Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 26 lip 2017, 22:46     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Nieśmiertelny Trader

Pasjonat

Pasjonat

• Ostrzeżenia: 2

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post05 kwie 2017, 17:00

playazzz pisze:Pytanie co was spontfx i Nieśmiertelny Trader popycha do działania mimo 7-8 lat porażek. Że pewnego dnia zaczniecie zarabiać i ze 100$ zrobicie milion w rok a potem to już poleci z górki? Że nie znaleźliście po prostu jeszcze odpowiedniego systemu? Tak spontfx masz racje forex to hazard a hazard to choroba ale mimo wizyty u specjalisty dalej grasz i szukasz świętego graala. Tak jedziecie po danbo a jesteście tacy sami. Obudzcie sie z tego snu że jesteście inwestorami bo zaraz stuknie wam 40 tka, na koncie i w CV pusto i co dalej. Może jednemu na 10 tysięcy ludzi sie uda ale czy to będziecie akurat wy tymi wybrańcami?

Z niczym nie trafiłeś, z niczym.

#Ławka#

Z tego co widzę, z tobą się gada tak jak z tym blondaskiem w kucyku z buntownika z wyboru.

Ja będę Matem Demonem a ty tym blondaskiem.

https://www.youtube.com/watch?v=QnZ0Y4rvz6E

Tak jak nagle się tutaj pojawiłeś z tym całym Swoim entuzjazmem, tak też szybko znikniesz. Jesteś kopią kopii które już Tutaj widziałem wiele razy.

----------------------------------

Temat tyczy się danbo i jego uzaleznienia a nie zdolnych ludzi sięgających wyzej i wyzej, uczących sie na błędach wlasnych i innych osób.

Oczywiście danbo ma inne zdolnosci tak jak każdy czuje się w jednej dziedzinie lepiej, w drugiej gorzej. Trading nie jest dla danbo. Koniec kropka.
Kapitał --> Plan --> Spokój --> Szach Mat
Awatar użytkownika

Jones

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post05 kwie 2017, 19:00

powoli dyskusja zbacza wiec pozwolę sobie coś wkleić
aby nawiązać do tematu
przynajmniej mi to daje do myślenia co danbo powiesz na to ?

https://www.youtube.com/watch?v=AAv_FRcZ9-Q
Obrazek
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
---
Tylko dwie rzeczy są nieskończone.... Albert Einstein
http://www.forexfactory.com/jones_pl

-rookie-

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post05 kwie 2017, 19:12

Jones pisze:powoli dyskusja zbacza wiec pozwolę sobie coś wkleić
aby nawiązać do tematu
przynajmniej mi to daje do myślenia co danbo powiesz na to ?

https://www.youtube.com/watch?v=AAv_FRcZ9-Q

3 ananasy :D
https://www.youtube.com/watch?v=0Uis0f2meDA
Obrazek

spontfx

Pasjonat

Pasjonat

• Ostrzeżenia: 1

Nieprzeczytany post06 kwie 2017, 01:27

playazzz pisze:Pytanie co was spontfx i Nieśmiertelny Trader popycha do działania mimo 7-8 lat porażek. Że pewnego dnia zaczniecie zarabiać i ze 100$ zrobicie milion w rok a potem to już poleci z górki? Że nie znaleźliście po prostu jeszcze odpowiedniego systemu? Tak spontfx masz racje forex to hazard a hazard to choroba ale mimo wizyty u specjalisty dalej grasz i szukasz świętego graala. Tak jedziecie po danbo a jesteście tacy sami. Obudzcie sie z tego snu że jesteście inwestorami bo zaraz stuknie wam 40 tka, na koncie i w CV pusto i co dalej. Może jednemu na 10 tysięcy ludzi sie uda ale czy to będziecie akurat wy tymi wybrańcami?
Widzisz ja swoje ugralem i swoje przegralem
Nauczke dostlem i wiecej jak 100 zl juz nie wplace.
Nie szukam szczescia po prostu gran
Tak to choroba uczeszczam na terapia mozna powiedziec ze jeszcze tak na 100 % nie zaczelem,ale na 3 mitingach bylem.
Poznalem ludzi co z nie takich nalogow wychodzili
Pisalem wczesniej duzo osob na swojej drodze skrzywdzilem a odbudowac bedzie bardzo ciezko i dlugo
Wychodze z tego szamba powoli juz nie mam emocji juz mnie nie cisnie.I z tego na tym etapie jestem dumny
Jeszcze jedno
Jeszcze raz powtorzy nie kazdy do tego sie nadaje,widac ja sie nie nadawalem
Awatar użytkownika

AdamG

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post06 kwie 2017, 19:59

a danbo ma nas wszystkich w dupie i znowu w 3 dni zrobil 50%. Zadziwiające, że robi to w znakomitej większości przypadków w krótkim okresie...Ciekawi mnie co by było gdyby rzeczywiście część wypłacał.
Danbo...3mam kciuki:)
Awatar użytkownika

Jones

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post06 kwie 2017, 20:34

AdamG pisze:a danbo ma nas wszystkich w dupie i znowu w 3 dni zrobil 50%. Zadziwiające, że robi to w znakomitej większości przypadków w krótkim okresie...Ciekawi mnie co by było gdyby rzeczywiście część wypłacał.
Danbo...3mam kciuki:)

i tym samym złamał wszystkie zasady o których pisał
oczywiście że kibicuje danbo :564:
moje wpisy i ten filmik 1z10 są po to aby nie grał wszystkiego
czasami trzeba odpuścić strategia też się liczy
Obrazek
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
---
Tylko dwie rzeczy są nieskończone.... Albert Einstein
http://www.forexfactory.com/jones_pl

webskitrader

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post07 kwie 2017, 05:54

Panowie, czytam Wasze posty i szczerze trzymam za was kciuki.

Mnie na szczęście ominęły wszelki nałogi, ale też mam na karku stratę pieniędzy.
Chyba każdy trader to ma.
Jeżeli mógłbym coś zasugerować, to odpuście sobie na jakiś czas granie realnymi pieniędzmi. Przenieście Wasz trading na demo i tam postarajcie się trzymać Waszych zasad załóżmy prze pół roku.
Wiem, że może ktoś podnieść argument:"demo to nie to samo co real" - zgadzam się, ale od czegoś trzeba zacząć.

Odciąć grubą kreską to co było i zacząć od "deski kreślarskiej" jak profesjonalista. Czyli nauka samego siebie właściwego podejścia i zachowań grając na demo.

Następnie minimalnymi kwotami no koncie realnym.

Trzeci etap to docelowy kapitał realny przy założeniu, że rzetelnie przeszedłem dwa poprzednie etapy.

Dodatkowo do tego przy każdym etapie trzeba prowadzić dziennik inwestycyjny. Zapisuje się w nim wszystko co dotyczy tradera i jego tradingu. Robi się to po to, aby wyrobić w sobie systematyczność oraz poniekąd "dowartościować siebie. Prowadzenie dziennika rozwija tradera nie wiadomo kiedy i gdy teraz czytam jakie rzeczy pisałem o sobie w nim pół roku temu - śmieję się sam z siebie. PO TO JEST DZIENNIK TRANSAKCYJNY.

Poza tym Gdy coś było nagle "nie tak" ze mną to zawsze mogłem go przejrzeć i sprawdzić czy podobna sytuacja już nie miała miejsca. Jeśli tak to jak sobie wtedy z nią dałem radę.

Trading to wyjątkowy biznes. Jest piekielnie wymagający, ale też przechodząc kolejne etapy rozwoju daje niesamowitą satysfakcję.
Początki zawsze są trudne, ale z każdym kolejnym krokiem jest łatwiej o ile jest on zrobiony we właściwą stronę.
"...jeśli coś stracisz, nie strać tej lekcji"

irmentruda

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post07 kwie 2017, 07:48

webski - Twoje rady są jak najbardziej rozsądne i prawidłowe ale...do stosowania przez zdrowych i świadomych osobników:)
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post07 kwie 2017, 11:58

Witam.
Wszystkie Wasze opinie i komentarze czytam na bieżąco. Odpowiedzi napiszę jutro.
Aktualna sytuacja:
Obrazek
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek

irmentruda

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post07 kwie 2017, 13:26

danbo86 pisze:Dobrze... uważacie mnie za "hazardziste" to ja Wam i sobie przede wszystkim udowodnie że tak nie jest.

Od poniedziałku nowe konto. Kwota... jeszcze się zastanawiam ile.
Założenia:
-SL max 12pips/pkt.
-Ryzyko 1% kapitału na transakcję.
-max 5% ryzyka w otwartych zleceniach
-otwieram zlecenia za pomocą robota lub ręcznie ale w oparciu o technikę robota.
-zabezpieczamy pozycje na BE po około 12 pips/pkt
- cel dzienny to 2% zysku
- cel tygodnia to 10% zysku
- Cel miesięczny to 46% zysku.

Danbo, 1 kwietnia napisałeś coś takiego jw.
1) gdzie jest SL?
2) cel miesięczny już osiągnąłeś. W związku z tym co powinienieś teraz zrobić?
PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex Journal