Nie wiem jak można tracić :)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
zaccny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 448
Rejestracja: 22 wrz 2012, 22:14

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: zaccny »

Hehe jak można sprawdzić takie modyfikowanie screena? Tak z ciekawości pytam;-)

Awatar użytkownika
krysa_gambler
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:20

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: krysa_gambler »

wenpow pisze:jak narazie to nic nie zarobiles wiec nie sciemniaj. screena modyfikowac to nawet gimbaza potrafi
O kurcze, ale kwas... a umawialiśmy się, że nikomu nie powiesz... :shock:
A tak serio to chyba oczywistym jest, że praktycznie niemożliwe jest zrobienie równo 100% co do grosza, a w dodatku nie przekraczając choćby o taką samą kwotę tego pułapu (patrz pole balance i highest). Po wtóre Gain i Abs. Gain są prawie zawsze różne. Po kolejne jak można mieć w polu balance 20k przy polu deposits wynoszącym 20k i polu profit 10k i polu withdrawals 0k . Myślę, że dojść do tego, że obrazek jest sfabrykowany zajęłoby dla największego palanta z gimbazy w której się uczysz 2 sekundy, a Ty potrzebowałeś do tego programu.

Także ten. Na rachunku mam najrealniejsze w świecie 20 tysięcy złotych. W dodatku chętnie pokażę jak to pomnażam. Strategia specjalnie pod daxa bo na walutach to nie działa - wchodzę i biorę tyle co spread (dosłownie parę sekund to trwa) - mówię wam, w testerze rachunek spuchł jak no nie powiem co... każdy niech sobie dopowie.
Tylko powiedzcie jak z tym myfxbook'iem zrobić, żeby brał historię z konta np. od następnego poniedziałku, tak jak można na forexfactory ustawić.
Kto się zbyt ubóstwa boi, nie wart używać bogactwa.

Awatar użytkownika
lolek
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:12

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: lolek »

Tester to nie to samo co real.
W realu broker może celowo opóźniać otwarcie i zamknięcie nawet do kilku minut.
Szczególnie jeśli masz metodę w stylu wchodzę na dwie sekundy i wychodzę.
Broker Ci na to nie pozwoli.
Mam na myśli MM.

Awatar użytkownika
krysa_gambler
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:20

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: krysa_gambler »

lolek pisze:Tester to nie to samo co real.
W realu broker może celowo opóźniać otwarcie i zamknięcie nawet do kilku minut.
Szczególnie jeśli masz metodę w stylu wchodzę na dwie sekundy i wychodzę.
Broker Ci na to nie pozwoli.
Mam na myśli MM.
Nie wierzę, że mogą wystąpić opóźnienia kilku minut. To zwyczajnie niedopuszczalne w obliczu istnienia tylu konkurentów brokerów. Tak w ogóle to na daxa nie bardzo idzie znaleźć coś innego niż właśnie MM. Chyba jak coś to tylko STP w TMS ale tam min wolumen to 1 lot.

Dzisiaj miałem wrażenie, że wszystko jest zaprzysiężone za wzrostami, także nie w tą stronę puściłem moje zarabiające EA. Ale mówię wam, jutro/pojutrze wszystkie niedźwiedzie pozycje zostaną rozjechane przez rynek, a moje EA przyniesie mi w końcu upragniony zarobek. Wklejam statement, nie będę się bawić w te fxbooki, nawet nikt nie podpowie nic.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kto się zbyt ubóstwa boi, nie wart używać bogactwa.

Awatar użytkownika
lolek
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:12

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: lolek »

U jednego brokera miałem około 5 minut opóźnienia a u innego około 3 minuty.
Teraz mam konto ECN i na razie wszystkie zlecenia wchodzą poniżej sekundy.
Brokerzy MM podczas reklamacji mówili że nie było ceny i że to normalne.
Moim zdaniem to celowe działanie.
Ty zarabiasz to oni tracą.
Pewnie jakoś zabezpieczają pozycję i jeśli nie zdążą np. w przypadku skalpowania to robią opóźnienia i zawieszenia w połączeniu.
A potem sympatyczna pani z pięknym głosem wytłumaczy Ci że 5 minut opóźnienia to normalna rzecz.

mareq
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 12 wrz 2013, 12:00

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: mareq »

Swoją drogą jeśli na prawdę podwoiłeś stan posiadania to jak najszybciej oddaj pożyczone pieniądze, bo jak włączy ci się tryb boga to będziesz się musiał ukrywać przed kumplami. Wbrew temu co ci się wydaje to bardzo łatwo stracić wszystko.

Awatar użytkownika
krysa_gambler
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:20

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: krysa_gambler »

mareq pisze:Swoją drogą jeśli na prawdę podwoiłeś stan posiadania to jak najszybciej oddaj pożyczone pieniądze, bo jak włączy ci się tryb boga to będziesz się musiał ukrywać przed kumplami. Wbrew temu co ci się wydaje to bardzo łatwo stracić wszystko.
Tryb boga to pozytywne zjawisko. Widzi się wtedy więcej okazji do zarabiania i jest się bardziej skłonnym do podejmowania ryzyka. Jednym słowem większe zarobki.

Dax nie może się zdecydować, czy rosnąć czy spadać, czego skutkiem jest brak ruchu w jedną stronę, poszarpanie wykresu - konsolidacja. Dodatkowo byłem wczoraj i dzisiaj z rana naprawdę zalatany i nie miałem jak odpalić EA, także kolejny statement jutro/pojutrze.
Kto się zbyt ubóstwa boi, nie wart używać bogactwa.

mareq
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 12 wrz 2013, 12:00

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: mareq »

krysa_gambler pisze:Tryb boga to pozytywne zjawisko. Widzi się wtedy więcej okazji do zarabiania i jest się bardziej skłonnym do podejmowania ryzyka. Jednym słowem większe zarobki.
Żadne większe zarobki. Chętniej podejmujesz ryzyko i łatwiej tracisz. Jak stracisz to uważasz, że to rynek zrobił coś nie tak a skoro jesteś bogiem to kolejna transakcja będzie po twojej myśli. Ładujesz w nią więcej kasy niż zwykle i znowu zonk, itd...

Awatar użytkownika
krysa_gambler
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:20

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: krysa_gambler »

Ostatni tydzień jakoś mi uciekł. Było dużo spraw na głowie (najgorsze, że wszystkie były błache). W dodatku ciągle mi się wydaje, że trend już się odwraca i będą wzrosty.Ciężko mi przychodzi gra na spadki. Mózg już zakodował takie równanie dax=wzrosty. Więc pomimo tego, że trend deprecjacyjny jest widoczny wszystkim to ja nie dam rady grać na spadki.

Dziś uruchomiłem znów robota, tylko, że zaznaczyłem na wzrosty. Na dodatek akurat dziś na nieszczęście pojawiła się konsolidacja powodując spotęgowanie strat. Wklejam statement i zapowiadam, że strategii nie porzucę a już nie długo będą zyski.

Wkrótce dostanę kolejnego robota, gdzie będzie wypracowana matematycznie duża przewaga po mojej stronie w stosunku do rynku. Podepnę rachunek pod myfxbooka to każdy będzie mógł zerkać jak robię pipsy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kto się zbyt ubóstwa boi, nie wart używać bogactwa.

Awatar użytkownika
Kulfon
Gaduła
Gaduła
Posty: 210
Rejestracja: 20 paź 2013, 15:08

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: Kulfon »

krysa_gambler pisze:istnienia tylu konkurentów brokerów. Tak w ogóle to na daxa nie bardzo idzie znaleźć coś innego niż właśnie MM.
LMAX oferuje 0.1 lota na DAX
Jeden dobry trend płaci za wszystko.
Obrazek

ODPOWIEDZ