Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Świeżak44
Maniak
Maniak

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 » 24 kwie 2019, 18:08

FreeWay pisze:
Świeżak44 pisze:A ten dalej pali pieniądze.. Nieuleczalny przyp[adek... Poszedł w najgorszą strone- małe SL i duże pozycje. Wykresy tylko czekają na takich graczy. Zrób wszystko na odwrót: bardzo małe pozycje, duże SL i TP, wchodź odwrotnie do swojej intuicji.
Mam inne zdanie ,małe SL i duże pozycje to najlepsze w co można pójść, dla przykładu obrazek zobacz potencjał RR 1:6 i na wynik transakcji zapewne nie będę czekał cały tydzień , i nie jest trudno znaleźć takie sytuacje na wykresie to w kółko się powtarza jesli na M30 styka SL 8 pips to na M5 2pips to i tak dużo.
Mówisz o przypadku, gdy znasz bqardzo dobrze AT. Danbo nie zna AT, bardzo często gra pod prad.. Jak w jego sytuacji sprawdzi sie twoja strategia?? Uwali kazda pozycje. Dla niego jedyna rada to zejść z pozycjami gdzieś do 0,01-0,05 , spore TP i rzut moneta, żeby wybrac kierunek S czy L.
Wykres jest po to, żeby nas zmylić i zabrać nam pieniądze. Nieważne jak dana świeca wystartuje, ważne jak się zamknie. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn » 24 kwie 2019, 18:46

FreeWay pisze: na M30 styka SL 8 pips to na M5 2pips to i tak dużo.
Tia :)
Pół pipsa stawiaj a co :d

nemoofx
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: nemoofx » 30 kwie 2019, 15:31

Piszesz że Analiza Techniczna nie działa a pytanie twój system to działa intuicyjny ? równie dobrze mógłbyś być ślepy i próbować inwestować kompletnie nic nie widząc, przewalisz każdy haj jaki tylko wpłacisz, takim stylem gry, tylko po co ciągle zasilać konto, ty myślisz że zrobisz 15 strzałów pod rząd i trochę się odkujesz masz takie myślenie że Ci się po farci i rynek da Ci trochę zarobić .Dzieci 5 letnie oglądające bajkę widzą w niej jakiś tam morał a ty tyle siedzisz przed wykresem i nic nie potrafisz sobie wypracować nie lepiej było przez ten cały czas klikać na demo tą kasę którą przewaliłeś miałbyś na konie a tak zasilasz tylko brokera żałosny jesteś ludzie mają z Ciebie ubaw tylko a ty myślisz że mając tu dziennik to się robisz na tradera swoją próbą odwieczną inwestycyjną tylko psujesz ten biznes i go przedstawiasz w złym świetle innym Jaki to sens prowadzić dalej ten dziennik skoro stoisz w miejscu i nawet o krok się z niego nie ruszyłeś od początku istnienia tego dziennika. Pytanie: po co masz ten dziennika chcesz żeby Cię zaprosili do TVN , POLSAT

Cblondyn
Maniak
Maniak
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn » 30 kwie 2019, 15:39

nemoofx pisze:Piszesz że Analiza Techniczna nie działa a pytanie twój system to działa intuicyjny ? równie dobrze mógłbyś być ślepy i próbować inwestować kompletnie nic nie widząc, przewalisz każdy haj jaki tylko wpłacisz, takim stylem gry, tylko po co ciągle zasilać konto, ty myślisz że zrobisz 15 strzałów pod rząd i trochę się odkujesz masz takie myślenie że Ci się po farci i rynek da Ci trochę zarobić .Dzieci 5 letnie oglądające bajkę widzą w niej jakiś tam morał a ty tyle siedzisz przed wykresem i nic nie potrafisz sobie wypracować nie lepiej było przez ten cały czas klikać na demo tą kasę którą przewaliłeś miałbyś na konie a tak zasilasz tylko brokera żałosny jesteś ludzie mają z Ciebie ubaw tylko a ty myślisz że mając tu dziennik to się robisz na tradera swoją próbą odwieczną inwestycyjną tylko psujesz ten biznes i go przedstawiasz w złym świetle innym Jaki to sens prowadzić dalej ten dziennik skoro stoisz w miejscu i nawet o krok się z niego nie ruszyłeś od początku istnienia tego dziennika. Pytanie: po co masz ten dziennika chcesz żeby Cię zaprosili do TVN , POLSAT
A ja uważam, że dziennik może dla innych być przydatny. W sferze czysto psychologicznej, jak niejeden trader po nieuadnym dniu poczyta sobie ten dziennik od razu mu sie humor poprawi :d
Na zasadzie "są i znacznie gorsi ode mnie" ;)

Awatar użytkownika
danbo86
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: danbo86 » 30 kwie 2019, 19:06

nemoofx pisze:Piszesz że Analiza Techniczna nie działa a pytanie twój system to działa intuicyjny ? równie dobrze mógłbyś być ślepy i próbować inwestować kompletnie nic nie widząc, przewalisz każdy haj jaki tylko wpłacisz, takim stylem gry, tylko po co ciągle zasilać konto, ty myślisz że zrobisz 15 strzałów pod rząd i trochę się odkujesz masz takie myślenie że Ci się po farci i rynek da Ci trochę zarobić .Dzieci 5 letnie oglądające bajkę widzą w niej jakiś tam morał a ty tyle siedzisz przed wykresem i nic nie potrafisz sobie wypracować nie lepiej było przez ten cały czas klikać na demo tą kasę którą przewaliłeś miałbyś na konie a tak zasilasz tylko brokera żałosny jesteś ludzie mają z Ciebie ubaw tylko a ty myślisz że mając tu dziennik to się robisz na tradera swoją próbą odwieczną inwestycyjną tylko psujesz ten biznes i go przedstawiasz w złym świetle innym Jaki to sens prowadzić dalej ten dziennik skoro stoisz w miejscu i nawet o krok się z niego nie ruszyłeś od początku istnienia tego dziennika. Pytanie: po co masz ten dziennika chcesz żeby Cię zaprosili do TVN , POLSAT
A Tobie co na rynku nie poszło? i wylewasz swoją flustrację?? tak mi sie wydaje... ale to tylko moje odczucia, w przeciwieństwie do tego co Ty WIESZ NAPEWNO, bo przeciez wiesz co myślę. Ja psuję ten biznes??? hehehe :lol:
Większość traci na tym rynku i ja należę narazie do większości, więc o c co kaman?? moj dziennik i póki nie łamię żadnego punktu z regulaminu to mogę sobie tutaj publikować i tracić kasę, a Tobie nic do tego. moje zagrania, moje transakcje, które są podpięte cały czas pod Myfxbooka, wszystko jasne i klarowne, bez ściemy.

To może Ty chcesz naprawić ten biznes i pokazać że jednak się da zrobić, proszę masz pole do popisu, napraw ten biznes.
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek
Mój RUN od 250eur do 9100eur---->>>> od-1000zl-real-t22917-4250.html#p913083

Awatar użytkownika
e.mordulec.fx
Stały bywalec
Stały bywalec

Nieprzeczytany post autor: e.mordulec.fx » 30 kwie 2019, 21:52

nemoofx pisze:Piszesz że Analiza Techniczna nie działa
tak btw, zawsze śmieszą mnie dyskusje czy AT działa czy nie działa. AT to tylko narzędzie, jak skalpel u chirurga, u jednego działa świetnie u innego tragicznie. ;)
Obrazek

nemoofx
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: nemoofx » 01 maja 2019, 13:58

no bo to jego intuicyjne spostrzeganie rynku to działa . Chodziło mi o to że lepiej rozgrywać już AT niż zabawiać się jak on a koleś ma nie po kolei w głowie bo jest w grupach poświęconych forex na fb i on tego nie widzi że tam ludzie zarabiają systematycznie a się tłumaczy że nic w tym złego że przewala kasę bo większość też traci koleś przez ten cały czas powinien skupić się wyłącznie na demo kasę by miał tą w kieszeni do każdego zawodu należy się przyuczyć chirurgiem nie zostaje się z dnia na dzień

Danbo to ile teraz wpłacasz kasy do brokera i kiedy ?

yanek
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: yanek » 06 maja 2019, 23:53

serwus,daloby rade wrzucic jakis screen z Twoimi wejsciami?

Awatar użytkownika
danbo86
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: danbo86 » 07 maja 2019, 12:45

yanek pisze:
06 maja 2019, 23:53
serwus,daloby rade wrzucic jakis screen z Twoimi wejsciami?
Cześć, wszystkie pozycje masz widoczne w myfxbooku,

Poza tym, od jutra zaczynam od 300 USD, zapraszam do obserwacji...
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek
Mój RUN od 250eur do 9100eur---->>>> od-1000zl-real-t22917-4250.html#p913083

nieudacznik
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik » 07 maja 2019, 18:37

Danbo, Ty strasznie niekoleżeński jesteś. My zawsze chcemy sobie polukać, a Ty pstryk i piszesz zostało 5 dolarów... Jesteś najszybszym traderem jakiego znam (dla traderów i zegarków to niestety nie jest komplement). Potrzymaj wyjątkowo ten depozyt dłużej, żebyśmy sobie mogli popatrzeć...

ODPOWIEDZ