Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 20 paź 2017, 18:15     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post12 mar 2013, 12:50

Witam wszystkich.
Przyszedł i czas na mnie... zeby załozyć dziennik. zaczynam od 1000zł real.
nie stosuje szczególnego systemu czy wskaźników, obserwuje i gam to co mysle, czasem to co widze:)
oczywiscie takze wsparcia i opory. dziennik podpiety w całosci pod Myfxbook widoczny w stopce.

moj cel... oczywiscie jak najwiecej ale realnie to 100tys zł, ale zobaczymy na co mnie stać.

Pozdrawiam
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek

Piotrek91

Gaduła

Gaduła

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post12 mar 2013, 13:13

Gra bez sl, prędzej czy później doprowadzi do mc.
Awatar użytkownika

michosz

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post12 mar 2013, 21:13

no no no , życzę powodzenia:)
Fajnie, że coraz więcej sie pojawia takich ludzi , którzy chcą pokazać, że można z małej sumki ugrać coś konkretnego.
Ale jak przedmówca , SL powinien być. Odpowiednie MM powinieneś mieć. Na początku ładnie może Ci iść, ale potem musisz sie zabezpieczyć. Na dłuższą metę konieczne jest MM.
Tak jak Ty grasz to co myślisz, ja napisałem co to myśle :)
Pewnie to wszystko wiesz co napisałem, ale tak jestem skonstruowany, ze musiałem coś napisać :) Jakieś małe podobieństwo jest między nami hehe.
Będę tu zaglądał codziennie.
pzdr
Michał
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post12 mar 2013, 21:28

witam, tak wiem SL też stosuję, ale raczej w głowie (czasem na platformie) i mam swoją filozofię handlu, wiem że może mi się noga powinąć i rynek mnie "wykosi" dlatego zaczynam agresywniej i od mniejszej kwoty, ale wraz z przyrostem konta chcę zmniejszyć ryzyko.

Wiem że
Piotrek91 pisze:Gra bez sl, prędzej czy później doprowadzi do mc.

ale to ze nie ma go na platformie, to nie znaczy ze nie zamykam pozycjii wogóle i ze zamykam tylko pozycje na TP.
Obrazek
Awatar użytkownika

michosz

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post12 mar 2013, 22:00

Hm.. powiem Ci, że taki sposób może sie okazać nawet lepszy. Ponieważ możliwe jest, ze broker może polowac na stopa. Słyszałem takie przypadki. Ale wiesz, czasami może iśc impuls i nie zdążyć zamknąć. Będzie Ci wyskakiwało , że cena nierynkowa. Ale to, że będziesz zamykał akurat jak będzie szedł impuls to uważam za mało prawdopodobne :)
Awatar użytkownika

kupidyn

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post12 mar 2013, 22:00

dobry temat, od poprzedniego poniedziałku też cisnę od kwoty 500 zł i zobaczę co mi wyjdzie z tego.
Jak się zbiore to założe tez dziennik.

Grasz bez sla, nie boisz się jakiegoś nagłego wahnięcia rynku, który mógłby znacząco uszczuplić depo?
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post12 mar 2013, 22:16

kupidyn pisze:dobry temat, od poprzedniego poniedziałku też cisnę od kwoty 500 zł i zobaczę co mi wyjdzie z tego.

Grasz bez sla, nie boisz się jakiegoś nagłego wahnięcia rynku, który mógłby znacząco uszczuplić depo?

strach zawsze jest, ale jestem juz troche przyzwyczajony do tego ze rynek uszczupli cos nagle, staram sie grac na edku bo tam nie zawsze sa duze nagłe ruchy. wszystko sie okaze w czasie:)
Obrazek
Awatar użytkownika

michosz

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post12 mar 2013, 23:06

Chłopie , Ty naprawdę nieźle ciśniesz. Miałeś coś około 80%, teraz 90 % :)
nieźle, nieźle. oby tak dalej. Wróże Ci dojście co najmniej do 100k

a i jeszcze pytanko, jeżeli to nie problem.
Możesz powiedzieć jak sprawuje sie broker? Nie robi kłopotów? Bo też zamierzam właśnie u admiral markets założyć rachunek z niewielkim depo na początek.
Wiem, że jest info na ten temat. ale czytałem i dobre rzeczy i złe. a chciałbym tez Twoje zdanie poznać.
Awatar użytkownika

mandrejk

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post12 mar 2013, 23:48

danbo86 pisze:
kupidyn pisze:dobry temat, od poprzedniego poniedziałku też cisnę od kwoty 500 zł i zobaczę co mi wyjdzie z tego.

strach zawsze jest, ale jestem juz troche przyzwyczajony do tego ze rynek uszczupli cos nagle, staram sie grac na edku bo tam nie zawsze sa duze nagłe ruchy. wszystko sie okaze w czasie:)

Szybko się Przekonasz co znaczy grać bez SL'a i co potrafi edek :wink:
oczywiście życzę powodzenia!
Niezależnie od tego, czy spędzamy nasze życie śmiejąc się, czy płacząc (smucąc się) - to zawsze jest ten sam czas życia...
Awatar użytkownika

ZielonaMgielka

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post13 mar 2013, 00:27

michosz pisze:Chłopie , Ty naprawdę nieźle ciśniesz. Miałeś coś około 80%, teraz 90 % :)

Zastanawiajacy jest fakt zachwytu nad przyrostem 80% przy DD 20%. Jakos trudno byc usatysfakcjonowanym przy 8% zysku i ogolnym DD 1%. Przyrost konta nie ma wiekszego znaczenia jesli pojmuje sie go w odlaczeniu od podejmowanego ryzyka... niestety duze liczby zawsze robia wieksze wrazenie :)

michosz pisze:Hm.. powiem Ci, że taki sposób ::bez SL:: może sie okazać nawet lepszy. Ponieważ możliwe jest, ze broker może polowac na stopa. Słyszałem takie przypadki.

LOL... Ja tez slyszalem o takich gdzie bad feed z bledem w granicach 2 pipsow zjadal ludziom depozyty. Badzmy powazni. Brokerzy nie poluja na wasze stopy.

Jakby nie bylo :) Zycze powodzenia autorowi dziennika
Następna

Wróć do Forex Journal