Overnight Range Breakout

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
robertw7
Gaduła
Gaduła
Posty: 232
Rejestracja: 08 gru 2008, 08:19

Nieprzeczytany post autor: robertw7 »

Ja od pewnego czasu bawię się w testy BoxBreakout w oparciu o Eagle. Bardzo podobny do PA. Do tego nakładam Fibo według systemu. Fibo nakłada sie na wskaźnik z BB jako ograniczenie i wsparcie (H/L na poziomach 0 i 100). Chętnie dołączę do wymiany doświadczeń.

Awatar użytkownika
Wa$$kII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 391
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:00

Nieprzeczytany post autor: Wa$$kII »

Ja mierzę ruchy trochę inaczej. Zawsze używam total high i tolat low do tego dokladam swingi i szukam zniesień i zagęszczeń. Fibsy zwykle działają co do pipa. Przykłąd mojego longa na 50% pullback.

Wszytkie przykłądy w miarę szczegółowo opisane na moim blogu.

Kiedy trend jest mocno up bezpiecznie jest kupować na 138.2 lub 161.8. Zwykle mocny ruch w gorę z małym SL i dużym potencjalnym TP.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Yaaa man

Awatar użytkownika
Boby_Fischer
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 25 paź 2008, 13:21

Nieprzeczytany post autor: Boby_Fischer »

są godziny w których gra Ci się najlepiej? Założenia systemu było takie, że wchodzimy do gry po nocnej sesji Azjatyckiej... Jak to u Ciebie wygląda? Liczysz na wybicie z korekty, ale czy w określonych godzinach?
Boby Fischer is great!

Awatar użytkownika
Wa$$kII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 391
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:00

Nieprzeczytany post autor: Wa$$kII »

Jak dla mnie najlepiej jest ok 7-10 rano wejsc w zlecenie przed sesja londynska lub na poczatku. Jesli sie nie uda czekam na wybicie na sesji londynskiej ok 12:30-15 ruch korekcyjny po ktorym wchodze w zlecenia na fibo. Czasami wchodze tez ok 13.00 EST Tak u mnie wygladaja godziny gry.

pozdro
Yaaa man

Awatar użytkownika
Boby_Fischer
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 25 paź 2008, 13:21

Nieprzeczytany post autor: Boby_Fischer »

czy jest szansa gry tym systemem stawiając zlecenia oczekujące na high czy też low. Z obserwacji moich wynika, że dość często odbija się i łapie SL. Wchodzicie na otwarciu kolejnej świecy? Jeszcze jakieś dodatkowe warunki macie wejść? Co konkretnie ze SL... Wciąż mam problem z MM do tego sysa
Boby Fischer is great!

Awatar użytkownika
robertw7
Gaduła
Gaduła
Posty: 232
Rejestracja: 08 gru 2008, 08:19

Nieprzeczytany post autor: robertw7 »

Boby_Fischer pisze:czy jest szansa gry tym systemem stawiając zlecenia oczekujące na high czy też low. Z obserwacji moich wynika, że dość często odbija się i łapie SL. Wchodzicie na otwarciu kolejnej świecy? Jeszcze jakieś dodatkowe warunki macie wejść? Co konkretnie ze SL... Wciąż mam problem z MM do tego sysa
Staram sie wchodzić po przebiciu poziomu FIBO, nastepnie czekam na korektę i dopiero wtedy otwieram pozycje. Jeśli mają byc oczekujące (tez mnie to interesuje), to zauważyłem, że zleceniu musi byc w pewnej odległości, żeby nie złapało przed korektę. Na dzień dzisiejszy nie wiem jeszcze jaka bedzie bezpieczna.

Awatar użytkownika
Ykee
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:12

Nieprzeczytany post autor: Ykee »

Witam

To ja tylko dodam taki prosty FiboAlert - może się komuś przyda...
Zasada jest prosta. Wstawiam Fibo obojętnie jakie... Jeśli w opisie wpiszę dużymi literami wyrazy: HIGH LOW PIVOT (nie muszą być wszystkie, wystarczy tylko jedno) - to gdy cena zbliży się do poziomu High lub do Low, lub przetnie Pivot... to wyświetli się Alert, oprócz tego podawana jest informacja o odległości w pipsach między High a Low...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

vipovsky
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: 24 maja 2008, 10:43

Nieprzeczytany post autor: vipovsky »

gra ktoś tym sysem?? cz fxlamer uznał że są leprze

Awatar użytkownika
Kuguar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 795
Rejestracja: 10 sie 2007, 20:12

Nieprzeczytany post autor: Kuguar »

Fxlamer napisał że stosuje go jako system dodatkowy -podał zasady to nie pozostało nic innego jak grać i zdobywać experience. :D
GOD BLESS ME...-"candles absorb EVERYTHING (news, rumours, speculation, etc). candles are price. price is....everything"
Mój Journal: http://forex-nawigator.biz/forum/journa ... 17291.html

vipovsky
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: 24 maja 2008, 10:43

Nieprzeczytany post autor: vipovsky »

moze mi ktos wytłumaczyc na czym polega ADR??

ODPOWIEDZ