Never Lose Again by DRAGON33

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Jeśli to są linie od custom candle to odpisałem Ci 2 posty wcześniej. Mogłeś nie widziec bo edytowałem posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

Próbowałem to również. Niestety nic z tego. Cały czas wyskakują te linie. Próbowałem też zmienić kolor na biały, ale też bezskutecznie..

W sumie te linie i tak nie przeszkadzają w tradowaniu. Tak mi się póki co wydaje :P
Żeby grać to potrzebuję sygnału, ema do góry lub na dół i odpowiedniego koloru świeczki, a tego mi te nieszczęsne linie nie zasłaniają :D

Mimo wszystko dziękuje Ci jeszcze raz :)

-- Dodano: 19 kwie 2014, 09:51 --

Problem chyba rozwiązany :)
Po załadowaniu szablonu, a następnie dwóch wskaźników tro dynamic fibs i m-candles mam taki oto widok :) ( chyba prawidłowy ? print6) Alarm działa, bo wczoraj miałem włączoną tą strategię w takiej konfiguracji i pamiętam , że dostałem sygnał. Po dodaniu 3 wskaźnika tj. customcandle dochodzą mi jedynie pionowe linie, które całkowicie zaburzają mój "światopogląd: na wykres:D , a tak to się nic oprócz tego nie zmienia.
Jeżeli ktoś będzie miał lub ma problem podobny do mojego to wrzucam w załącznik wskaźnik m-candles :)
Pozdrawiam!

-- Dodano: 19 kwie 2014, 13:39 --

Tak z ciekawości, czy ktoś jeszcze gra tą strategią ? :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pomyślności.

przedobry
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 06 maja 2014, 09:46

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: przedobry »

Nazbierało się trochę tych postów, a dopiero dzisiaj znalazłem ten wątek i ciężko odnaleźć pewne rzeczy...
Czy ktoś mógłby udostępnić wykaz wszystkich potrzebnych wskaźników do korzystania z tej strategii w mql4 wraz z prawidłowymi ich ustawieniami? Bo mam problem z uzyskaniem takiego wizualnego efektu jak założyciel tego tematu.

Z góry dzieki.

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

Witaj,
W załączniku zamieściłem wszystkie kompletne i zmodyfikowane pliki pod nowe mt4.
Gdybyś nie miał linii sell i buy we wskaźniku tro dynamic fibs to 55 linijka Plot_Alert zmień na true.
Wrzuciłem też przykładowe kolory jakie sobie możesz ustawić, bo z tego co pamiętam to w tam w domyśle są wszystkie świeczki w jednym kolorze.
Pozdro :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pomyślności.

przedobry
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 06 maja 2014, 09:46

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: przedobry »

To naprawdę ułatwi sprawę.
Wielkie dzięki Damsx6 :)

pawelsko
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 lut 2013, 12:22

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: pawelsko »

Trochę odświeże temat i zapytam, jak ustawić alert dziękowy o którym mowa w instrukcji włączajacy się po przecięciu linie Short/Buy?

I druga rzecz raz jest raz nie mam poziomej lini białej z akt. ceną - jak to ustawić i gdzie?

Miris
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 19 mar 2012, 19:52

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: Miris »

Mam pytanie jak usunac te linie pionowe i czy moze ktos wrzucic odrazu szablon i wskazniki i jak to opisac bo jak robilem jak kolega damnx to nei dziala
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Tracha
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 09 wrz 2014, 22:03

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: Tracha »

Moim zdaniem jest pewien błąd w tej strategii. To, że d1 świeci się na zielono oznacza, że od godziny 23:00 jest wzrost, a nie, że jest wzrost w przeciągu ostatnich 24 godzin. Tak samo z innymi lampkami. Uważam, że zmiana tego znacznie podniesie skuteczność strategii. Warto też dodać EMA przesunięte w pionie o 20 pipsów w dół i górę. Wyrysować od nich chmurę do pierwotnej wstęgi EMA i grać tylko gdy cena znajduje się w chmurze. Oczywiście odpada nam przez to dużo sygnałów, ale za to są o wiele bardziej skuteczne. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

Tracha, mógłbym prosić o zamieszczenie jakiegoś screena z przykładowymi zagraniami ? Pozdrawiam :)
Pomyślności.

Awatar użytkownika
Tracha
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 09 wrz 2014, 22:03

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: Tracha »

Na początek może podstawa czyli kiedy otwierać akcje, pokazane jest to na obrazku. Otwieramy tylko między niebieską a fioletową linią. Przykład też zagrania które jest nieudane, ponieważ nie zastosowano tego warunku.
Co do zagrań umieszczę może jutro jak troszkę się ich uzbiera.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ