Paul Rotter

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
krolewsky
Gaduła
Gaduła
Posty: 144
Rejestracja: 07 maja 2006, 11:28

Nieprzeczytany post autor: krolewsky »

Oczywiście ze style bardzo krotko terminowe nie "uprawia się" u brokerów. Pośrednik zje profit.
A wyliczanie "spreadu u brokera" jest nieporozumeiniem, przeciez mozliwe ze to on (trader) bierze wlasnie spread wystawiajac zlecenia z dwoch stron rynku. To nie MT4 gdzie "placi sie spread" ;-)
“ The thing that hath been, it is that which shall be; and that which
is done is that which shall be done, and there is no new things
under the sun.” Eccl. 1:9.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Oczywiście, oczywiście. Ale gdzie. Konkretnie jakie możliwości... Poza tym TP rynkowo wejdzie bez spreadu
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

krolewsky
Gaduła
Gaduła
Posty: 144
Rejestracja: 07 maja 2006, 11:28

Nieprzeczytany post autor: krolewsky »

Akhh nie wiem czy dobrze Cie rozumiem, ale na odpoweidz "gdzie" odpowiedzia powinno chyab byc Direct Market Acces.
A co do slowa TP to w profesjonalnym tradingu nie istnieje. jest stworzony tlyko na potrzeby czegos takeigo naj MT4 co z realnym "marketem" nie jest po drodze.
“ The thing that hath been, it is that which shall be; and that which
is done is that which shall be done, and there is no new things
under the sun.” Eccl. 1:9.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

krolewsky pisze:Akhh nie wiem czy dobrze Cie rozumiem, ale na odpoweidz "gdzie" odpowiedzia powinno chyab byc Direct Market Acces.
A co do slowa TP to w profesjonalnym tradingu nie istnieje. jest stworzony tlyko na potrzeby czegos takeigo naj MT4 co z realnym "marketem" nie jest po drodze.
Miałeś chyba na myśli SL. Bo jeśli ustawisz się z TP czyli z longiem w arkuszu na x to jeśli cena przejdzie x zlecenie jest zrealizowane na 100% jeśli dojdzie to zależy którym jest się w kolejce.

A direct market acces nic mi nie mówi oprócz teori, których już czytało się setki. Konkretnie, gdzie jak za ile? Wiesz jeśli wiesz będę wdzięczny...

ODPOWIEDZ