Pie

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

Supply / Demand

Korzystam
138
64%
Nie korzystam
79
36%
 
Liczba głosów: 217

Awatar użytkownika
Peter_FX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 kwie 2012, 09:42

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: Peter_FX »

Coś te tematy SnD szybko padają, na FF też mój ulubiony przestał publikować, może ten przetrwa na razie ładnie się rozkręca http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=547540.

Trading jak mi idzie to widać, trochę się w miejscu kręcę, w zeszłym miechu dałem się zasugerować wróżbitom z "DayTrading", za dużo i za wcześnie euro szorciłem, nie wchodzę już w tamten śmieciowy dział :mrgreen:

Ile par obserwujecie ?
Planuj Trejd, Trejduj Plan

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

S/D od dłuzszego czasu obserwuje ale nie stosowalem (chociaz jedna osoba na comparicu zwrocila mi uwage, ze otwieram pozycje wg S/D). Aktualnie w obserwacji ED, GU, AU, NU, EJ, GC, GA ale na tych dwoch ostatnich strefy maja zbyt duzy SL do aktualnego mojego "kapitału". Na demo sprawdzałem tez DAXa i FTSE na M1, M5 i M15 ale nie mam jeszcze zdania wyrobionego czy potrafie.
Nie sugeruj sie tym co inni graja.

weekend23
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 30 lis 2006, 13:34

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: weekend23 »

Adam chyba wygrał w totka i wyjechał z kraju :P

Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

Damfry pisze:Co się stało z blogiem Adama? Poddał się chłopina z pisaniem?
Error occurred: 403 - forbidden
Nie wiadomo, było trochę hejtu w komentarzach jakiś debil cos tam prawil i od tamtego czasu ani widu ani słuchu, mam nadzieje Adamie że się nie przejmujesz bzdetami i dalej będziesz rozwijał swojego bloga, pozdro, jesteśmy z tobą. :564:
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Dzisiejsze wejscie z sell limita pod strefe z H1/H4, zamkniete przed danymi o 14.30. +32,6 pipsa.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

weekend23
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 30 lis 2006, 13:34

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: weekend23 »

Ładny tread, mam pytanko:
Co jest Twoim potwierdzeniem wejscia?

Widziałem że jakiś baran się wymądrzał do Adama, jak jest taki mądry to niech sam przedstawi swój punkt widzenia.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Tylko strefa i szeroko rozumiany trend. W tym przypadku trend na H4. Zlecenie sell limit.
Podobne sygnaly na NZD i AUD zostaly zignorowane (bo strefa byla juz kilkakrotnie naruszana) lub zlecenia byly w nieodpowiednich miejscach i nie weszly a zysk dalyby duzo lepszy.

ODPOWIEDZ