next

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

No ale podejście "albo stracę 200.000, albo zarobię 200.000 PLN" w przypadku runu R.Zaorskiego. a w przypadku P. Mućki. dopłacanie na początku, żeby utrzymać pozycje. Gdzie tu jest jakiś system i zasady? Właśnie to mnie zastanawia. Jakim cudem przy takim podejściu oni zarabiają, a ci którzy chcą "po bożemu" nie mogą. Dziwne! ;) To chyba nastawienie na złote strzały od czasu do czasu. Jak złapią trend to jadą. Nie wiem, nie rozumiem tego.

jackub

Re: next

Nieprzeczytany post autor: jackub »

-rookie- pisze:No ale podejście "albo stracę 200.000, albo zarobię 200.000 PLN" w przypadku runu R.Zaorskiego. a w przypadku P. Mućki. dopłacanie na początku, żeby utrzymać pozycje. Gdzie tu jest jakiś system i zasady? Właśnie to mnie zastanawia. Jakim cudem przy takim podejściu oni zarabiają, a ci którzy chcą "po bożemu" nie mogą. Dziwne! ;) To chyba nastawienie na złote strzały od czasu do czasu. Jak złapią trend to jadą. Nie wiem, nie rozumiem tego.
W ostatnim słowie zawarłeś prawdę .... :wink:
Idea runów polega głównie na grze nie za swoje pieniądze tylko za kasę brokera ....
https://www.youtube.com/watch?v=fNNVsZBY4fA&t=627s
tu wyjaśnia na czym to polega..... miłego oglądania

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Widziałem chyba wszystkie nagrania dostępne na ich kanale. To też.

jackub

Re: next

Nieprzeczytany post autor: jackub »

-rookie- pisze:Widziałem chyba wszystkie nagrania dostępne na ich kanale. To też.
To nie rozumiem czego nie rozumiesz.... :roll:

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Nie, Ok. Tak się tylko zastanawiam po tym poście quapi - "co dalej?". Na razie siadłem z wiki jforex i testuję działanie wskaźników.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

DEMO 2

Cel: Sprawdzić jak wygląda w praktyce działanie tej strategii i czy ten kierunek ma sens.

Czas trwania eksperymentu: 14 dni. Jeśli demo nie zostanie wyłączone, dłużej.

Założenia: SMA(2) D1 / TP 50 / SL 50 / wolumen najmniejszy możliwy, 1000 jednostek / Konto demo 1000 PLN

Instrument: EURJPY

Wyniki strategii na wykresie historycznym od 01.01.2016 – 28.11.2016:
- ilość pozycji: 86
- win/loss: 50/36
- saldo końcowe: 1288.36 PLN
- prowizja: 35.99 PLN
28.11.2016_test_strategii_.png
Chart_EUR_JPY_Hourly_snapshot.png
Komputer włączać rano, wyłączać wieczorem. Potem porównać pominięte sygnały na wykresie historycznym.

Pierwsze wyniki wstawić dopiero za 14 dni. Zresztą to tylko test, ale warto obserwować jak zachowuje się strategia na rynku.

29.11.2016 18:21:41 – start, pierwsze odpalenie strategii na demo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: next

Nieprzeczytany post autor: meylo »

-rookie-, idea run'ów polega na tym, że trendy trwają wystarczająco długo by złapać pociąg i jechać jak najdalej.
Spójrz pod tym kątem na wykresy. Im wyższy interwał tym dłużej trwa ruch w jedną stronę.
Powodzenia :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Wpisałem teraz w google "pinbar". Nie wiem czemu, ale tak mi się nie chce tego robić :| Wolałbym iść sobie potrenować DT na daxie, ale kurde, miałem się tym zająć. No dobra, drugie podejście. Rozmawialiśmy o tym 24.11.2016, czyli 5 dni temu.

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: next

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Obrazek

fajne co :d
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Nial Fuller. Właśnie dlatego nie lubię jego analiz. Większość z tego co widziałem właśnie wygląda w ten sposób u niego. Na wykresie historycznym, długo po fakcie. Ale dzięki za wrzucenie tego tutaj i chęć pomocy Dawid :wink:

Zablokowany