Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6 str

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
hhhllllh
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 06 cze 2013, 12:28

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: hhhllllh »

I gdzie są wszyscy ci co bronili mr t, bo w swoim jurnalu wybiurczo wklejal screene po fakcie na demo, bo pokazywal jakies smieszne setypu typu HL HH HL po tym LT i wsparcie na HH-HL i wejście - średniowiecze. bo udawalo mu sie ugrac 0.01 200 pipsow ryzykujac 1 pipsa, tylko czemu po drodze nie pokazywal tych 300 stop losow
kto ma leb na karku wie ze tak sie nie da i od razu bylo jechane ale obroncy bronili bo dostawali wiedze z forex dla bystrzakow a pokazywane im bylo to co chceli widziec i w co chceili uwierzyc.
wiec zapamietajcie dzieci
SZKOLENIA ZOSTAWCIE TYM CO IM NA GIELDZIE NIE WYSZLO
beka z was uczniaki

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

hhhllllh pisze:I gdzie są wszyscy ci co bronili mr t, bo w swoim jurnalu wybiurczo wklejal screene po fakcie na demo, bo pokazywal jakies smieszne setypu typu HL HH HL po tym LT i wsparcie na HH-HL i wejście - średniowiecze. bo udawalo mu sie ugrac 0.01 200 pipsow ryzykujac 1 pipsa, tylko czemu po drodze nie pokazywal tych 300 stop losow
kto ma leb na karku wie ze tak sie nie da i od razu bylo jechane ale obroncy bronili bo dostawali wiedze z forex dla bystrzakow a pokazywane im bylo to co chceli widziec i w co chceili uwierzyc.
wiec zapamietajcie dzieci
SZKOLENIA ZOSTAWCIE TYM CO IM NA GIELDZIE NIE WYSZLO
beka z was uczniaki

Przeczytaj jeszcze raz, uważnie. Ocenie nie podlegał system, a podejście do kursanta. Co do sposobu inwestowania nie miałem zastrzeżeń. Co do wejść widziałem na realu co się działo. Jednak z biegiem czasu było widać, że od strony psychologicznej coś działo się nie tak z mr.t i tu pewnie jest przyczyna.
Oczywiście to są moje odczucia i moje zdanie.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2014, 10:44 przez biotiq, łącznie zmieniany 1 raz.

hhhllllh
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 06 cze 2013, 12:28

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: hhhllllh »

A to przepraszam.

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

hhhllllh pisze:A to przepraszam.
Nic się nie stało ;) Rozumiem, że czytając mogłeś coś przeoczyć -normalna sprawa, najlepszym się zdarza :-)

Peace

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Dziękuję Ci biotiq za wszystko co tu napisałeś.Jak już wspominałem na priv niewiele brakowało bym zapisał się na szkolenie do Mr. T.Gdyby nie brak gotówki jakieś 2 miesiące temu, kto wie co pisałbym w tym temacie.
I mam prośbę do Ciebie, tu na publicznym forum, byś nie usuwał tematu nawet jeśli się uda sprawę załatwić finansowo pozytywnie.Ja zaoszczędziłem 2000 dolarów.Kto wie ilu ludziom ten wątek pomoże.Powodzenia
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

meylo pisze:Dziękuję Ci biotiq za wszystko co tu napisałeś.Jak już wspominałem na priv niewiele brakowało bym zapisał się na szkolenie do Mr. T.Gdyby nie brak gotówki jakieś 2 miesiące temu, kto wie co pisałbym w tym temacie.
I mam prośbę do Ciebie, tu na publicznym forum, byś nie usuwał tematu nawet jeśli się uda sprawę załatwić finansowo pozytywnie.Ja zaoszczędziłem 2000 dolarów.Kto wie ilu ludziom ten wątek pomoże.Powodzenia

Dziękuję Ci pięknie za te słowa -to naprawia wiarę w człowieczeństwo. Dziękuję tym bardziej, że zrobiłeś to publicznie, to świadczy o Twojej odwadze i zdrowym podejściu do tematu.
Co do Twojej prośby, słowo się rzekło, więc każdemu chcę dać szansę mimo że byłem przez mr.t wielokrotnie olewany, okłamywany... W mojej opinii ten człowiek i tak nie skorzysta z tej propozycji, bo to o czym napisałem publicznie jest kroplą w morzu wyczynów (niestety tych negatywnych) tego pana. Niemniej jednak jeśli nie będzie przez dłuższy czas odzewu od niego, to będę bardziej przychylny temu co napisałeś :) i zapewne może paść prośba do Administracji forum o edycję moich warunków.

Tak na marginesie. Z różnych źródeł wynika, że mr.t przeczytał to co jest tutaj napisane, ale udaje strusia i chowa głowę w piasek, a to na pewno nie rozwiąże sprawy. Wiem też, że innych dalej olewa i ma to (póki co) głęboko, bo "on jest na Filipinach i co mu zrobimy"?

Wracając do tematu opinii. Gdyby ktokolwiek wcześniej napisał jakąkolwiek wątpliwość na temat tego człowieka, to z pewnością nie lokowałbym u niego pieniędzy za szkolenie. Mi tu nie chodzi wyłącznie o kasę, bo ją zawsze można odrobić/zarobić/stracić itd. Finansowo daje radę, jednak szlag mnie trafia, jak ktoś ma plany, zbiera pieniądze, by móc się rozwijać, a tu taki ZONK. Szkoda mi osób, które ostro zapierniczają, a ktoś ma to w d...iurze ;) Tak, jak napisałem wcześniej: pieniądze, jeśli zostaną w jakiejś części odzyskane, przeleję na cele charytatywne. Mi zależy na honorze i uczciwym podejściu do sprawy. Bardzo bym chciał napisać Wam więcej, jednak z prawnego punktu nie mogę na tę chwilę więcej się wypowiadać (mam na myśli pana "T").

Póki co z drugiej strony jest dziecinada i nieadekwatne zachowanie do posiadanego wieku (chociaż to też nie jest reguła).


Peace

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

biotiq
Pytanie do Ciebie mam jedno.
Czy przedstawiony tu szkolący M. T. pokazał swoje wyniki w setkach tysięcy USD zysku (szkolenia po 10k PLN zobowiązują) na realnym koncie? Czy nie?

No i dzięki za opis podejścia do ludzi tego Pana.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2014, 16:50 przez Szwajcar, łącznie zmieniany 2 razy.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

Szwajcar pisze:biotiq
Pytanie do Ciebie mam jedno.
Czy przedstawiony tu szkolący M. T. pokazał swoje wyniki w setkach tysięcy USD zysku (szkolenia po 10k USD zobowiązują) na realnym koncie? Czy nie?
Szwajcar,

Nie, czegoś takiego nie widziałem (jeśli masz na myśli podgląd do konta itd.). Widziałem tylko to co działo się na rynku realnym, czyli:
-razem siedzieliśmy przy wykresach (on na swoim kompie, ja na swoim i na swoich platformach dukasa),
-jego sugestie co do wejść,
-gorzej z tłumaczeniem, ale jakoś to szło...

Niby coś było wspominane o kwotach, jednak wiem, że tego co nie widzę nie uznaję :) Głównym motywatorem w podjęciu udziału w szkoleniu był dziennik mr.t i rozmowy na skype.

[edited]
P.s. Nie ma problemu, jeśli chodzi o opis, bo należało się, jak psu buda (z tym, że nie chciałbym obrażać psa).

chihuahua
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 03 lip 2013, 13:31

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: chihuahua »

Też mogę tylko powiedzieć :clap:

Czytając tę historię od początku, kiedy na wiele miesięcy temat ucichł, myślałem, że jednak szkolenie za taką kasę nie może być totalną ściemą i że wyniki zamkną usta wszystkim.
Cóż... mistrzem przewidywania nie jestem.

W pełni popieram wywlekanie wszystkich flaków na światło publiczne. W tym kraju trzeba zrobić jakąś normalność. Nikt, za nas, Kowalskich, tego nie zrobi.

Nie może być tak, że są sobie oszuści, którzy żyją sobie jak pączki w maśle i jeszcze cieszą się uznaniem.
W tym kraju wiele odpowiedzialnych osób nie ponosi za nic finansowej odpowiedzialności. Począwszy od urzędasów, takich firm szkoleniowych krzaków, typów zamieszczających oszukańcze ogłoszenia o pracę (Profit Point), a skończywszy na szczytach, czego przykład mamy od jakiegoś czasu.
Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma,
to pod koniec listopada pada albo nie pada.

Marek12578
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 21 lut 2010, 19:27

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: Marek12578 »

Czasami zerkam na strony szkolacych i bylem zdziwiony czemu ta akurat "zniknela", pozniej znalazlem ten temat.
To dziwne co opisujesz, dziwne wzgledem opinii, dziennika, czy wywiadu i historii jaka w nim opowiedzial dla innego portalu.

Na szkolenia wydalem dosyc spore pieniadze, po czasie stwierdzam ze nic tak nie nauczy jak wplata rownowartosci ceny szkolenia na rachunek rzeczywisty i samodzielny handel.
Te wszystkie zasady wpajane na szkoleniach maja sie nijak do rzeczywistosci. Mityczne SL kilkupipsowe, pozycje XXlotow i zlapanie xxx pipsow.

Owszem sa szkolenia na ktorych mozna poznac podstawy, jest to wiedza ale sucha teoria i glownie one dotycza analizy technicznej.
Natomiast gdy pytalem o pokazanie wynikow lub wspolny handel live to kazdy sie wykrecal. A to astronomicznymi karami jakie KNF moze nalozyc na takich szkolacych bez odpowiednich papierkow.
A to prywatnoscia i nie pokazywaniem swoich pieniedzy... no ale chyba 1000jednostek obojetnie jakiej waluty to kazdego szkolacego powinno byc stac na wplate i pokazanie jak to wyglada w rzeczywistosci??
Zaden ani jednego ani drugiego sie nie podjal.

Odwracanie kota ogonem i nieodpowiadanie na zadane pytania to rowniez wizytowka innego szkolacego, ale o nim bylo juz glosno dawno temu, temat zostal zakopany i nie bede go ruszal. Byli tez tacy co to jedno mowili na "szkoleniu skype" a co innego robili na swoim rachunku... odpowiedzcie sobie sami.

Podsumowujac - zadnego szkolenia nie polecam.

Zablokowany