next

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
jackub

Re: next

Nieprzeczytany post autor: jackub »

http://forex-nawigator.biz/forum/next-t ... ml#p836043
JA doskonale umiem czytać i rozumiem co wynika z nocnej dyskusji tylko to że ty nie rozumiesz co do ciebie się pisze i nie rozumiesz jakie implikacje dla drugiej strony wywołuje to co TY odpisałeś... wiem że robisz to nieświadomie, ale robisz...

Pozwoliłem sobie przetłumaczyć dla ciebie krótki tekst napisany przez zawodowego tradera, szereg punktów masz spełnionych,sprawdź te i pracuj nad tymi które nie są....
Naprawdę, wszyscy tutaj chcą ci pomóc i są ci życzliwi, ale nie mogą cię przymusić do robienia właściwych rzeczy ....

Powodzenia...
Cele Strategiczne.pdf

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Nie jestem sfrustrowany brakiem pomocy żeby było jasne. To że nie zarabiam to tylko i wyłącznie moja wina, mojego podejścia. Jestem tego świadomy i nikogo za moje porażki nie będę obwiniał.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: next

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

-rookie- pisze:Ciekawe spostrzeżenie przeczytałem w tej książce na temat fibo - Nawet jeśli czasami zniesienie fibonacciego zadziała, będzie to raczej związane z dobrym układem price action niż z wystąpieniem danego poziomu bazującego na "magicznych" współczynnikach.
jeszcze się tutaj odezwę ale też ostatni raz, nie wiem czy zauważyłeś ale współczynniki fibo są w zniesieniach i ekstrapolacjach procentami. Są tacy co podmieniają wsp. fibo na zniesienia tzw. regularne, np. 25%, 33,3%, 50%, 66,6%, 75% itp. Czemu? Czy to są jakieś inne magiczne? Nie. Jedno i drugie pokazuje tylko i wyłącznie rozkład sił rynkowych, jak bardzo jeden ruch poszedł w przeciwną stronę. Jest silny trend do zatrzyma się na 23,6 38,2 lub 50%. Będzie wolniejszy lub taki plączący się to cena będzie schodzić do 61,8 i więcej.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Przemyślałem to, i chyba troche przesadziłem. Zaatakowałem Was, a w sumie sam niewiele zrobiłem, niewiele sie uczyłem, tylko liczyłem że ktoś mi da gotowca albo coś w tym stylu. W sumie dobrze się stało że doszło do tej rozmowy, bo właściwie dopiero teraz sobie zdałem sprawe że troche przygwiazdorzyłem tutaj ale sam niewiele wysiłku włożyłem w to żeby zdobyć wiedze i czegoś się nauczyć.

Tak czy siak... jednak potrzebuje przerwy, oderwania się od tego wszystkiego i przemyślenia na spokojnie.

jackub

Re: next

Nieprzeczytany post autor: jackub »

W podanym wyżej tekście zauważyłem błąd... za moją nieuwagę przepraszam czytających - powino być:
Wykonanie
Aby robić to efektywnie:
1. Wiedz co chcesz zobaczyć
2. Wiedz gdzie chcesz zobaczyć
3. Wiedz kiedy chcesz to zobaczyć
.........

poprawioną wersję pdf-u załączam ...
Cele Strategiczne.pdf

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: next

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

Formacja XABCD ( nie naniosłem fibo aby było czytelnie ) może jest w trakcie realizacji. Jak na moją wiedzę to jest to myślenie trochę życzeniowe. Może ten układ powstać albo i nie. Dlatego kiedyś byłem zafascynowany tymi formacjami. Po kilku razach porażki szukałem czegoś innego. Bardziej wiarygodnego.

Nieśmiertelny Trader

Re: next

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Zrezygnuj z tego i tyle. Myslisz o tym dzien i noc. Nawet gdy nie jestes na rynku to siedzi Ci w glowie. Czytales mit o Odyseuszu i iluzji szczescia? :) Tutaj wszyscy wpadli w te pulapke, traca kase a mimo to sie ciesza gdy zarabiaja mimo ze tak na prawde traca :). Napisz ile miesiecznie wystarczy Ci do szczescia, spokoju ducha, realizacji marzen a Ci powiem jakie masz na to szanse i gdzie. :) Na pewno nie tutaj :)

Ps. Notowania xtb idealnie odzwierciedlaja sytuacje graczy. :D

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: next

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Może przestań doradzać innym co powinny robić w życiu.To, że Ty nie umiałeś się nauczyć zarabiać na rynku to nie znaczy, że inni nie mogą próbować.
"Żyj i pozwól żyć innym".
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Nieśmiertelny Trader

Re: next

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

meylo pisze:Może przestań doradzać innym co powinny robić w życiu.To, że Ty nie umiałeś się nauczyć zarabiać na rynku to nie znaczy, że inni nie mogą próbować.
"Żyj i pozwól żyć innym".
Potrafię zarabiać Ale dla mnie jest to gra nie warta świeczki i bardzo wyniszczajaca dlatego cieszę się że odszedlem po serii zysków :).

Dlaczego zabraniasz mi uratowac autora watku a sam pchasz go w bagno? :)

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Nieśmiertelny Trader. Tobie łatwiej jest podjąć taką decyzje bo swoje już przeżyłeś przez te 7 lat. Miałeś swoje wzloty i upadki więc w pewnym sensie jesteś już spełniony ( zaspokojony ) jeśli chodzi o fx. Zauważ że sam przez 7 lat walczyłeś na fx i dopiero wtedy dałeś na luz.

Zablokowany