Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 19 lis 2017, 13:05     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

O wypłatach z rachunku słów kilka

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
  • Autor
  • Wiadomość

spokoloko14

Stały bywalec

Stały bywalec

wypłata

Nieprzeczytany post23 gru 2010, 02:49

mam pozycje które długo pielęgnuję i póki co przynoszą zyski. Uzbierało sie tego troszkę, i bedę chciał część z nich wypłacić nie zamykajac pozycji. Broker(dukascopy) pinfromował mnie, że muszę wszystkie je zamknąć, wtedy będą mogli zrobić mi przelew.

Czy istnieje jakiś kompromis?

pozdrawiam
Awatar użytkownika

Cyb

Główny Moderator

Główny Moderator

Nieprzeczytany post23 gru 2010, 09:11

Dziwne żeby ktoś Ci wypłacił pieniądze których jeszcze nie posiadasz...

astra

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post23 gru 2010, 10:03

to tak jak z kartami- nie możesz wypłacić kasy, póki jesteś w grze. Tym bardziej, że FX to rynek lewarowany, czyli Twoja kasa jest zablokowana pod otwarte transakcję i lewar. U każdego brokera jest tak samo- najpierw rachunek musi być czysty od transakcji i dopiero wtedy wypłata.
Awatar użytkownika

Janek Trader

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 4

Nieprzeczytany post23 gru 2010, 17:34

musisz zamknąć przynajmniej tyle aby starczyło na tą wypłatę oraz zostawić na koncie na wachania tych pozostałych otwartych pozycji, żeby broker nie zamknął ich z automatu po obsuwie.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Forex - wielka zmanipulowana szulernia

Jakby co, to jestem po spożyciu legalnych napojów........
http://www.youtube.com/watch?v=mOB-LTL4jjg
Poprzednia

Wróć do Forex - dyskusje ogólne