next

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: next

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

pol75 pisze:Grał ktoś RGR-a w połączeniu z fibo 50 na U/J ?
ja puściłem coś takiego
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
pol75
Gaduła
Gaduła
Posty: 259
Rejestracja: 27 kwie 2008, 18:30

Re: next

Nieprzeczytany post autor: pol75 »

Na aud na dziennym widać że sie tłuką na fibo 88. jak to puści to raczej nowy szczyt, ale z tego poziomu aż sie prosi o korekte. Obserwować nic nie robić. Wchodzić na jakiejś formacji jak pojedzie trochę w dół i coś sie tam utworzy.

Cad ja bym pchał dalej longa , bo może wybić w góre flagi. Zobacz jeszcze gdzie rynek odbił na 4 h.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
pol75
Gaduła
Gaduła
Posty: 259
Rejestracja: 27 kwie 2008, 18:30

Re: next

Nieprzeczytany post autor: pol75 »

Z fibo to az się prosi o następny poziom czyli 50 bo 38 juz był test
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: next

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

pol75 pisze:Z fibo to az się prosi o następny poziom czyli 50 bo 38 juz był test
Kanadyjczyka trzymam ze względu na korelacje z audem, dane o 14:30 mogą oczywiście wszystko spieprzyć. :) ponad 40 pestek do ostatnich szczytów.

Awatar użytkownika
pol75
Gaduła
Gaduła
Posty: 259
Rejestracja: 27 kwie 2008, 18:30

Re: next

Nieprzeczytany post autor: pol75 »

Ja też gram stałym lotem. Ze stratnymi tygodniami nie muszę sobie radzić bo nie mam takich. Nie mam, bo dużo zauważam rzeczy na których umiem zagrać i zarobić. Gram na niskich Tf i raczej łapie ruchy 10-100 pips w piramidach co zwiększa zyski. Np dziś na fladze miałem 5 pozycji i wytargałem z tego trochę ponad 170 pips a ruch który mnie interesował był na 40 pips. Mam dużo szybkich strzałów na 10- 20- 30 pips gdzie formacje też dają podobny poziom SL-a. Nawet jak złapie stratę to szybko odrabiam , bo zawsze coś znajdę co się zrealizuje.

Na cad z flagi zaczynają wychodzić w górę.


To wy grajcie a ja uciekam bo trzeba obiad robić a dziecko chore musi leki łyknąć. Duzo pipsów dziś złapcie :)

Nieśmiertelny Trader

Re: next

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

pol75 pisze:Ja też gram stałym lotem. Ze stratnymi tygodniami nie muszę sobie radzić bo nie mam takich. Nie mam, bo dużo zauważam rzeczy na których umiem zagrać i zarobić. Gram na niskich Tf i raczej łapie ruchy 10-100 pips w piramidach co zwiększa zyski. Np dziś na fladze miałem 5 pozycji i wytargałem z tego trochę ponad 170 pips a ruch który mnie interesował był na 40 pips. Mam dużo szybkich strzałów na 10- 20- 30 pips gdzie formacje też dają podobny poziom SL-a. Nawet jak złapie stratę to szybko odrabiam , bo zawsze coś znajdę co się zrealizuje.

Na cad z flagi zaczynają wychodzić w górę.


To wy grajcie a ja uciekam bo trzeba obiad robić a dziecko chore musi leki łyknąć. Duzo pipsów dziś złapcie :)


Dzięki :) zdrówko najważniejsze :564:

Nieśmiertelny Trader

Re: next

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

odpuszczam przed danymi i zostawiam tylko kangura. Moje próby łapania listka w ostatnich trzech dniach :D

edit. sytuacja po danych nie wymaga komentarza :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2017, 14:33 przez Nieśmiertelny Trader, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pol75
Gaduła
Gaduła
Posty: 259
Rejestracja: 27 kwie 2008, 18:30

Re: next

Nieprzeczytany post autor: pol75 »

Skusiłem sie jeszcze na longa na cad i jeszcze 32 pipsy złapane. Poszli zgodnie z flagą
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: next

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

pol75 pisze:Skusiłem sie jeszcze na longa na cad i jeszcze 32 pipsy złapane. Poszli zgodnie z flagą
:clap: U mnie 32 pipsy w portfelu + 3 z shorta :D Czekam z shortem ponad nowymi szczytami do 15:59. Pozniej zostaje tylko kangur o ile wsparcie wytrzyma.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

pol75 pisze:Skusiłem sie jeszcze na longa na cad i jeszcze 32 pipsy złapane. Poszli zgodnie z flagą
Przyznam się że troche sceptycznie na to patrzyłem i raczej zapakowałbym się tutaj w sell widząc te świeczki M5 o 15:00 i 15:05 wg czasu platformy... i straciłbym przez złą decyzje jak widać. Wiem, nie znam się za bardzo, ale przy okazji napisałem co planowałem tutaj zrobić.

Zablokowany