Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Darooo
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 30 mar 2013, 14:59

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: Darooo »

jak muszę czytać takie posty jak "WALLERA" .... to zbiera mi sie na wymioty ..... gdyby głupota była lżejsza od powietrza ..... , kto tym ludziom tak nas....rał do głowy.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Wiecie, to my sami decydujemy, w jakiej rzeczywistości żyjemy.
Dlatego, zamiast koncentrować się na problemach, ja proponuję skoncetrować się na rozwiązaniach.
Naprawdę, żal mnie ściska, gdy czytam w jakiej rzeczywistości niektórzy żyją.
Przecież to jest osobisty koszmar.

Wypełniliśmy ankietę branżową, przypilnujmy, żeby dotarła tam, gdzie trzeba!

Widzicie, ludzie nadal mogą wpływać na rzeczywistość!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
arkoni
Gaduła
Gaduła
Posty: 173
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:19

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: arkoni »

"Wypełniliśmy ankietę branżową, przypilnujmy, żeby dotarła tam, gdzie trzeba!"

Ma to sens, gdy adresatem jest ktoś, kto chce słuchać, a w tych okolicznościach wątpię w to...
Liczy się, jak widać, wyłącznie presja... Duża presja, której my spekulanci wytworzyć nie jesteśmy wstanie.

Otoczenie jest elementem, który niewątpliwie nas ogranicza, choć przyznać muszę, że zawsze są jakieś tam rozwiązania...

waller

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: waller »

arkoni pisze:"lewackie złodziejstwo PO-PSL."

PO i PSL są tak lewackie jak partia Razem prawicowa.
Może jednak warto włączyć myślenie zamiast powielać polityczne hasła.
Nawiasem mówiąc gdyby określić PIS to światopoglądowo jest to partia narodowo-konserwatywna, a ze względu na program gospodarczy - socjalistyczna. Czyli w zasadzie mamy coś takiego: narodowo-socjalistyczna partia konserwatywna. Brrrr


Stąd zapewne te ich zapędy by wszystko regulować, kontrolować...
Także usługi brokerskie..., w tym wielkość dźwigni, a z czasem i sam internet...


Jaka szkoda, że zamiast nazw jasno określających ugrupowanie polityczne mamy obecnie jakieś hasłowe ich zastępniki (Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość, Nowoczesna, Razem...), ale to nie powód, by się na to nabierać...
I dobrze. Niech będą socjalistyczni. Żeby ludziom dobrze się żyło. A regulować trzeba wszystko. Po to jest gospodarz, żeby dbał o ład i porządek. To złodzieje chcą deregulacji i należy ich wieszać!

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

waller pisze:
arkoni pisze:"lewackie złodziejstwo PO-PSL."

PO i PSL są tak lewackie jak partia Razem prawicowa.
Może jednak warto włączyć myślenie zamiast powielać polityczne hasła.
Nawiasem mówiąc gdyby określić PIS to światopoglądowo jest to partia narodowo-konserwatywna, a ze względu na program gospodarczy - socjalistyczna. Czyli w zasadzie mamy coś takiego: narodowo-socjalistyczna partia konserwatywna. Brrrr


Stąd zapewne te ich zapędy by wszystko regulować, kontrolować...
Także usługi brokerskie..., w tym wielkość dźwigni, a z czasem i sam internet...


Jaka szkoda, że zamiast nazw jasno określających ugrupowanie polityczne mamy obecnie jakieś hasłowe ich zastępniki (Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość, Nowoczesna, Razem...), ale to nie powód, by się na to nabierać...
I dobrze. Niech będą socjalistyczni. Żeby ludziom dobrze się żyło. A regulować trzeba wszystko. Po to jest gospodarz, żeby dbał o ład i porządek. To złodzieje chcą deregulacji i należy ich wieszać!
Weź ty może zmień lekarza, bo ten obecny najwyraźniej cię oszukuje...
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

waller

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: waller »

Nie obrażaj mnie ziomuś. Lewar powinien być max 1:10 dla walut i należy zlikwidować wszystkie kontrakty, wszystkie CFD. Tylko zwykły rynek kapitałowy i waluty. Aha i zakazać opcji binarnych.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

waller pisze:Nie obrażaj mnie ziomuś. Lewar powinien być max 1:10 dla walut i należy zlikwidować wszystkie kontrakty, wszystkie CFD. Tylko zwykły rynek kapitałowy i waluty. Aha i zakazać opcji binarnych.
I ty masz o tym decydować, co jest dla mnie dobre?
Faszystą jesteś?
Przecież cały ten handle, spekulacja jest "złem wymyślonym przez szatana".
Toi może trzeba zakazać handlu w ogóle?
Ostatnio zmieniony 24 lip 2017, 21:04 przez fx-technik, łącznie zmieniany 2 razy.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

I dobrze. Niech będą socjalistyczni. Żeby ludziom dobrze się żyło. A regulować trzeba wszystko. Po to jest gospodarz, żeby dbał o ład i porządek. To złodzieje chcą deregulacji i należy ich wieszać!
Waller mnie się wydaje, że pisanie takich rzeczy na forum ledwo-ledwo ale jednak zahaczającym o ekonomię nie jest ani śmieszne ( jeśli przypadkiem nie załapałem sarkazmu), ani tym bardziej mądre. Napisz coś na temat, dlaczego jesteś za lub przeciw, i spróbuj się więcej nie kompromitować. Powodzenia.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

waller

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: waller »

fx-technik pisze:
waller pisze:Nie obrażaj mnie ziomuś. Lewar powinien być max 1:10 dla walut i należy zlikwidować wszystkie kontrakty, wszystkie CFD. Tylko zwykły rynek kapitałowy i waluty. Aha i zakazać opcji binarnych.
I ty masz o tym decydować, co jest dla mnie dobre?
Faszystą jesteś?
Tak bo sam sobie granic nie wyznaczysz. Zawsze musi ktoś z batem stać żeby była świadomość.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

waller pisze: Tak bo sam sobie granic nie wyznaczysz. Zawsze musi ktoś z batem stać żeby była świadomość.
Nie wiedziałem, że komunistom religia pozwala grać na FX...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ