od 200zł do 100 000zł w 2 lata - Mroczny Rycerz

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: od 200zł do 100 000zł w 2 lata - Mroczny Rycerz

Nieprzeczytany post autor: Jones »

MR kibicuje Ci
wszystko fajnie ale 2 lata to długi okres i tak miesiąc w miesiąc zarabiać :roll: to chyba nie da rady
jaką wielkością lota teraz grasz przy jakim kapitale ?
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

Awatar użytkownika
mrocznyrycerz
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 13 mar 2015, 12:02

Re: od 200zł do 100 000zł w 2 lata - Mroczny Rycerz

Nieprzeczytany post autor: mrocznyrycerz »

Jones pisze:MR kibicuje Ci
wszystko fajnie ale 2 lata to długi okres i tak miesiąc w miesiąc zarabiać :roll: to chyba nie da rady
jaką wielkością lota teraz grasz przy jakim kapitale ?
depo 200 paare zł , 0,01 lota 5%
Zatroszcz się o straty - zyski same się o siebie zatroszczą !

Obrazek

Philson_Investments

Re: od 200zł do 100 000zł w 2 lata - Mroczny Rycerz

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

Dołączę się do pochlebstw:) miło że próbujesz. Jednak czy nie meczy Ciebie to że często łapiesz BE albo SL i nie klikasz ponownie? może nie masz czasu na to w ciągu dnia? Jeśli nie tajemnica trzymasz się jednego TF? twoja strategia to tajemnica? z chęcią zobaczyłbym jak wygląda sygnał na wejście, może mógłbym coś podpowiedzieć, jeśli będę potrafił oczywiście.
Jeśli wszystkie odpowiedzi na nie:) to trzymam kciuki za powodzenia w późniejszym okresie.

Awatar użytkownika
mrocznyrycerz
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 13 mar 2015, 12:02

Re: od 200zł do 100 000zł w 2 lata - Mroczny Rycerz

Nieprzeczytany post autor: mrocznyrycerz »

Philson_Investments pisze:Dołączę się do pochlebstw:) miło że próbujesz. Jednak czy nie meczy Ciebie to że często łapiesz BE albo SL i nie klikasz ponownie? może nie masz czasu na to w ciągu dnia? Jeśli nie tajemnica trzymasz się jednego TF? twoja strategia to tajemnica? z chęcią zobaczyłbym jak wygląda sygnał na wejście, może mógłbym coś podpowiedzieć, jeśli będę potrafił oczywiście.
Jeśli wszystkie odpowiedzi na nie:) to trzymam kciuki za powodzenia w późniejszym okresie.
czy nie meczy Ciebie to że często łapiesz BE albo SL - nie, jeśli to łapię to w 80% nie mam racji i nie zaczyna się trend na którym mam ugrać 120 pips. Najgorzej jednak denerwują mnie sytuacje gdy wybija mi SL lub BE co do pipsa a potem leci tak jak miało 120 pips (jest to jednak około 10 % sytuacji) i trzeba się z tym liczyć.
Im mniej się spędza czasu przy wykresach tym się więcej zarabia - tak mądrość jednego kolesia , która się potwierdza :-)
Gram tylko na M15
Strategia to tajemnica :-) i nie zamierzam jej ujawniać :-)
Zatroszcz się o straty - zyski same się o siebie zatroszczą !

Obrazek

Philson_Investments

Re: od 200zł do 100 000zł w 2 lata - Mroczny Rycerz

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

mrocznyrycerz pisze:
Philson_Investments pisze:Dołączę się do pochlebstw:) miło że próbujesz. Jednak czy nie meczy Ciebie to że często łapiesz BE albo SL i nie klikasz ponownie? może nie masz czasu na to w ciągu dnia? Jeśli nie tajemnica trzymasz się jednego TF? twoja strategia to tajemnica? z chęcią zobaczyłbym jak wygląda sygnał na wejście, może mógłbym coś podpowiedzieć, jeśli będę potrafił oczywiście.
Jeśli wszystkie odpowiedzi na nie:) to trzymam kciuki za powodzenia w późniejszym okresie.
czy nie meczy Ciebie to że często łapiesz BE albo SL - nie, jeśli to łapię to w 80% nie mam racji i nie zaczyna się trend na którym mam ugrać 120 pips. Najgorzej jednak denerwują mnie sytuacje gdy wybija mi SL lub BE co do pipsa a potem leci tak jak miało 120 pips (jest to jednak około 10 % sytuacji) i trzeba się z tym liczyć.
Im mniej się spędza czasu przy wykresach tym się więcej zarabia - tak mądrość jednego kolesia , która się potwierdza :-)
Gram tylko na M15
Strategia to tajemnica :-) i nie zamierzam jej ujawniać :-)
Rozumiem, niejedną sam rozgryzłem ale nie będę się wgryzał:) po wejściach wszystko widać jeszcze z odpowiednim TF.
Szczerze życzę powodzenia.

Awatar użytkownika
michosz
Gaduła
Gaduła
Posty: 144
Rejestracja: 29 cze 2012, 22:43

Re: od 200zł do 100 000zł w 2 lata - Mroczny Rycerz

Nieprzeczytany post autor: michosz »

"Im mniej się spędza czasu przy wykresach tym się więcej zarabia - tak mądrość jednego kolesia , która się potwierdza :-) "

Najprawdziwsza prawda. Im się częściej zagląda to się wtedy kombinuje i w większości wypadków przynosi to szkodę dla naszego rachunku.

Awatar użytkownika
mrocznyrycerz
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 13 mar 2015, 12:02

Re: od 200zł do 100 000zł w 2 lata - Mroczny Rycerz

Nieprzeczytany post autor: mrocznyrycerz »

Dziś jeden Long wybity na +1 , troszkę poleciał o do góry ale niestety zawróciło
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zatroszcz się o straty - zyski same się o siebie zatroszczą !

Obrazek

Awatar użytkownika
mrocznyrycerz
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 13 mar 2015, 12:02

Re: od 200zł do 100 000zł w 2 lata - Mroczny Rycerz

Nieprzeczytany post autor: mrocznyrycerz »

Dziś
1 wejście w sell zakończone sl -30
potem sygnał na buy i jak jusz było na BE kolejny sygnał na w longa - weszłem , ale po chwili wycofałem się z drugiego longa na +3, a 1 long wybity SL na +37

Ogólnie dzień na mały plusik +10

Muszę w przemyśleć sytuacje gdy mam już 1 pozycje na BE czy wchodzić kolejnym zleceniem - sprawa do przeanalizowania.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zatroszcz się o straty - zyski same się o siebie zatroszczą !

Obrazek

Awatar użytkownika
mrocznyrycerz
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 13 mar 2015, 12:02

Re: od 200zł do 100 000zł w 2 lata - Mroczny Rycerz

Nieprzeczytany post autor: mrocznyrycerz »

Dziś Long z wynikiem -20 screena aż mi się niechce wrzucać , lece na browara.
MR
Zatroszcz się o straty - zyski same się o siebie zatroszczą !

Obrazek

Philson_Investments

Re: od 200zł do 100 000zł w 2 lata - Mroczny Rycerz

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

mrocznyrycerz pisze:Dziś Long z wynikiem -20 screena aż mi się niechce wrzucać , lece na browara.
MR
Na teraz słabo idzie, przyznam szczerze. Chyba należałoby popracować nad systemem, bo nie ma możliwości by osiągnąć TP tak rzadko. Realnie ujmując to system nie przynosi regularnych zysków wiec nie jest dobry. Chyba że jest tez problem w konkretnym czasie zająć pozycje.
No ale powodzenia. Podziwiam osoby, które tak rzadko wchodzą w rynek i tak mało z niego wynoszą. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ