Naked trading

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Naked trading

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Gaiuss666666 pisze: Co do wskaznikow. Na kontraktach patrzylem na wolumen , RSI. Inne wskazniki, szczególnie te wyszukane są nie atrakcyjne gdy znasz się dobrze na matmie. A ja byłem z niej zawsze bardzo bardzo dobry. Dlatego naked trading.
Tu mnie zaciekawiłeś. Dawno dawno temu matma to był mój konik, ulubiony przedmiot w szkole mimo, że nie byłem orłem geniuszem ale zawsze wysoko powyżej przeciętnej (efekty długich godzin przy zbiorach zadań). Niestety nie poszedłem dalej w tym kierunku. Mógłbyś coś więcej napisać o związku "matmy" z Twoim naked tradingiem?
Pzdr.

Gaiuss666666
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 24 gru 2014, 10:02

Re: Naked trading

Nieprzeczytany post autor: Gaiuss666666 »

irmentruda pisze:
Gaiuss666666 pisze: Co do wskaznikow. Na kontraktach patrzylem na wolumen , RSI. Inne wskazniki, szczególnie te wyszukane są nie atrakcyjne gdy znasz się dobrze na matmie. A ja byłem z niej zawsze bardzo bardzo dobry. Dlatego naked trading.
Tu mnie zaciekawiłeś. Dawno dawno temu matma to był mój konik, ulubiony przedmiot w szkole mimo, że nie byłem orłem geniuszem ale zawsze wysoko powyżej przeciętnej (efekty długich godzin przy zbiorach zadań). Niestety nie poszedłem dalej w tym kierunku. Mógłbyś coś więcej napisać o związku "matmy" z Twoim naked tradingiem?
Pzdr.
Myślę, ze najlepiej przekonać się o niskiej wartości wskaźników próbując zbudować system do handlu automatycznego i testując go na danych historycznych. Z reguły zaczyna się od systemów opartych na średnich kroczących. Potem co raz dalej w las. I na koniec już wiadomo, że nie ma świętego Grala. Chyba najbliższy jest mi Price in Action. Ale jak wsparcia mają się do tego co dzieje się na ropie? Cena poniżej 50 i wciąż spada. Według mnie pytanie brzmi, dlaczego tak mało osób wykorzystało ten ruch.

Awatar użytkownika
Venomouss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 618
Rejestracja: 31 lip 2014, 10:43

Re: Naked trading

Nieprzeczytany post autor: Venomouss »

piszesz o wsparciach i oporach na ropie.. jednak maja znaczenie. trend jest silny natomiast pomagaja zajac pozycje oraz z niej wyjsc ze scisle okreslonym take profitem. handluje na codzien z gosciem ktory podobnie jedzie non stop na ropie, wyciska jak cytryne trend, natomiast wczoraj na podstawie tego wykresu ponizej mowie mu zeby bral kase i poczekal bo moze byc zawrotka.. poznizsze poziomy fibonacciego zostaly zdefiniowane na poczatku roku 2015 (na podstawie high,low,close z 2014) takze nic sobie tutaj nie dorysowalem..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Naked trading

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

@ Venomouss, możesz podać co to za wskaźnik masz w lewym dolnym rogu i gdzie podobne cudo można znaleźć? Od dawna czegoś podobnego szukam.

ODPOWIEDZ