problem)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Online
Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

highend pisze: co do gbpaud... a czemu np nie pojedziesz longiem?
z 2.11 do 2.17 jednym lotem to hoho by było...

Masz piękne wejścia.... nic tylko trzymać pozycje (wiem, że to ciężko bo chyba każdy ma z tym problem)
narazie to łycha ma najlepsze wejścia, bo wali w dekiel odpowiednio i pragnienie coraz większe :d :564:
łychy nie zabraknie, ale gorzej z lodem :(

z tym trzymaniem pozycji to jest tak i pewnie większość zauważyła, że gdy jest +1% depo z trejdu to zabieram i nie czekam, aż może być 5 lub 10%, bo mnie cieszy 1% i jak już moje to zabieram :wink:

co dopisane do depo to już tylko ze skarbowym się muszę podzielić, a cała reszta się nie liczy :wink:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Pieniądze to nie wszystko...ale ciężko jest łatwo żyć ;)

Nieprzeczytany post autor: highend »

:) się rozumie, małe kroczki, ale pewne...

a mała prośba - czy mógłby ktoś wrzucić ponownie wskaźnik do pivotów, ale taki poprawiony żeby te linie wyświetlał bardziej dyskretnie, a nie takie grube bohomazy? bo nie wiem który ściągnąć - tyle tego :)
thx :D :)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

ODPOWIEDZ