Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

SEROL666 pisze:Aby tak skończyć dziwną dysputę. Wyzywam autora książki Macieja Żelaznego na pojedynek na nawigatorze aby w końcu udowodnił to że potrafi zarabiać na FX. Julia_88 myślę że mu o tym doniesie.
I to jest po kowbojsku i koszerne, choć wątpię by autor odważył się na taką reklamę. Z raczej znanych wszystkim względów. Kiedyś może napiszę o tym e-booka :mrgreen:
.silveRbull, daj linki. A rexem się nie przejmuj bo szczeka na każdym forum bez sensu. Najlepiej dać go do killfila.
Jasne, na chomika szczególnie że:
silverBull pisze:To nie ebook tylko papierowa książka omawiające korektę prostą i sposób jej rozegrania na rynku.
A teraz Ty silverBull popatrz co zrobiłeś:
Napisałeś leszczowi że to wszystko jest w necie, czy on wziął i poszukał? NIE! "DAJ MI!!!" A ty poszukałeś i odwaliłeś za niego całą robotę, podczas gdy jemu drżały ręce przy red tube.
Powklejałeś coś co i tak na pewno jest gdzieś na tym forum, ale debil nawet nie chce tego szukać.
Bo jak mamusia wypierze mu gacie, to ktośtam załatwi mu robotę, a jeszcze inny sprawdzi w internecie która godzina. Mam gdzieś czy ta strategia zarabia lub nie, czy książka będzie hitem na rynku czy przerobią ją na papier toaletowy. Ale taka postawa to dla mnie odwalanie roboty za kogoś kto i tak jest za głupi i leniwy aby z owoców tej pracy skorzystać.
Rozumiesz teraz o czym mówiłem?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

jbm8
Gaduła
Gaduła
Posty: 297
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:03

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: jbm8 »

Killfile tak wygląda w praktyce. Rexiu taki ma problem że nie potrafi zawszeć sedna w jednym, max dwóch zdaniach. Tylko bez sensu się zawsze rozpisuje. Ale co tam. :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Ja tylko uwiarygodniłem to o czym mówiłem. Kto i jak z tego skorzysta to już jego sprawa. T-rex ma rację ponieważ każdy ma prawo napisać książkę i na swój własny sposób przedstawić coś co jest jego zdaniem godne uwagi, nawet jeżeli inni już o tym trąbili. Niemniej po komercyjnym opracowaniu spodziewałbym się czegoś więcej co odróżniałoby treść książki od kolejnej czarnej skrzynki...

Pozdrawiam

tomekjackowski
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 26 lut 2017, 17:52

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: tomekjackowski »

Cyb pisze:Komentarze to akurat można sobie napisać samemu. Zakładam się, że autor nie udostępni historii realnego konta (ze stażem ponad pół roku, z ilością trejdów przekraczającą 100), a to oznacza tylko jedno....
Nie ma gorszej rekomendacji niż brak podglądu na realne konto.

Powiedzmy sobie uczciwie - jeżeli ktoś opisuje system, który jest zyskowny, twierdzi że zarabia a nie może tego w żaden sposób udowodnić - to jest to zwykłe lanie wody. Na podstawie tego forum można napisać i ze 100 książek. Ale nie nazywajmy tych publikacji czymś, po czym odniesie się sukces.
Szukam informacji na temat fxwolves i nigdzie nie mogę znaleźć. Teraz żelazny zmienił nazwe grupy na fxwolves. Z tego co wiem nie chwali sie statementem nawet członkom grupy, ostatnio pojawiły sie informacje które wypłyneły z FXONUS ze handluje na demo a pieniądze ma tylko z ib. Na stronie FXWOLVES jeszcze do niedawna była informacja o stopie zwrotu 1800% i skuteczności 80%.

tomekjackowski
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 26 lut 2017, 17:52

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: tomekjackowski »

Przeczytałem tę książkę ostatnio bo interesowałem się grupa Żelaznego. Wygląda że inspirował się Danielewiczem do tego stopnia że trudno tu znaleźć coś odkrywczego. Co do braku podglądu w konto real zgadzam się w 100% do tego sa pogłoski że Żelazny działa tylko na rachunkach demo i nie zarabia na rynku tylko żyje z tej swojej grupy traderskiej www.fxwolves.pl

Awatar użytkownika
Forex Calendar Club
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2017, 16:31

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: Forex Calendar Club »

Julia__88 pisze:Jestem szczerze zdegustowana takim forum, na którym odbiera się użytkownikom prawo głosu, możliwości obrony i wyrażenia własnej opinii. Zostałam zablokowana na około miesiąc i nie mogłam zbić argumentów moich przedmówców.

Ja rozumiem – jest wolność słowa, jesteśmy różni, mamy różne oczekiwania i może komuś się książka zwyczajnie nie podobać. Ale błagam – nie wmawiajcie mi, że sobie wcześniejsze komentarze sama powymyślałam, bo to jakiś absurd.

Z mojej obserwacji różnych źródeł, w których ukazują się recenzje książki wynika, że mój przedmówca póki co jest jedynym niezadowolonym klientem, bo wielu już osiąga pozytywne wyniki dzięki opisanej w niej strategii. A grubość książki jest taka jaka jest – ponieważ z założenia miała nie zawierać zbędnej teorii, co absolutnie nie umniejsza jej wartości.
Julaa 88 proszę dodać link do konta realnego z myfxbook i pózniej możemy rozmawiać o konkretach. Zaprezentować realne wyniki, a nie kilka zdań o tym co może być... Komentarze piszą osoby które się tym zajmują, za 1 złotych sztuka, takie są ceny w Polsce...Jest Pani zdegustowana, ponieważ na tym forum są tylko mądrzy ludzie i bedzie bardzo trudno wcisnąć swój bestseller.

AdamKFX
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 11 mar 2017, 16:37

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: AdamKFX »

Julia_88 nie da żadnego linku ani nic nie pokaże, bo nawet osoby które siedzę pięc lat w jego grupach nic nie widzały, ale wierzą swojemu guru na słowo :D :D :D Żelazny zawsze działa z jakimiś scamerami brokerskimi gdzie ma swoje wtyki. Czyżby miał do ukrycia fakt, że nie działa na koncie real?

-- Dodano: 29 mar 2017, 00:57 --

http://www.fxwolves.pl

tam mozna znaleźć taką informacje:

Jego codzienne precyzyjne scenariusze osiągnęły tylko w ciągu ostatniego roku stopę zwrotu ok. 1600% przy skuteczności ponad 80%

Tylko nikt tego nigdy nie widzał :)

Kolejny ib z fxwolves ma w opisie:

wynik za maj to 1700%, a za czerwiec 2100%

normalnie sami geniusze rynków :D

ODPOWIEDZ