next

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Próbowałem jeszcze grać do góry ale teraz zmieniam decyzje co do kierunku na USDJPY i mam krótką. Może już nie będą próbowali testować szczytów tego mierzonego swingu, tylko polecą w dół.

12:14 - :632:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

waz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2007, 22:52

Re: next

Nieprzeczytany post autor: waz »

-rookie- pisze:Próbowałem jeszcze grać do góry ale teraz zmieniam decyzje co do kierunku na USDJPY i mam krótką. Może już nie będą próbowali testować szczytów tego mierzonego swingu, tylko polecą w dół.

12:14 - :632:
Twoje działanie, jest pozbawione merytoryki. MOze teraz zagram w dol, a za godzine moze do gory, a moze poczekam. W taki sposob niczego sie nie nauczycz, chyba tylko jak dokladac do depo.
Taki spsob gry moglbym prownac do prawdzenia sprzedazy lodow swiderkow pod cmentarzem w dni powszednie - kompletny bezsens.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: next

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

@rookie - błagam Cię, zacznij rysować po tym wykresie, ja też zaliczam wtopy ale przynajmniej próbuję się zorientować co się dzieje na tym wykresie i non stop po nim bazgrole jak tylko mam czas.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

lawka
Gaduła
Gaduła
Posty: 147
Rejestracja: 14 lut 2017, 11:03

Re: next

Nieprzeczytany post autor: lawka »

irmentruda pisze:@rookie - błagam Cię, zacznij rysować po tym wykresie, ja też zaliczam wtopy ale przynajmniej próbuję się zorientować co się dzieje na tym wykresie i non stop po nim bazgrole jak tylko mam czas.
irmentruda jak jeszcze szukasz taniego VPS to tu jest za 7.5 $

https://www.servercomplete.com/vps

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: next

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

ławka - spoko, mam takiego za 5 zł/miesiąc ale jest dosyć słaby sprzętowo i pod linuxem, dwa tyg walczyłem z jego konfiguracją, za tą cenę trzeba wszystko samemu zrobić, na dwa mt4 wystarczy, na więcej już nie.

ROOKIEEEEEEE - wiesz, że każdy poważny szpec w swojej dziedzinie wraca po N tygodniach, miesiącach, latach do swoich poczyniań i analizuje na nowo? Piłkarze oglądają mecze sprzed kilku lat swoje i czyjeś, chirurdzy analizują ponownie dokumentację medyczną, każdy stara się uczyć na swoich błędach i sukcesach. Ja mam kilka katalogów screenshotów z mt4 i ctradera podzielonych wg strategii z 3 lat. Co jakiś czas wracam do tego i przeglądam, z niektórych się śmieje, są takie co podziwiam i zastanawiam jak mi się wtedy udało. Ty do czego wrócisz? Do zapisków
Próbowałem jeszcze grać do góry ale teraz zmieniam decyzje co do kierunku na USDJPY i mam krótką. Może już nie będą próbowali testować szczytów tego mierzonego swingu, tylko polecą w dół.
Nie ma w tym ani grama analizy, obojętnie jaką metodą. Pogląd "może już nie będą próbowali" jest o kant d.... roztrzaść.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Wyłączyłem wszystkie pozycje nawet na demo, zamykam platformy na jakiś czas. Robie sobie przerwe od tego wszystkiego przynajmniej do końca miesiąca albo nawet z kilka tygodni. Masakra...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
pol75
Gaduła
Gaduła
Posty: 259
Rejestracja: 27 kwie 2008, 18:30

Re: next

Nieprzeczytany post autor: pol75 »

-rookie- pisze:Wyłączyłem wszystkie pozycje nawet na demo, zamykam platformy na jakiś czas. Robie sobie przerwe od tego wszystkiego przynajmniej do końca miesiąca albo nawet z kilka tygodni. Masakra...


W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie.

Anatole France

jackub

Re: next

Nieprzeczytany post autor: jackub »

-rookie- pisze:Wyłączyłem wszystkie pozycje nawet na demo, zamykam platformy na jakiś czas. Robie sobie przerwe od tego wszystkiego przynajmniej do końca miesiąca albo nawet z kilka tygodni. Masakra...
Człowiek zaczyna działać racjonanie dopiero jak już nie ma wyboru...

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: next

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

jackub Uzywam alligatora, willams percent range ustawionego na 40, podkreślam co tylko się da, liczę minuty np korekt, i mam kilka znajomych formacji.

-rookie- nie mogłem się nadziwić temu wczorajszemu wejściu. Więc go przeanalizowałem i masz edek - potrójne dno
albo jak pisze pol75 trzech kowbojów :wink:, rynek spada od szczytu 101 minut, odbija się od kreski i daje sygnał buy na najprostszej z prostych średnich prostych ustawionej na 50. Masz 3 potwierdzenia na buy. I nie jackub żeby dać głębszego stopa, -rookie- nie pracuje z wykresem, nie wie czy to ruch,czy to korekta. Rysuje tu kreski, tu harmoniki, pinbary, takie pyrtu-pyrtu. żadnej selekcji sygnałów, zbierania potwierdzeń na wejście, wyczekania formacji np dzisiaj pokoloruj drwala :wink: Psyche w proszku.

A jeśli chodzi o psyche, to mam się dzisiaj czym pochwalić: dałem sela na ropie po 52,75 była korekta ropa wyszła w dół to dałem. Odczekam trochę żeby dać stopa na plus 2 jak już będzie z 10 pipsów. A tu niespodziewanie zaczyna rosnąć 10,20,30,40pipsów. Nie byłem przelewarowany ale zaczynało mi się robić ciepło, wstałem od komputera i myślę - jaki jest trend? - no spadkowy, a jest jakaś formacja zmiany trendu? no nie widzę żadnej, no to może zatrzymania? też nie. No to dałem tylko TP + 5 pipsów i poszedłem coś robić. Jak wróciłem żreć było już załatwione. :evilbat:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Zapomniałem że mam wolne jeszcze tylko 3 miesiące, więc nie moge teraz odpuszczać i robić sobie przerw tylko trzeba dalej to męczyć.

Zablokowany