Oznaczanie osob 'interesownych'

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Oznaczanie osob 'interesownych'

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Co do DT to widzę że miało to wyglądać tak jak w pierwszej reklamie
http://forex-nawigator.biz/forum/daytra ... 23630.html
potem następne posty się posypały. Mimo to wyszło to bardzo brzydko... wymaga to poprawy...

Generalnie dział DT traktowałbym jak inne forum, to jest bardzie czat taki shoutbox ciężko to kontrolować.

Wg. mnie jest za mało banów, ostatnio rzadziej zaglądam tutaj ale sam zgłosiłem wiele nominacji do zakazów pisania albo zbanowania i niestety muszę przyznać że administracja rozpatruje je w kratkę. Albo inaczej mówiąc zależy który akurat mod kliknie zgłoszenie, jedni mają miłosierne serce inni nie. Gdybym w następstwie jakiegoś udaru słonecznego wrócił na moda to w pierwszym dnie zbanowałbym pewnie kilkadziesiąt osób. Wiem że uchowało się paru z nickami reklamowymi, avatarami, stopkami etc.
Na szczęście mieszkam gdzie mieszkam i udar słoneczny mi nie grozi ;)
Generalnie sprawa wygląda tak że kilku się upiekło i reszta ma o to pretensje starając się wywrzeć presję na administracji żeby rozliczyła się z tamtymi. Proponuję nacisnąć przycisk zgłoś i naprawić sytuację wtedy nie będzie już pokrzywdzonych.
Administracja (nie modzi) też sobie folguje z reklamami (sam ich nawet raportowałem) ale to ich forum.....
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Oznaczanie osob 'interesownych'

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Sam wiesz że moderowanie DT to jak grzebanie w ulu... jednego dnia jest ok, drugiego dnia atakuje Cię rój... :)

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Oznaczanie osob 'interesownych'

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

daro a myslales o karierze w policji??, czasem czlowiek, przypadkiem odkrywa swoje powolanie, moze to jest wlasnie to czym powinienies sie zajac, a nie forex, albo urzednik skarbowki, tam moglbys pokazac co potrafisz, te ostrzezenia, ponaglenia, konfiskaty, grozenie palcem, ciekawi mnie czy np w domu pokazujesz zonie z wytrzeszczem oczu, "popatrz on napisal cos o sporcie a nie o wykresie w dziale day trading, powinien byc ukarany, administracja forum sie op***la, beze mnie wszystko sie wali jestem niezastapiony",

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Oznaczanie osob 'interesownych'

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Ja za trzy rzeczy rozdawałem bany - multikonta, polityka i spam/kryptoreklama
Przypomnij mi ka7 czy kiedyś dostałeś ode mnie bana na poprzednim koncie za prostackie obrażanie mnie?
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Oznaczanie osob 'interesownych'

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Generalnie sprawa wygląda tak że kilku się upiekło i reszta ma o to pretensje starając się wywrzeć presję na administracji
Haha to chyba było o mnie :lol:
Szybkie porównanie dat / treści pierwszego posta i odkryjecie, że nie byłem wtedy oznaczony i nie miałem ku temu podstaw. Jednak problem był już wtedy widoczny i nie ja go pierwszy wyciągnąłem.. Mowa o tym była już wcześniej nieśmiało, a ja jedynie przeniosłem temat na właściwe miejsce, czyli tutaj. Możesz to nazywać presją... albo może komunikacją z administracją.
Tak półżartem - ton Twojej wypowiedzi sugeruje, że jedyna komunikacja między "użyszkodnikami", a "nadzorem" powinna się mieścić w uzasadnieniu ostrzeżenia :mrgreen: . Jacy Ci użytkownicy wstrętni i niegrzeczni.. przypomina mi się ilekroć idę do przychodni, to mam wrażenie, że chorzy przeszkadzają tam personelowi w spokojnym wykonywaniu pracy. Cholery jedne... :lol:

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Oznaczanie osob 'interesownych'

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

daromanchester pisze:Ja za trzy rzeczy rozdawałem bany - multikonta, polityka i spam/kryptoreklama
Przypomnij mi ka7 czy kiedyś dostałeś ode mnie bana na poprzednim koncie za prostackie obrażanie mnie?

Ja osobiście zupełnie się nie zgadzam. Obrażanie, rozwalanie tematów, wyzwiska od razu ostrzeżenia/odpoczynek na kilka dni. To jest najgorsze. Multikonto - co w tym takiego złego jeśli ktoś sobie zrobi alter-ego. Jeśli zachowane będzie banowanie za punkty, o których napisałem nikomu to nic nie da.

Polityka - temat polityka i niech gadają ile chcą. Byle bez wyzwisk ;)

Spam - tak

Kryptoreklama - tutaj nie będę się wypowiadał, ale wiele aktywnych osób z doświadczeniem jest tak aktywnych dlatego, że mają w tym kryptoreklamowy interes ;) Gdyby nie to nie byliby pewnie w 10% nawet tak aktywni a straciłoby na tym forum.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: Oznaczanie osob 'interesownych'

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Cyb pisze:Sam wiesz że moderowanie DT to jak grzebanie w ulu... jednego dnia jest ok, drugiego dnia atakuje Cię rój... :)

He, he, dobre;) Ja w ogóle podziwiam modów że wam się chce to wszystko czytać i bawić w te gierki z dziećmi;)
daromanchester pisze: Przypomnij mi ka7 czy kiedyś dostałeś ode mnie bana na poprzednim koncie za prostackie obrażanie mnie?
Jak zaczniecie dawać bany za prostackie obrażanie, bana dostanie 80% użytkowników.;)
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Re: Oznaczanie osob 'interesownych'

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Ha, samo to, ze osoby "interesowne" sa tu moderami to jakiś kosmos, sodomia i gomoria.
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

QTrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2013, 17:33

Re: Oznaczanie osob 'interesownych'

Nieprzeczytany post autor: QTrader »

mike_05 pisze:Ha, samo to, ze osoby "interesowne" sa tu moderami to jakiś kosmos, sodomia i gomoria.
Przecież sam admin zarabia będąc affiliate praktycznie wszystkich banków i brokerów zainteresowanych polskim rynkiem.
Jakby usuwać z funkcji osoby interesowne trzeba by skasować całe forum. :lol:

Mi to nie przeszkadza ale co niektórzy naiwni myślą ze forum jest niezależne, istnieje dla wspólnego dobra i inne tego typu banały.

Nie sadzicie że skoro admin aktywnie reklamuje branże to ten napis poniżej powinien zostać usunięty żeby nie wprowadzać w błąd?

Obrazek
niezalezno_komercyjny.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Re: Oznaczanie osob 'interesownych'

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Hipokryzja.
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

ODPOWIEDZ